Глобальні оголошення!



Про віруючих, стиль життя, погляди і т.д.: офтоп

Модератори: олеся, Tajga

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 09 лютого 2012, 01:49

Shalimar написав:
примеры ПРОЯВЛЕНИЯ ЭМОЦИЙ

н а п р я м у ю


Так само як ти спілкуєшся з тим хто точно поряд з тобою,просто ти Його не бачиш ,але відчуваєш що Він є,відчуваєш його тепло ,любов до тебе ,бо він піклується про тебе ,вислуховує,допомагає,навчає,застерігає,докоряє ,веде у всьому , навіть в найменшій дрібниці

Ти знаходиш в собі сили протистояти злому,спокусам,думаєш,поводишся по -іншому ,любиш людей ,яких раніше ненавиділа ,знаходиш в собі сили прощати,співчувати і розуміти слабкого чи того що оступився і впав
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 09 лютого 2012, 01:54

Shalimar написав:а кто-то слишком много внимания этому придает, для кого-то это ритуал - постоянно целовать иконы, обращаться к ним, приписывать им чудесные свойства....


Шалімар ,але на жаль таких більше як ти і ніхто на це незважає,ніхто не вважаає що це зле
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 09 лютого 2012, 01:56

Tajga написав:модератори, де мій обморочний смайл?
Перлинка, маю визнати, як і безліч тих, хто був до мене, ти не схильна до діалогу, а за всяк кошт хочеш довести свою правоту, навіть не намагаючись осмислити те, що тобі говорять опоненти. Наразі я вважаю, що достатньо намагалась тобі на пальцях пояснити ставлення до ікон в Церкві. Погугли чи зазирни до ВІкі. А ще раджу почитати Катехизис Католицької Церкви тут або тут. Одна біда, він не інтерактивний і не зможе реагувати на твої нібито провокативні запитання. :-/


я розумію,коли закінчуються аргументи,завжди починається перехід на особистості
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Tajga » 09 лютого 2012, 02:14

Перлинко, я весь час спілкуюсь з тобою, як з особистістю :-/ До речі, мої аргументи не закінчились, просто тобі вони ні до чого.
А щодо чудес, які ти описала... Чому б тобі не подумати більш глобально, раз в тебе все так чудово виходить,нагодувати всіх голодних, щоб в світі не було більш воєн чи щось подібне. Гадаю, Господь здатен на більше, ніж по молитві заводити машину...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 09 лютого 2012, 10:54

А ти не для мене аргументуй,а для читача

хіба тобі не болить ,що я можу добрим католикам навести сумнів і вони перестануть споглядаючи образи вдосконалюватись в правдах віри ?бо повірять більше цитатам зі Слова Божого
Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що у воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.


15 А що ви не бачили ніякої постаті в той день, коли з полум'я промовляв до вас Господь на Хориві, то вважайте добре,

16 щоб ви не зледащіли та не взяли виробляти собі тесаного боввана, подобу якоїсь постаті, як от постаті жіночої або чоловічої,
повт.закону 4,15-16
,а не твоїм лінкам на катехизис та аргументам,які якоби є аргументам ,але яких ти не хочеш озвучувати по смішній як на мене причині
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 09 лютого 2012, 11:25

Tajga написав:А щодо чудес, які ти описала... Чому б тобі не подумати більш глобально, раз в тебе все так чудово виходить,нагодувати всіх голодних, щоб в світі не було більш воєн чи щось подібне. Гадаю, Господь здатен на більше, ніж по молитві заводити машину...


Ти права наш Господь Всемогутній Бог і в цьому я ніколи не сумнівалась ,на рах .голодних,ті хто приходить до Нього не бувають голодними і не мають нужди ,це я знаю по собі .На рах воєн так само .Бо він заповідав нам любити і прощати,а там де любов нема місця війні .але крім того Він дав кожній людині волю ,волю обирати з ким бути ,кому служити,кому вклонятись ,відповідно люди самі вибирають і дають право діяти в їхньому житті чи то Богові чи то сатані ,чи то гіпсовим скульптуркам або дошкам із зображеннями
Що й потім як наслідок пожинають.

Про те що в мене колись добре виходило дякую ,бажаю й тобі і собі мати таку віру і ще більшу щоб творити Іменем Ісуса чудеса,в яких прослаавлятиметься Бог Отець.
Якби ти більше читала Живе Боже Слово ,а не катехизис,то мала б її значно більше і сповнялася б радістю від того що таке буває і в наші дні.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 09 лютого 2012, 11:31

Цікаво чому ти обрала посміятись з того що по молитві Бог заводив машину,а не те що по молитві з вірою зцілив мою дитину?
з цього тобі не смішно?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 09 лютого 2012, 11:38

Перлинка написав:Яким чином відбувається глибше пізнання правд віри шляхом розглядання ікони,цікавить сам процес?


Ще на це питання дуже прошу відповісти
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення о.Мартин » 09 лютого 2012, 11:49

Перлинка написав:
Перлинка написав:Яким чином відбувається глибше пізнання правд віри шляхом розглядання ікони,цікавить сам процес?


Ще на це питання дуже прошу відповісти



Це прекрасне запитання!!!!!
Одна ікона, до речі, це ціла бібліотека відкритих богословських книг. Тому ікона не малюється а пишеться! Автор представляє в ній правди віри засобом "піктографії". Про це в Міні Лекції....
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Забобони і правда про хресних батьків

Повідомлення Перлинка » 09 лютого 2012, 11:54

о.Мартин написав:
Перлинка написав:
Перлинка написав:Яким чином відбувається глибше пізнання правд віри шляхом розглядання ікони,цікавить сам процес?


Ще на це питання дуже прошу відповісти



Це прекрасне запитання!!!!!
Одна ікона, до речі, це ціла бібліотека відкритих богословських книг. Тому ікона не малюється а пишеться! Автор представляє в ній правди віри засобом "піктографії". Про це в Міні Лекції....


Цікаво яке відсоткове відношення парафіян католицької церкви в курсі про цю піктографію?І що ікони дані для того аби вдосконалюватись в правдах віри,а не для того аби падати перед ними ниц і переціловувати всі що є у церкві по кругу в т. числі престол та хрести ,і що їм як не дивно ніхто цього не боронить,а навпаки заохочує
Нехай кожен сам чесно відповість собі на це питання.
Востаннє редагувалось Перлинка в 09 лютого 2012, 11:59, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей