Глобальні оголошення!



Смачний піст?

Модератори: олеся, Tajga

Re: смачний піст?

Повідомлення тетяночка » 28 грудня 2011, 14:06

Яка користь з посту, якщо ми провели його без добрих діл? Коли хтось скаже: "Я постив цілу Чотиридесятницю", то ти скажи:"Я мав ворога і примирився, мав звичку злословити й залишив її, мав привичку божитися і позбувся тієї дурної привички".
тетяночка Офлайн


 

Re: смачний піст?

Повідомлення loljka » 28 грудня 2011, 14:54

тетяночка воно дійсно так, але в цій темі , власне, йдеться не про духовну, а матеріальну сторону посту
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: смачний піст?

Повідомлення Перлинка » 28 грудня 2011, 22:50

гадаю кожен отримає нагороду і лиш Бог бачить серце ,хто з якими намірами що і коли їсть чи не їсть і кому що під силу ,чи навпаки

напевно для багатьох форумчан бажаючих попостити,найпліднішим актом було б відмовитись від інтернету

бо я напиклад музику ітак рідко слухаю,тому для мене це ніяка не жертва,так само як допустимо для нимидори чи лорелей від мяска відмовитись,якого вони ітак не вживають
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смачний піст?

Повідомлення гра з вогнем » 28 грудня 2011, 22:58

Перлинка закопала томагавк :)

:Шампанське:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Смачний піст?

Повідомлення Dashko » 28 березня 2012, 13:47

Не знаю, дівчата. Практично ні з ким не згідна, хто в цій темі відписався.
Розкажу про свій досвід. Я почала постити зовсім не з релігійних міркувань. Просто вважала, що не випадково саме ці дні вибрані для посту, і утриматися від важкої їжі дуже корисно для здоровя, якось так.
І що в результаті: з одного боку такого задоволення від їжі, я не отримаю в не пісні дні.
З іншого боку, хоч я почала постити не з духовних міркувань, в результаті я почала відчувати саме духовне піднесення. Крім того сам собою пропадав інтерес і до інших "задоволень".

Тобто я піст вважаю, як першою сходинкою, звичайно, найменш головною, але з іншого боку, вона перша.

І мені якось дивно чути, коли кажуть, що головне не в відмові від певної їжі, тому я від мяса не відмовляюся, зате чимось там іншим жертвую.

І ще, піст - це жертва, але ця жертва допомагає відчувати щастя вищого порядку. А якщо піст - це жертва, як мука на всіх рівнях, думаю, це неправильно.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Смачний піст?

Повідомлення krapk@ » 08 квітня 2012, 17:29

Dashko написав:Розкажу про свій досвід. Я почала постити зовсім не з релігійних міркувань. Просто вважала, що не випадково саме ці дні вибрані для посту, і утриматися від важкої їжі дуже корисно для здоровя, якось так.

от якраз сьогодні слухала розповідь одного лікара який казав що великий піст в тих країнах, де власне і жив Христос припадає на час цвітіння і тепла, тому обмежуватися в білковій їжі дуже навіть потрібно, а у нас-що? зима, холод. Особисто моя мама лиш почала постити перший тиждень зразу захворіла на грип-видно імуненітет впав. Але я за такий піст як пишуть вище дівчата-обмеження себе, давання собі якоїсь обітниці і її виконання задля подяки Ісусу. Сьогодні в церкві священник сказав-і що з того що ви не їсте мяса, якщо ви продовжуєте їсти одне одного??? Але для своєїсовісті я постараюся цей тиждень не їсти мясного, що для мене дуже важко. Тому смачні страви в ці дні дуже актуальні для мого слабкого егоїстичного і грішного організму. Завтра спробую зробити такий паштет: http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopi ... 3&start=30
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron