Глобальні оголошення!



Як Ви ставитесь до свідків Єгови?

Модератори: олеся, Tajga

Як Ви ставитесь до свідків Єгови?

Повідомлення loljka » 07 грудня 2011, 14:08

мабуть,кожен з нас зустрічав цих цікавих людей, з вигляду дуже приємних,привітних завжди,які готові допомогти. вони безкоштовно розповідають про Біблію та її тракування. Ось до мени днями завітали ці гості, і вже кілька днів підряд приходять та розповідають. як Ви ставитесь до цього? чи варто слухати,що вони говорять і взагалі впускати до себе в дім? чи це секта яка?
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення loljka » 07 грудня 2011, 14:10

особисто я знаю багато прикладів,коли ці свідки витягували людей з різних бід, рятували від наркоманії та алкоголізму та приводили їх знову до нормального життя. крім того, вчення їх досить змістовне і логічно доведене із посиланнями на Біблію.
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення irinka » 07 грудня 2011, 14:15

loljka написав:чи це секта яка?

Я думаю це секта. І взагалі тримаюся від тих свідків єгови далеко. Нелюблю коли мені щось навязують. Кожна людина сама повинна для себе розуміти чи ходити їй до церкви чи ні, чи читати Біблію, чи вірити в Бога.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення Ludmila » 07 грудня 2011, 14:36

Не скажу, що ставлюся до них негативно чи остерігаюсь, ні, однак мене настрожує їхня нав'язливість чи що. :? Зі мною на колишній роботі працювала жіночка Свідок, то постійно старалась дати почитати їх літературу, журнали, я брала, досить цікаві і змістовні там статті, і, до речі. не тільки на релігійну тему, а й цілком наукові, АЛЕ, якщо я раз, другий, третій відмовилась іти на їхнє зібрання, то в четвертий, пятий і десятий раз напевно не варто мені пропонувати, але пропонувалось... чи то установка якась давалась їй чи що запрошувати побільше людей. А ще таку ж тактику я помічала і за своєю сусідкою, яка є Свідком - постійні запросини до них на зустрічі, пропонування індивідуального вивчення Біблій, хоча може то тільки мене дивує така поведінка. ;-)
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення loljka » 07 грудня 2011, 14:40

за їхнім вченням,якщо вони хоча б одну людину навернуть на путь істинний - то їм там зарахується... от звідси і така наполегливість :tipok:
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення Sawwku » 07 грудня 2011, 14:45

я до них не відношуся ;-) :P
а загалом ставлення як до циган: не починати розмову і все тут, якнайшвидше позбутися їх товариства.
не знаю, може вони комусь і допомогли... але оті з парку напевне теж якогось одного наркомана витягнули, проте це не входить в жодне порівняння з тим, скількох занапастили :crazy: . а поспілкувалася б ти з їх главнючкою, то вона тобі б логічно і беззаперечно довела, що ти дурна і т.п. то зветься НЛП
хоча свідки з вигляду наче мирніші до того ж я не знаю що за їх душею стоїть, тому надто категорично ставитися до них не можу.
але я тримаюся від подібних осторонь, напевно саме тому, що не знаю, чого від них чекати
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення irinka » 07 грудня 2011, 14:51

Sawwku я теж з ними ніколи не спілкуюсь як тільки чую на вулиці "доброго дня ми хотіли вам запропонувати таку-то літературу" відразу ж йду далі. Може це якось неввічливо з моєї сторони :oops: , але краще не звертати на них увагу ніж попасти під їхній "вплив" ;-)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення georginochka » 07 грудня 2011, 15:32

Ставлюсь упередженно. До хати, бажаючих навязати своє бачення віри, не пускаю, по телефону також не спілкуюсь (дзвонили кілька разів). Є, правда, винятки. Це двоюрідні брат і сестра мого чоловіка. Ну брата вони фактично "витягли" з алкогольної залежності, але зробили з нього "зомбі". Говорити з ним дуже складно. Але бачимось рідко, релігійні теми стараюсь обминати.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення Перлинка » 07 грудня 2011, 16:54

уникаю
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: як Ви відноситесь до свідків Єгови?

Повідомлення Liza » 07 грудня 2011, 16:59

Ludmila написав:... - постійні запросини до них на зустрічі, пропонування індивідуального вивчення Біблій, хоча може то тільки мене дивує така поведінка. ;-)

авжеж тільки тебе дивує. весь світ цілком і повністю їх підтримує і розуміє їх :lol:


якщо мене вони десь перестрівають на вулиці, то кажу їм, що не маю зараз бажання/часу розмовляти з ними, або кажу "ні, дякую" на їхні пропозиції дати прочитати якусь їхню літературу чи побесідувати про шось там.
в мене є подруга - колишня свідок. зараз заміжня за православним чоловіком. дітей хрестили (я сама бачила). ми про релігію якось не спілкуємося.
узагалі без зачіпання теми релігії я цілком здатна спілкуватися з ними нормально.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron