Глобальні оголошення!



Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Модератори: олеся, Tajga

Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення мешканка » 12 березня 2012, 17:35

Голови Української греко-католицької церкви та Римо-католицької церкви звернулися до Верховної Ради України із закликом змінити законодавство і заборонити в Україні аборти.
Як повідомив під час зустрічі з молоддю в Тернополі глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, зумовлене таке звернення тим, що в Україні в середньому за рік внаслідок абортів гине 2 млн. ненароджених дітей.
"Я, коли був викладачем морального богослов'я, досліджував зі своїми студентами феномен аборту в Україні. Справи жахливі. За 20 років незалежної України ми свідомо і добровільно вбили 40 млн. дітей.
Він також зазначив, що аборти не можна розглядати тільки в площині "жінка – лікар".
"Прийнято вважати, що питання аборту - це гріх тільки жінки. Але насправді гріх аборту зачіпає ціле суспільство. Не тільки жінка винна, але і її чоловік, її мама чи батько, які жінку до цього примушують, члени сім'ї, які не захотіли прийняти це життя. Лікар, який це зробив, зазнає душевних тортури, це потім відбивається на його відносинах зі своїми дітьми ", - зазначив глава УГКЦ.
На його думку, аборти в Україні треба було вже давно заборонити. "Ви не знайдете лікаря-гінеколога, який скаже, що аборт - це добре для здоров'я і приносить користь жінці. Але при цьому аборт у нас до сих пір дозволяється. Більше того, Україна перетворилася на місце вбивства дітей з Європи, приїжджають до нас із Польщі, з інших країн, де робити аборт заборонено робити, і це вбивство виконують тут. Наша земля й так полита кров'ю, але скільки її проливається сьогодні через цей гріх - це просто жахливо.
"Але якщо б у Верховній Раді були свідомі борці за людське життя, то у нас би вже давно були прийняті відповідні закони", - зауважив Шевчук.
Нагадаємо, раніше в МОЗ заявили, що через низьку обізнаність щодо методів контрацепції більше 40% українських жінок репродуктивного віку хоч раз в житті робили аборт. Також повідомлялося, що в 2010 році українки зробили 200 000 абортів.
Джерело: http://viranadiylybov.blogspot.com/2012 ... _6348.html
Можна взяти участь в опитуванні:
http://tsn.ua/polls/
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення мешканка » 14 березня 2012, 16:45

[mod]Обговорення перенесено в темку про аборти.[/mod]
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Аборт. (Відео)

Повідомлення happymami » 16 березня 2012, 03:30

Я в шоці. І то ж є такі жінки. ну. Я думаю, що вони виступають не так ЗА легалізацію абортів, як просто ПРОТИ позиції церкви. Чим більше дитині шось забороняти, тим більше вона хотілиме то робити. Тут такий принцип діє, чи шо?
«Церковь может и должна осуждать аборты, но требовать от государственной власти вмешательства в личную жизнь людей — как минимум, ошибка»

В газету «День» надійшов відкритий лист громадськості до очільників Української греко-католицької та римо-католицької церков в Україні з приводу їхнього заклику до Верховної Ради заборонити в Україні аборти.

«Ми... висловлюємо своє негативне ставлення та категоричну незгоду із Вашим закликом до Верховної Ради України щодо законодавчої заборони абортів в Україні», — йдеться у листі. Не схвалюючи штучного переривання вагітності, представники громадськості все ж вважають, що «жінок не має бути позбавлено права вибору і можливості самій приймати рішення щодо свого тіла і своєї долі».

Також підписанти вважають, що «заборона не змусить жінок народжувати небажаних дітей — вона лише стрімко збільшить кількість нелегальних абортів, наражаючи на щораз більші ризики життя та здоров’я самих жінок». Також активісти переконані, що «заборона абортів стане не меншим, а навіть більшим злом, ніж сам аборт».
Автори звернення згадують 1936-й рік, коли в СРСР заборонили аборти: «це лише викликало лавиноподібне збільшення кількості «підпільних абортів» з усіма їх негативними наслідками для здоров’я та життя жіноцтва, збільшення смертей від абортів до 70% на поч. 1950-х рр. та зростання кількості дітовбивств». Результат — відмова уряду СРСР від цієї практики та легалізація абортів 1955 р.

Насамкінець підписанти пропонують подумати над тим, які наслідки матиме подібна практика у сучасній Україні, де «більшість населення живе за межею бідності, медичні послуги недоступні і неякісні, а алкоголізм, наркоманія та проституція набули характеру епідемій».
Купа тексту тута: http://www.day.kiev.ua/225109

Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Аборт. (Відео)

Повідомлення мешканка » 16 березня 2012, 08:38

happymami, думаю тут не в забороні справа, а в тому як низько впало наше суспільство, що навіть віруючі люди кажуть такі нісенітниці....Типу, яке церкві діло до МОЇХ ОСОБИСТИХ справ....Дуже гірко що хтось думає, що вбивство дитини-це особиста справа кожного.... Я вже от думала про цю ситуацію, тай не тільки про цю....(навіть про категоричну позицію Церкви проти презервативів і обурення населення через це) Так от які напрошуються висновки:
Бог створив перших людей і дав їм першу настанову: плодіться і розмножуйтеся і наповняйте Землю. Він не сказав: живіть і насолоджуйтесь життям, здобувайте кар"єру, будуйте будинки, намагайтесь максимально взяти від цього життя. Бог створив інститут сім"ї і першочерговий задум є чітко написаний в Біблії. За Божим задумом, людина має створювати міцну сім"ю, має бути готовою до труднощів та розуміти, що сім"я несе першочергову ціль: народжувати і виховувати дітей.... Сучасний погляд на життя в суспільства далеко не такий, як першочерговий Божий задум. Тепер людину вчать з дитинства: живи і насолоджуйся життям, ти маєш ПРАВО....і кожен хоче своє право вибороти, і для кожного те ПРАВО-своє, а от про ОБОВ"ЯЗОК ніхто не згадує.... І Церква, як інституція Божа, має не піддаватись духові світу, а, не зважаючи на стан суспільства, має нести Божі істини і вказувати правильну дорогу кожному, бо ці істини є незмінними від початку світу. А людина, яка живе в своє задоволення, не думає про відповідальність власних вчинків, наробить біди, а потім вимагає аби і суспільство і Церква підлаштовувались під неї і оправдали її ситуацію... (не тільки в ситуації з абортами, а й з розлученням, дошлюбними стосунками, конрацепцією, гомосексуалізмом, запліднення інвітро, тощо...) Людина ЗАВЖДИ хоче оправдати свій гріх і для цього знаходить любі аргументи. Але всі ті аргументи-це мильна булька в порівнянні з тим, що являє собою аборт.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2012, 11:16

happymami написав:Я в шоці. І то ж є такі жінки.

Хеппімама,а хто ж тоді аборти робить?Зі статистики виходить що кожна друга чи кожна третя ,це наші друзі ,знайомі,родичі,співробітники,це не якісь інопланетяни,просто рідко кому відомі такі факти їх біографії.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Natalinda » 16 березня 2012, 14:00

І ще цікаво чому церква не закликає ВР заборонити показ вбивств, насилля, гвалтування, рекламу алкоголю та тютюну ......
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення гра з вогнем » 16 березня 2012, 14:30

мешканка, у нас, на щастя, церква відділена від держави.
тому й насправді церкві не повинно бути діла до державних справ, а тим паче до особистих справ людей інших вірувань чи атеїстів.

окрім того ювенальна юстиція плаче певно за такими міркуваннями, як викладені у твоєму дописі. скоро дійде до маразмів, шо жінка це безправний глечик, призначений для виношування дитина і права дитини почнуть захищати ше в утробі матері, нехтуючи правами матері.
прол що я говорю?
про примусові кесарські, прийом ліків і т.д., шо вже давно не новинка в інших країнах, з мотивацією, схожою до твоєї.
адже в іншому випадку жінка скоює замах на вбивство дитини, бо не дотримується рекомендації лікарів, і не їй рішати, то ж бо не особиста, а суспільна справа, як ти кажеш.

потім те саме буде з вибором освіти. скажуть матері, що вона розбещує дітей своєю дом освітою, і посадять у в1язницю, а дітей в інтернат - бо виховання дітей то не особиста справа - то суспільна.

от починаєьтся все з коглгоспу і примусівки і закіечиться ше гіргим колгоспом і розстрілом за крок не в ту сторону..
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2012, 15:24

гра з вогнем написав:шо жінка це безправний глечик, призначений для виношування дитина і права дитини почнуть захищати ше в утробі матері, нехтуючи правами матері.


я за те щоб таке робили

мати має право відмовитись від дитини ,то в чому ж тоді нехтування?виносити влом?

якщо ніхто в сучасному суспільстві не має права на вбивство ,то чому воно має бути у матерів живих,але поки ненароджених дітей?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення гра з вогнем » 16 березня 2012, 15:31

тому що весь сучасний світ інакше тлумачить поняття "вбивство", аніж більшість дописувачів цієї теми
також цій темі відбувається маніпуляція і підміна понять.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2012, 15:36

гра з вогнем написав:тому що весь сучасний ісвіт інакше тлумачить поняття "вбивство"
а в цій темі відбувається маніпуляція і підміна понять.


а може весь сучасний світ підмінив поняття заради власної зручності та виправдання?

Як можна назвати неживим того у кого бється серце з перших днів ?

А якщо плід визнається живим,знчить припиняючи його життя ми його вбиваємо ,чи може не так ,прошу пояснити?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron