Глобальні оголошення!



Притчі

Модератори: олеся, Tajga

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 17 травня 2013, 23:18

ПРИТЧА ПРО ПОМИНАННЯ ІМЯ БОЖОГО
Один золотих справ майстер сидів у своїй лавці за верстатом і, працюючи, невпинно поминав ім'я Боже всує: то як клятву, то як улюблене слівце. Якийсь паломник, який повертався зі святих місць, проходячи мимо лавки, почув це, і душа його обурилася.
Тоді він покликав ювеліра, щоб той вийшов на вулицю. А коли майстер вийшов, паломник сховався. Ювелір, нікого не побачивши, повернувся в крамницю і продовжив роботу.
Паломник знову його гукнув, а коли ювелір вийшов, той прикинувся, що нічого не знає. Майстер, розсердившись, повернувся до себе і знову почав працювати.
Паломник втретє його гукнув і, коли майстер знову вийшов, знову стояв мовчки, прикинувшись, що він тут ні при чому.
Тоді ювелір в сказі накинувся на паломника: - Навіщо ти кличеш мене даремно? Що за жарти! У мене роботи по горло!
Паломник миролюбно відповів: - Воістину, у Господа Бога роботи ще більше, але ти Його закликаєш набагато частіше, ніж я тебе. Хто має право сердитися більше: ти, чи Господь Бог? Ювелір, присоромлений, повернувся в майстерню і з тих пір тримав язик за зубами.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 17 травня 2013, 23:22

Давним-давно жив один святий старець, який багато молився і часто уболівав про гріхи людські.
І дивним йому здавалося, чому це так буває, що люди в церкву ходять, Богу моляться, а живуть все так само погано. «Господи, - думав він, - невже не чуєш Ти наших молитов? Ось люди постійно моляться, щоб жити їм в мирі й покаянні, і ніяк не можуть. Невже марнота їх молитва?»

Одного разу з цими думками він заснув. І здавалося йому, ніби світлий ангел, обійнявши крилом, підняв його високо-високо над землею. У міру того як піднімалися вони вище і вище, все слабкішими і слабкішими ставали звуки, що доносилися з поверхні землі. Не чути було більше людських голосів, затихли пісні, крики, весь шум метушливого мирського життя. Лише деколи долітали звідкись гармонійні ніжні звуки. - Що це? - Запитав старець. - Це святі молитви, - відповів ангел, - тільки вони чуються тут.
- Але чому так слабко звучать вони? Чому так мало цих звуків? Адже зараз весь народ молиться в храмі...? Ангел глянув на нього, і скорботне було обличчя його. - Ти хочеш знати? Дивись. Далеко внизу виднівся великий храм. Чудесною силою розкрилися його зводи, і старець міг бачити все, що робилося всередині. Храм весь був сповнений народом. На крилосі видно було великий хор. Священик у повному облаченні стояв у вівтарі. Йшла Служба Божа. Регент роздавав ноти: хор готувався співати. «Вже хор-то, напевно, почую», - подумав старець. Він перевів очі на тих, хто молиться. Їх було дуже багато, різного віку і положень: чоловіки і жінки, люди похилого віку і діти, купці і прості селяни. Всі вони хрестилися, кланялися, багато щось шепотіли, але нічого не було чутно. Вся церква була німа. - Чому це? - Запитав старець. - Спустимося, і ти побачиш і зрозумієш. - Сказав ангел. Вони повільно, ніким не видимі спустилися в самий храм. Ошатно одягнена жінка стояла попереду всього натовпу і, мабуть, ретельно молилася. Ангел наблизився до неї і тихо торкнувся рукою. І раптом старець побачив її серце і почув її думки. «Ах, ця поважна краля! - Думала вона. - Знову в новім капелюсі! Чоловік - п'яниця, діти - обшарпанці, а вона хизується! .. Бач вирядилась! .. » Поруч стояв купець в хорошій суконній чумарці і задумливо дивився на іконостас .Ангел торкнувся його грудей, і перед старцем зараз же відкрилися його затаєні думки: «... Яка досада! Продешевив ... Товару такого тепер нізащо не купиш! Не інакше як тисячу втратив, а може, й півтори ... » Далі виднівся молодий селянський хлопець. Він майже не молився, а весь час дивився наліво, де стояли жінки, червонів і переминався з ноги на ногу. Ангел доторкнувся до нього, і старець прочитав у його серці: «Ех, і хороша Дуняша! .. Усім взяла: і обличчям, і звичкою, і роботою ... От би дружину таку! Піде чи ні?» І багатьох торкався Ангел, і у всіх були подібні ж думки, порожні, пусті, життєві. Перед Богом стояли, але про Бога не думали. Тільки вдавали, що молилися. - Тепер ти розумієш? - Запитав Ангел. - Такі молитви не доходять. Тому й здається, що всі вони точно німі.

У цю хвилину раптом боязкий дитячий голосок виразно промовив: - Господи! Ти благ і милостивий ... Врятуй, помилуй, зціли бідну маму! .. У куточку на колінах, притиснувшись до стіни, стояв маленький хлопчик. В його очах блищали сльози. Він молився за свою хвору маму. Ангел доторкнувся до його грудей, і старець побачив дитяче серце. Там були скорбота і любов. - Ось молитви, які чути! - Сказав ангел.. . (ХРИСТИЯНСЬКА ПРИТЧА,)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 17 травня 2013, 23:24

Молода Мати тільки вступила на шлях материнства. Тримаючи малюка на руках і посміхаючись, вона задумалась: "Як довго триватиме це щастя?"
А Янгол промовив до неї: "Шлях материнства довгий і важкий. І ти постарієш, перш ніж досягнеш кінця його.Та, знай, кінець буде краще, ніж початок ". Але, молода Мати була щаслива, і вона не могла припустити, що може бути що-небудь краще, ніж ці роки. Вона грала зі своїми дітьми і по дорозі збирала для них квіти, і купала їх у потоках чистих вод; і сонце їм радісно світило, і молода Мати кричала: "Ніщо не може бути більш прекрасним, ніж цей щасливий час!" І коли настала ніч , і почалася буря, і темна дорога стала не видна, а діти тремтіли від страху і холоду, Мати обняла їх, притиснула близько до серця і вкрила своїм покривалом ... І діти сказали: "Мамо, ми не боїмося, тому що ти - поруч і нічого страшного статися не може ". І коли настав ранок, вони побачили гору поперед себе, і діти стали підніматися вгору, і стомилися ... І Мати теж була стомлена, але весь час казала дітям: "Потерпіть: ще трохи, і ми - там". І коли діти піднялися, і досягли вершини, вони сказали: "Мамо, ми ніколи б не зробили цього без тебе!" І тоді Мати, лягаючи вночі, подивилась на зірки і сказала: "Це - кращий день, ніж минулий, оскільки діти мої дізналися силу духу перед обличчям труднощів. Вчора я дала їм хоробрість. Сьогодні я дала їм силу ".
І наступного дня з'явилися дивні хмари, які затемнювали землю. Це були хмари війни, ненависті і зла. І діти шукали в темряві свою Мати ... і коли натрапили на неї, Мама сказала їм: "Підніміть свої очі до Світла". І діти подивилися і побачили вище цих хмар Вічну Славу Всесвіту, і це вивело їх з темряви. І тієї ночі Мати сказала: "Це - найкращий день з усіх, оскільки я показала моїм дітям Бога". І дні проходили, і тижні, і місяці, і роки, і Мати постаріла, і трохи згорбилась ...
Але діти її були високими і сильними, і сміливо йшли по житті. І коли шлях був дуже важкий, вони піднімали її і несли, оскільки вона була легка, як пір'їнка ... І нарешті вони піднялися на гору, і вже без неї змогли побачити, що дорога біла, а золоті ворота широко відкриті. І
Мати сказала: "Я досягла кінця мого шляху. І тепер я знаю, що кінець краще, ніж початок, тому що мої діти можуть йти самі, а їх діти - за ними ". А діти сказали: "Мамо, ти будеш завжди з нами, навіть коли пройдеш крізь ці ворота". І вони стояли, і спостерігали, як вона продовжувала йти один і як ворота закрилися за нею. І тоді вони сказали: "Ми не можемо бачити її, але вона все ще з нами. Мама, подібно до нашої, - більше ніж пам'ять. Вона - Жива Присутність ... .... "
Ваша Мама - завжди з вами ....: Вона в шепоті листя, коли ви йдете по вулиці, в - запахах відбілених простирадл, це - прохолодна рука на чолі, коли вам недобре. Ваша Мама живе всередині вашого сміху. І вона - кристалик в кожній краплі вашої сльози.
Вона - те місце, куди ви прибуваєте з Небес - ваш перший будинок, а вона - карта, за якою ви прямуєте кожним своїм кроком. Вона - ваша перша любов і ваше перше горе, і ніщо на землі не може розділити вас. Ні час, ні місце ... ні навіть смерть! (ХРИСТИЯНСЬКА ПРИТЧА,)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 18 травня 2013, 23:50

Маленький хлопчик, гуляючи з батьками по лісу, побачив чистий струмок. Він напився свіжої води, а потім - заради забави - взяв в руки гілочку і почав мутити воду в струмку. Дно струмка було піщаним, і тому на поверхню відразу піднявся пісок, опале листя і різне сміття. Колись прозора вода стала непридатна для пиття. Малюкові швидко перестало подобатися вглядатися в брудну воду потічка. Він кинув туди гілочку і побіг до мами. А десь високо в горах інший хлопчик так само бавився з гірським струмочком. Він теж хотів помутити воду гілочкою. Але дно струмка було кам'янистим, і він зламав гілочку і побіг далі, нічого не добившись. Потік був чистий, як і раніше.
Подібно цьому, деякі люди зовні здаються добрими і чуйними, як чистий струмок. Але спробуй хоч ненавмисно образити таку людину і побачиш, як з дна душі спливуть зарозумілість, дріб'язковість, гординя і старі образи, подібно твані і сміттю в струмку лісовому.
Коли ж людина постійно повчаться в Слові Божому і про святе думає, то поступово приклад смирення Христового загартовує доброчесну людину смиренням і великим терпінням, об які, як тростинки об камінь, ламаються всяка людська злість і ворожість. (ХРИСТИЯНСЬКА ПРИТЧА,)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 20 травня 2013, 08:37

Біг по лісу струмочок, сам собою милувався: спритний, моторний, швидкий, чистий і прозорий! Ні з яким іншим струмочком не хотів зливатися, вважав себе сильним і сам хотів бігти по лісі. Раптом вибіг на поле, і там ослаб, сил не вистачило, розтікся і пропав ... Абияк, з якихось підземним ходам, весь брудний, він дістався до річки і почав їй скаржитися: "Якби не це гидке поле, то я б і сам давно став рікою!" - Почувши це, річка сплеснула хвилями: "Ех, ти, дурний струмочок! Поле зовсім не винне в тому, що ти розтікся, пішов у землю і став таким брудним! у того, хто відштовхує інших, стати рікою-сил не вистачить ... " Чим більше цінуєш самого себе, тим більше себе втрачаєш. Живи, не пишаючись-не впадеш в бруд. Сам Господь наш Ісус Христос описує в Євангелії гордовиту людину в особі фарисея, який прийшов до храму й голосно молився перед людьми таким чином: «Боже, дякую Тобі,що я не такий, як інші люди:грабіжники, неправедні, перелюбці,або як оцей митар. Я пощу два рази на тиждень, даю десятину з усього, що тільки надбаю!» (Лк 18 ). Так гордовита людина усе приписує самій собі – не Богові. БУДЬМО СПРАВЖНІМИ БОЖИМИ ДІТЬМИ , В ЯКОМУ СТАТУСІ МИ БИ НЕ ЗНАХОДИЛИСЬ. БУЛИ БАГАТИМИ ЧИ БІДНИМИ МАТЕРІАЛЬНО.? БУДЬМО ДУХОВНО БАГАТІ !!! .МАЙМО СПІВЧУТТЯ І МИЛОСЕРДЯ ДО БЛИЖНЬОГО, І КОЛИ ПОБАЧИМО НА РОБОТІ ,НА ВУЛИЦІ ЗАПЛАКАНУ ЛЮДИНУ ВВІЧЛИВО СПИТАЙТЕ ,ЩО СТАЛОСЯ,ЧАСОМ ВАШЕ СПІВЧУТТЯ ЧИ ДОБРА ПОРАДА ДОПОМОЖЕ ІНШІЙ ЛЮДИНІ ПОДИВИТИСЯ НА СВОЇ ПРОБЛЕМИ БОЖИМИ ОЧИМА. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ.ПІДТРИМУЮЧИ БЛИЖНЬОГО ГОСПОДЬ У ВАЖКІ МОМЕНТИ ЖИТТЯ ПІДТРИМАЄ ВАС НАБАГАТО БІЛЬШЕ!!! (НАРОДНА ПРИТЧА)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 21 травня 2013, 08:32

Один чоловік, запальний і нестриманий, був одружений на тихій і лагідній жінці. З роками вдача його ставала все норовистішою, але жили вони з дружиною в мирі та злагоді. Подруги дружини, нерідко сварилися і скандалили зі своїми чоловіками, не переставали цьому дивуватися і часто просили в неї ради. - Скажи, подруженько, - говорили вони, - чоловік -то твій теж не цукор, а живете ви дружно, як би і нам зі своїми чоловіками не сваритися? - Подруги мої, - відповіла жінка, - самі ви у сварках цих винні. Скажуть вам чоловіки слова сердиті, а ви їм з досадою відповідаєте. Я ж, коли бачу, що чоловік мій розсердився, ніколи йому не перечу. Сама ж молю Господа, щоб повернув Він мир і спокій в чоловікове серце. Як побачить чоловік що я і півслова поперек йому не говорю, так і заспокоюється. Ось і ви, подруженьки мої, так і робіть, і будете тоді щасливі зі своїми чоловіками. Вчить нас Господь не відповідати злом на зло. А якщо злим словом на зле слово не відповідати, то і буде в родині порядок і мир. (ХРИСТИЯНСЬКА ПРИТЧА)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 21 травня 2013, 08:34

Дві маленькі сестрички, прослухавши біблійну історію про вигнання Адама і Єви з раю, сказали татові:- Тату, якби ми з Оленою були в раю, то ні за що б не з'їли плід пізнання добра і зла. Адже Бог не дозволив його чіпати, правда, тату?- Правда, - посміхнувся батько й уклав дітей спати. На ранок тато встав раніше за всіх, зловив у дворі горобця і посадив його в непрозору каструльку.Розбудив дівчаток, і показав їм каструльку, яку поставив на підвіконня відритого вікна в кухні і сказав:- Будь ласка, не знімайте кришку з цієї каструльки, поки я не прийду з роботи. Коли я повернуся, то сам покажу вам сюрприз, який там знаходиться. Якщо будете слухняні, куплю вам нову гру.Тато пішов з мамою на роботу, а дітлахи залишилися вдома самі. Всіма силами намагалися вони себе відволікти від каструльки, що стоїть на кухні. Вони давно переграли в усі ігри, які знали, але цікавість не давала їм спокою - дуже хотілося зазирнути в каструльку. Зрештою, старшенька Марійка вмовила сестричку Олену, яка ще боялася, що тато буде лаятися, заглянути в каструльку.- Ми тільки одним оком глянемо і закриємо, - сказала вона. Тато навіть не дізнається.Але як тільки Олена підняла кришку, горобчик вилетів у вікно. Злякавшись, дівчатка зачинили порожню вже каструльку.Увечері повернувся тато, і побачивши, що каструлька порожня, сказав:- Ну що, маленькі Єви, - не витримали, випустили пташку. Ось так і Єва не втрималася, щоб не спробувати плід пізнання добра і зла.- Тату, що це було за дерево таке, і чому з нього не можна було їсти, запитала Марійка . - Дерево було звичайним, і плоди їстівними, але, порушивши заборону Бога, перші люди самі як би вибрали зло замість добра, тому, що всяке зло починається з неслухняності, а з послуху все добре, чого б навчив Бог перших людей, коли вони були слухняні. Цей горобчик був для вас сьогодні деревом добра і зла, і ви теж не послухалися мене. Випробування Адама і Єви виявилося вам не під силу. (ХРИСТИЯНСЬКА ПРИТЧА)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 01 червня 2013, 07:46

Молодий чоловік нарікав на своє життя:
- У інших є гроші, прекрасне житло, машини, а у мене? Даремно проходить молодість! Адже я здоровий і сильний ...
Старець почув його скарги і запитав: - Погодився б ти, щоб за мільйон тобі видалили руку?
- Ні за що! - А ногу або, наприклад, очі? - І за сто мільйонів не погодився б!
- Ось бачиш! Бог дав тобі те, що не купиш і за сто мільйонів, а ти скаржишся на бідність і невезучість ! ..
Просто потрібно вміти правильно розпорядитися тим багатством, яке ти маєш! Твори ,будь наполегливим ,живи по-совісті , і Бог допоможе тобі! (НАРОДНА ПРИТЧА)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 05 червня 2013, 00:17

Надворі бушувала хуртовина.

При дорозі сиділа стара жінка і просила милостиню. Жалюгідне ганчір'я ледве захищало її від крижаного вітру. Вона з ранку не їла, але побляклі очі її були спокійні і виражали тверду віру в Боже Провидіння. "Може, пройде повз мене перехожий, - сподівалася вона, - пожаліє, подасть милостиню: я куплю хліба і повернуся до себе на горище".

Вечоріло, а вона все ще сиділа і чекала... Нарешті, підійшов перехожий. Товстий шар снігу приглушив кроки, і вона зауважила його лише тоді, коли висока фігура вже промайнула мимо неї. Жалібний голос старої змусив його оглянутися.

- Бідна! - сказав він із жалем, уповільнивши кроки. - Як тяжко їй в такий холод! Але пройшов мимо, нічого не подавши.

Старенька не образилась, її втішило співчуття людини.

Згодом наблизилась карета. В ній їхав багач, вбраний в теплу шубу. Помітивши нещасну при дорозі, він відкрив вікно карети, звелів кучеру зупинитися. Стара квапливо підійшла.

"- Яка холоднеча!" - вигукнув багач і поспіхом протягнув їй монету, мигцем зауваживши, що вона золота. - Ой! Це забагато! - вигукнув він, але не встиг втримати її. Монета вислизнула з його пальців і впала в сніг. Порив вітру зачинив вікно, і, здригнувшись, багач закутався в шубу і поїхав. - Звичайно, я дав забагато, - пробурмотів він, - але, врешті решт, не збіднію...

Після розкішної вечері, сидячи біля каміна, він пригадав стару. - Не так вже й холодно, як мені здалося, - зауважив він, вмощуючись зручніше в кріслі. - Звичайно, не варто розкидатися золотом... Але - справа зроблена, і я сподіваюся, вона використає ці гроші з користю. Це велика щедрість. Бог нагородить мене!..

Добрався додому і перший перехожий. Він зігрівся і сів вечеряти. Але не зміг спокійно їсти, згадуючи про стареньку, яка залишилася серед снігових кучугур. Він каявся, що не зупинився і не допоміг їй. - Принеси ще тарілку! - наказав він нарешті слузі. - Я зараз повернуся.

Сказавши це, він квапливо пішов туди, де залишилася старенька. Вона була все ще там і шукала змерзлими руками в снігу.

- Що ти шукаєш? - запитав він. " Я шукаю монету, що мені кинув із карети пан", - відповіла стара жінка тремтячим голосом, знесилена голодом і холодом.

"Нічого дивного, що вона не знайшла монету, - подумав чоловік - руки її заклякли, та й сама вона майже сліпа". - Боюся, ти не знайдеш монету, - сказав він лагідно, - пішли краще зі мною, нас чекає вечеря і тепло... Ти будеш моєю гостею...

Бідна старенька, зрадівши, пішла за своїм супутником, ледве переставляючи ноги. Помітивши, що вона кульгає і погано бачить, він взяв її під руку і привів до себе додому. ...

Коли Ангел Господній у ту ніч робив запис у Книзі Життя, він не згадав про золоту монету, дану багачем помилково. Але серед добрих справ, зроблених за день, відвів перше місце вчинку людини, що розкаялась у своїй черствості і вийшла ще раз на мороз, щоб розділити тепло і затишок з нещасною бабусею. (ХРИСТИЯНСЬКА ПРИТЧА)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Притчі

Повідомлення nadusha » 22 червня 2013, 07:39

Одного разу Учитель дізнався, що один з його учнів наполегливо домагався кохання дівчини.
- Не вимагай любові, так ти її не отримаєш, - сказав учитель.
- Але чому, Учителю?
- Скажи, що ти робиш, коли в твою двері ломляться непрохані гості, коли вони стукають, кричать, вимагаючи відчинити, і рвуть на собі волосся від того, що їм не відкривають?
- Я сильніше їх замикаю.
- І ти не ломись в двері чужих сердець, так вони ще сильніше закриються перед тобою. Стань бажаним «гостем» і перед тобою відкриється будь-яке серце. Просто люби людей адже любов, хоч вона і мала і непомітна, є тим ключем, який може відкрити замок будь-якого серця, навіть той, який давно не відкривався. Головне, що б ця любов була щира і не була підробленою. Візьми приклад з квітки, яка не ганяється за бджолами, а даруючи їм нектар, залучає їх до себе. Любов це нектар, на який «злітаються» люди.
(НАРОДНА ПРИТЧА)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron