Глобальні оголошення!



Про віруючих, стиль життя, погляди і т.д.: офтоп

Модератори: олеся, Tajga

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Tajga » 11 лютого 2012, 01:34

Перлинка написав:
о.Мартин написав:Одна ікона, до речі, це ціла бібліотека відкритих богословських книг.

Звичайно,навіщо читати Біблію?повішав собі на стіні бібліотеку відкритих богословських книг-і порядок,сумління чисте

Справа не в тому, що комусь лінь читати Біблію. Справа в тому, що Святе Письмо в тому складі, в якому ми його маємо тепер не так давно зявилось. А ще, ризикну припустити, що в перші віки християнства, ба, навіть в середньовіччі і пізніше серед простого народу було дуже мало писемних людей, тому ікони дуже виручали. ;-)
Востаннє редагувалось Tajga в 11 лютого 2012, 01:39, всього редагувалось 1 раз.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 11 лютого 2012, 01:37

Tajga написав:в одному з лінків був зміст з гіперпосиланнями



я по обох потрапляла на головну

оскільки одночаснобуло піднято декілька питань одночасно, то я не стала вишукувати окремих статтей. ККЦ являється досить органічним викладенням віровчення, до речі, містить в собі посилання на відповідні уривки Святого письма.


ну тоді я правильно зрозуміла ,що достатньо людині прочитати катехизис ,після чого все їй має стати беззаперечно ясно
:хм:
цікаво чого ж тоді мешканка писала що багато чого не знає та не розуміє в питаннях релігії ,чи може вона не читала того досить органічного викладення віровчення?
Я якщо чесно читала ше в дитинстві ,може й якийсь дитячий,якшо такий буває
Але я не хочу спілкуватись з катехизисом ,мені цікаво як сам пересічні(не знаю добрі,чи не добрі :хм: ,не мені рішати)католики розуміють те у що вірять
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 11 лютого 2012, 01:38

я шось не зовсім зрозуміла твій останній допис що складається з моєї цитати та цитати п.Мартина
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Про віруючих, стиль життя, погляди і т.д.: офтоп

Повідомлення мешканка » 14 лютого 2012, 16:16

[mod]Логічним продовженням даної теми є темка: розмова християнки із християнами[/mod]
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей