Глобальні оголошення!



Смачний піст?

Модератори: олеся, Tajga

Re: смачний піст?

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 00:36

гра з вогнем написав:пісні_страви_символ_утримання,_яке_утримання_якщо_це_"ммм!"


або ням-ням :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 00:39

:grin: :grin: :grin:
не_кажи!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 01:03

ну я трішки по іншому то бачу.
гра з вогнем написав:а_не_мріяти_про_плотські_втіхи_прослвляю4и_при_цьому_Бога

ну чому ж мріяти про плотські втіхи? Я от мрію про шоколад. Але я його не їм принципово. Але я не мрію про печену картоплю на вечерю, я просто потребую якоїсь вечері. І якшо то буде картопля, а не стакан водички, то ясне діло, шо я зможу забезпечити свій організм потрібними всякими там волокнами, вітамінами, не знаю чим ше, клітковиною, шоб я нормально функіонувала. Я ж не кажу - об'їдатися. Просто не вважаю, що раціон в піст має бути шкідливим для здоров'я людини. Якшо пісна страва смачна, то чому б не помріяти про неї? Це ж не гріх, якшо я не буду нав'язливо мріяти. А просто соі подумаю - о, було б кльово завтра вареників наварити. Я їхтак люблю. Так і зроблю. Хіба це заважає мені думати про духовне і заглиблюватися в себе? Мені не заважає. Бо я думаю про це мабуть якось підсвідомо. Вірніше - не свідомо. І якось кілька хвилинок чи навіть секунд.
Перлинка написав:а що в твоєму розумінні піст,не їсти мяс та смаальцю?

чому ж? Як і для всіх віруючих - в першу чергу не так відмова від м'яса, як відмова від улюблених речей. Якась жертва для Бога.
Перлинка написав:"Бо якби він не народився - не було б нас всіх зараз тут"____А який звязок?

Ну бо якби не народився, то би не визволив людство від гріха і мабуть людство би уже давно було знищене
гра з вогнем написав:також_мені_здається,_те_що_ти_думаєш,_"що_він_хотів_би"_це_насправді_твої_бажання,
а_його_бажання_якщо_мене_память_не_зраджує,_окреслені_4ітко

пісні_страви_символ_утримання,_яке_утримання_якщо_це_"ммм!"

ні, ну звичайно, що багато всього я можу Богу приписувати ;) Я ж навіть Біблії ще всієї не знаю і не можу чітко окреслити, шо він реально думав (вірніше говорив), а що ні. Але піст - не означає піст лише у харчуванні. Чому ж лише пісні страви символ утримання? Я не вважаю, що піст повинен бути на стільки різким. Тут я їм все. А тут раптом не їм. не слухаю музику, не хожу на пиво і щей сексом не займаюся. Я вважаю, що до надто строго посту варто йти поступово. Шоб не нашкодити здоров'ю. Тому вважаю, що смачні страви - це не є якесь НЕ утримання. Ну якось мені стереотипним вважаються тверддження, що постяча лдина повинна бути бліда. тонка, звонка і прозрачна, лише тому, що вона постить і не їсть нічого смачного і не читає цікавих книжок і не слухає улюбленої музики... Сумбурнго так виходить в мене. Ну от якшо ти любиш гречку зі смаженою цибулею, і це тобі смачно, то що - ти не повинна цього їсти, бо такий в тебе піст? Їсти просто непомащену гречку? Не розумію

гра з вогнем написав:дбаю4и,_про_сма4ний_піст,_людина_забуває,_для_4ого_цей_піст_існує_взагалі

ну чому ж? Думки людини не цілий день зайняті думками про смачні страви. Я не розумію, чому я забуваю про існування і значення посту, якшо я нормально харчуюся - зранку і до вечора їдячи смачні (на мою думку) пісні страви. А що тоді їсти? Якшо мені в піст взагалі більшість їжі стає смачною? Як на мене - це навпаки дає нам змогу більше цінувати ті дари, шо дає Бог. І ми можемо більше цінувати то саме м'ясо (ну якшо говорити лише про їжу), або навіть взагалі можемо побачити, що можемо жити без м'яса. то нашо вон нам потрібне? Так як і з музикою. Не слухаєш цілий піст, а потім вже і не хочеться вмикати, бо розумієш, шо то всьо дрібниці життя і є шось більше і за улюблену музику і за улюблений шоколад... Не знаю. Мені смачнй хавчик не заважає думати про Різдво, про шлях Ісуса, про його страждання і не заважає заглиблюватися в себе
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: смачний піст?

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 01:05

happymami написав:Ну бо якби не народився, то би не визволив людство від гріха і мабуть людство би уже давно було знищене


то що гріха вже не існує?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 01:08

А просто соі подумаю - о, було б кльово завтра вареників наварити. Я їхтак люблю. Так і зроблю. Хіба це заважає мені думати про духовне і заглиблюватися в себе? Мені не заважає. Бо я думаю про це мабуть якось підсвідомо. Вірніше - не свідомо. І якось кілька хвилинок чи навіть секунд.

Як і для всіх віруючих - в першу чергу не так відмова від м'яса, як відмова від улюблених речей. Якась жертва для Бога.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 01:11

Перлинка написав:
happymami написав:Ну бо якби не народився, то би не визволив людство від гріха і мабуть людство би уже давно було знищене


то що гріха вже не існує?

Та чо ж - існує)))) і ми помалу котимся туда, куда котилося людство тих років, коли народився Ісус. Чому Бог його зіслав? дав шанс тодішнім людям спасатися. Так і щас. Ми помалу падаємо падаємо, але ждемо його вдруге. Бо ж сказано, шо прийде вдруге судити і живих і мертвих. Такшо - ждемо суда. Але якби Ісуса не було, то суд, мабуть, був би прямо тоді. коли вже гріховність тодішнього людства досягло якогось апогею. Правильно я мислю? Чи ти вважаєш якось інакше? Як? Чи ти мене тролиш? ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: смачний піст?

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 01:14

Перлинка ну а з чого ти взяла, шо смачна їжа - улюблена річ? Як на мене - це необхідність. Їсти так, щоб апетит не зникав. Бо як зникне апетит - ми шкодимо собі.
Добре, абстрагуюся. Тоді виходить, що всі люди грішать (ну практично всі), бо снідають, обідають і вечеряють? Ну чи хто може - той утримується від одног з прийомів їжі в піст. Чи може треба їсти непосмачену картоплю, гречку, шо ше? Пити водичку і гризти сухарі? Це ідеальний піст? Колись так. зараз - ні.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: смачний піст?

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 01:19

happymami написав: Колись так. зараз - ні.


чому колись -так,зараз-ні?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 01:24

happymami написав:
Перлинка написав:
happymami написав:Ну бо якби не народився, то би не визволив людство від гріха і мабуть людство би уже давно було знищене


то що гріха вже не існує?

Та чо ж - існує)))) і ми помалу котимся туда, куда котилося людство тих років, коли народився Ісус. Чому Бог його зіслав? дав шанс тодішнім людям спасатися. Так і щас. Ми помалу падаємо падаємо, але ждемо його вдруге. Бо ж сказано, шо прийде вдруге судити і живих і мертвих. Такшо - ждемо суда. Але якби Ісуса не було, то суд, мабуть, був би прямо тоді. коли вже гріховність тодішнього людства досягло якогось апогею. Правильно я мислю? Чи ти вважаєш якось інакше? Як? Чи ти мене тролиш? ;-)


Спасіння ,яке подарував нам Ісус померши за наші гріхи на хресті ,полягає не в тому що Він припинив на той момент загибіль всього людства ,а в тому що кожен увірувавший в Нього ,житиме вічно
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення happymami » 28 грудня 2011, 01:25

Перлинка написав:
happymami написав: Колись так. зараз - ні.


чому колись -так,зараз-ні?

бо колись була інша їжа, інша екологія, не було стільки болячок, не було Чорнобиля, ну і прочої штуки. Адже зараз піст став набагато лояльнішим.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей