Глобальні оголошення!



Про відмінність декалогу, писання, шанування образів і т.д.

Модератори: олеся, Tajga

Re: десять заповідей

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2012, 01:27

Перлинка написав:тобто,розуміти ,шо обрзок залишиться божеством ,навіть після знищення та наруги ?

зачем Ты перекрутила?? образок - не божество!!! а его изображение. Это разные вещи. Что бы ни делали с предметом, сущность от этого не меняется
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: десять заповідей

Повідомлення Перлинка » 27 січня 2012, 01:32

Як може бути зображення божеством,якщо нема божої волі,аби його зображали і поклонялись
чи воно обожествляється попри все ?надання божестванності предмату кхм :? ,навіщо ,при наявності Самого Божества готового бути поряд з тобою,в тобі ,вести тебе,втішати,навчати ,любити ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: десять заповідей

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2012, 01:33

Перлинка написав:а ти цілуєш фотки того кого любиш і хто поряд з тобою,з ким розмовляєш,кого тримаєш за руку,дивишся в очі ?
чи лиш коли в далекій розлуці?
і чи взагалі цілуєш?бо я не цілую нічиїх зображень як би не шанувала,ну чьось навіть в голову таке не приходить

вот как раз об этом хотела написать! )))))
когда дорогой тебе человек далеко, прислал открытку, или душевное письмо.. ну или фото... иногда хочется прикоснуться к его вещам, ощутить запах, цьомнуть фото... Вот порыв эмоциональный есть - как его выразить, осуществить? )) если бы не было этих вещей... )) Наверное, человеку нужно.... что-то материальное, что можно видеть глазами и потрогать руками.... Для Тебя это непривычно. А у кого-то есть такая потребность...

Или вопрос конкретно ко мне? Я, вроде, не целовала.... иногда могу смотреть на фото цифровое, и просто в воздухе чмокнуть губами, не прикасаясь, как бы посылая "воздушный поцелуй"
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: десять заповідей

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2012, 01:34

Перлинка написав:Як може бути зображення божеством,

еще раз: изображение - НЕ БОЖЕСТВО
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: десять заповідей

Повідомлення Перлинка » 27 січня 2012, 01:38

Shalimar написав:зачем Ты перекрутила?? образок - не божество!!! а его изображение. Это разные вещи. Что бы ни делали с предметом, сущность от этого не меняется


то образок не божество,то ізображение не божество,а шо ж тоді божество?кого цілувати і кому поклонятись?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: десять заповідей

Повідомлення Yummy mummy » 27 січня 2012, 01:40

Shalimar написав:когда дорогой тебе человек далеко, прислал открытку, или душевное письмо.. ну или фото... иногда хочется прикоснуться к его вещам, ощутить запах, цьомнуть фото... Вот порыв эмоциональный есть - как его выразить, осуществить?

класно сказано, я саме в такому випадку і цілувала фотку....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: десять заповідей

Повідомлення Перлинка » 27 січня 2012, 01:43

Shalimar написав:когда дорогой тебе человек далеко, прислал открытку, или душевное письмо.. ну или фото... иногда хочется прикоснуться к его вещам, ощутить запах, цьомнуть фото... Вот порыв эмоциональный есть - как его выразить, осуществить? )) если бы не было этих вещей... )) Наверное, человеку нужно.... что-то материальное, что можно видеть глазами и потрогать руками.... Для Тебя это непривычно. А у кого-то есть такая потребность...


От ,власне,коли далеко,або коли взагалі його вже нема

але ж Бог вездесущий ,всюди і у всьому ,то чому ж Він має бути далеко?
просто треба налаштуватись на спілкування з Ним поза предметами,які навпаки,розділяють,заважають,бо вони мертві

по перше,а подруге ,якщо є заборона у вигляді другої заповіді та багатьох інших місць,що тут наводились.То напевно варто прислухатись до того як Йому вгодно,а не до того в чому ми маємо потребу,бо Йому,як люблячому Батькові віидніше ніж нам ,що для нас є добре.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: десять заповідей

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2012, 03:01

Перлинка написав:то образок не божество,то ізображение не божество,а шо ж тоді божество?кого цілувати і кому поклонятись?

а образок - это разве не изображение?? :?
Божество? не знаю. Бог.
целовать не кого, а что.
(но лично я такого не делаю, ну, только когда ребенок предлагает))
Кому поклоняться?? Мне вообще вот это не нравится... "господин", "поклоняться", "рабы".... Никому не поклоняться. Жить по заповедям. Верить в Бога, любить его, слушать
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: десять заповідей

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2012, 03:06

Перлинка написав:От ,власне,коли далеко,або коли взагалі його вже нема

але ж Бог вездесущий ,всюди і у всьому ,то чому ж Він має бути далеко?
просто треба налаштуватись на спілкування з Ним поза предметами,які навпаки,розділяють,заважають,бо вони мертві

ок
человек есть - целуешь, дотрагиваешься до человека
человека нет - держишь в руках вещи, ему принадлежавшие
Как быть по отношению с Богом?..
ограничиться разговорами, обращениями, молитвами? подскажи!

Перлинка написав:якщо є заборона у вигляді другої заповіді та багатьох інших місць,що тут наводились.То напевно варто прислухатись до того як Йому вгодно,а не до того в чому ми маємо потребу,бо Йому,як люблячому Батькові віидніше ніж нам ,що для нас є добре.

Согласна. Я пыталась объяснить, для чего людям нужны иконы.... (для наглядности.... они материальны! А как ощутить Бога?)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: десять заповідей

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2012, 04:18

кстати, а что там на счет крестин, нахождения мамы в церкви, и посещения женщиной церкви во время мц?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей