Глобальні оголошення!



Смачний піст?

Модератори: олеся, Tajga

Re: смачний піст?

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 01:26

happymami написав:ну я трішки по іншому то бачу.
гра з вогнем написав:а_не_мріяти_про_плотські_втіхи_прослвляю4и_при_цьому_Бога

А просто соі подумаю - о, було б кльово завтра вареників наварити. Я їхтак люблю. Так і зроблю. Хіба це заважає мені думати про духовне і заглиблюватися в себе? Мені не заважає. Бо я думаю про це мабуть якось підсвідомо. Вірніше - не свідомо. І якось кілька хвилинок чи навіть секунд.

я_трішки-про_інше_говорила
коли_замість_того_щоб_довольствуватися_зви4айною_їжею
людина_шукає_сма4них_рецептів_у_піст

це,_погодься,_аж_ніяк_не-підсвідома_дія

тобто-явно_приділяю_увагу_не_духовноому-наповненю_посту._а_плотському

а_їй_всі_у_цьому_допомагають :NR:

у_моїй_уяві_піст_це_4ас_духовного_збага4ення
людина_в_цей_4ас_умає_про_возвишене,_відходить_від_мирського_і_плотського

якщо_ж_замість_того_щоб_приділити_ас_спілкуванню_з_Богом_людина_шукає_рецепти_сма4них_страв_і_думає_про_урізноманітнення_свого_раціону-то_явно_вона-уже_не_постить :-|
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 01:28

happymami написав:бо колись була інша їжа, інша екологія, не було стільки болячок, не було Чорнобиля, ну і прочої штуки. Адже зараз піст став набагато лояльнішим.


Сам став?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 01:31

happymami написав:
гра з вогнем написав:також_мені_здається,_те_що_ти_думаєш,_"що_він_хотів_би"_це_насправді_твої_бажання,
а_його_бажання_якщо_мене_память_не_зраджує,_окреслені_4ітко

пісні_страви_символ_утримання,_яке_утримання_якщо_це_"ммм!"

ні, ну звичайно, що багато всього я можу Богу приписувати ;) Я ж навіть Біблії ще всієї не знаю і не можу чітко окреслити, шо він реально думав (вірніше говорив), а що ні. Але піст - не означає піст лише у харчуванні. Чому ж лише пісні страви символ утримання? Я не вважаю, що піст повинен бути на стільки різким. Тут я їм все. А тут раптом не їм. не слухаю музику, не хожу на пиво і щей сексом не займаюся. Я вважаю, що до надто строго посту варто йти поступово. Шоб не нашкодити здоров'ю. Тому вважаю, що смачні страви - це не є якесь НЕ утримання. Ну якось мені стереотипним вважаються тверддження, що постяча лдина повинна бути бліда. тонка, звонка і прозрачна, лише тому, що вона постить і не їсть нічого смачного і не читає цікавих книжок і не слухає улюбленої музики... Сумбурнго так виходить в мене. Ну от якшо ти любиш гречку зі смаженою цибулею, і це тобі смачно, то що - ти не повинна цього їсти, бо такий в тебе піст? Їсти просто непомащену гречку? Не розумію


піст_це_утримання
стримування_своїх_плотських_бажань
4ас_спілкування_з_Богом

якщо_для_тебе_няма_гре4ка_з_олією,-це_озна4ає,_що_ти_її-в_піст_не_їсиш,-висловлюю4и_таким_4ином_шану
так_як_Ісус_висловив_шану_тобі_страждаю4и_на-хресті

4и_ти_думаєш_йому_це_подобалося?

так_само-ти_не_думаєш_про_те-як_виготовити_шось_етаке,_а_задовільняєшся_тим,_що_є_і_в_цьому-теж_виражаєш_шану

якщо_ж_людина_постить_так_як_їй_хо4еться,-е_не_так_як_писав_Господь._то_4и_піст_це?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 01:31

Перлинка написав:
happymami написав:бо колись була інша їжа, інша екологія, не було стільки болячок, не було Чорнобиля, ну і прочої штуки. Адже зараз піст став набагато лояльнішим.


Сам став?

ага :grin: :grin: :grin: . Подивився, які ті люди немічні і взяв тай став поблажливішим.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: смачний піст?

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 01:34

happymami написав:Мені смачнй хавчик не заважає думати про Різдво, про шлях Ісуса, про його страждання і не заважає заглиблюватися в себе

суть_поста_не_лише_в_тому_щоб_думати_про_Ісуса,_але-й_в_пожертві

якщо_християнини_не_може_пожертвувати-сма4ним_хав4иком_в_піст-то_для_4ого_Ісус_жервува_для_нього?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 01:40

гра з вогнем

Гра,насправді ,Богові наші жертви не потрібні

це робиться в першу чергу для себе як загартовування чи шо,мені б здалось потренуватись,бо з силою волі та утриманням трохи лажа

але тойво піст,коли мясо заміняють олійкою ,а далі все те саме ,тобто єднання з Богом ніхто не шукає ,як на мене дещо лицемірний
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 01:42

гра з вогнем написав:я_трішки-про_інше_говорила
коли_замість_того_щоб_довольствуватися_зви4айною_їжею
людина_шукає_сма4них_рецептів_у_піст

погоджуюся, то може виглядати дивним. Але інколи люди просто не зовсім правильно називають те, чого шукають ;) Ну наприклад, мене цікавлять різні пісні страви, бо інколи просто нема якоїсь стандартної картоплі чи гречки вдома, а їсти же шось треба, пра? Але якби я гуглила, то певно таки би не писала СМАЧНІ пісні страви... Хоча...
Про урізноманітнення раціону я би ще може поспорила. А може би й ні :)

Хмм. А от про повне утримання... То якшо для людини будь яка їжа смачна, навіть сама скромна, то це означає, що людина мусить голодати? Нє. ну в нестрогий піс ще можна через день-два і поголодати. Але в строгий піст - це не завжди і не всім корисно. Думаючи про спасіння не варто себе передчасно на небо слати ;-)

Ну чому ж? Я можу пожертвувати смачним хавчиком. Ну, по крайній мірі мабуть і намагаюся то робити. Але суть не в тому. А в тому, що я вважаю. що людина надто сдабка, шоб пожертвувати одразу все. Я вважаю. шо треба рік за роком, день за днем, поступово йти до повної самопожертви і не варто одразу відмовлятися від всього улюбленого. Це шкідливо. ну, в більшості випадків. Але, якшо здоров'я дозволяє - то виір кожного. Якшо людина свідомо не жертвує - значить мабуть не бачити їй спасіння ;) Особисто я свідомо не жертвую в дечому, бо знаю, що ще не маю такої стійкості в Бозі, шоб відмовитися повністю від всього улюбленого. Але зато я собі взяла один пункт - відмова від одного мого улюленого, скажімо так, заняття. І намагаюся в цьому напрямку триматися і не спокушатися. Це і є мій особистий піст, на який я зараз здатна. То виходить, що я думаю тільки про плотське? Частково десь так, мабуть, раз я ще така слабка. Але кожна людина прагне мінятися. Можливо за років п'ять я зможу відмовитися від всього, ХЗ
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: смачний піст?

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 01:53

Перлинка_ну_я_не_знаю-як_там_насправді

просто_так_мені-уявляється

і-коли_людина_не-може_утримати_себе_від_спокус._то_на-мою-думку._то-і_не-піст_зовсім.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення Liljondr » 28 грудня 2011, 04:24

Якраз хотіла написати все те що Гра з вогнем написала
Мене теж смішить - печиво до посту, пиріжки до посту
Таке враження що пісто - то просто не зїсти продукти тваринного походження
Але ж піст - то просто позбутися від того що тобі подобається задля подяки Господу. Так наче ти співпереживаєш з ним.

Тому якщо людина шукає - чого би то такого смачненького поїсти , але щоб на олійці - то це перекреслює всю суть посту. Просто дарма постить, як на мене ;)

PS я до речі зараз не на посту , по цей піст перед народженням Ісуса. то ж він не зі смутою як перед розпяттям. і відмовлятися від смачненького перед днем народженням не можу. Бо в очікуванні великого свята :)
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: смачний піст?

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 11:10

Liljondr написав:Мене теж смішить - печиво до посту, пиріжки до посту

ну власне, так як і я думаю. - раціон круто міняти не варто, бо не в раціоні піст заключається. Але може просто я неправильно розумію словосполучення - смачні страви :(
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron