Глобальні оголошення!



Дякуємо та прославляємо Бога

Модератори: олеся, Tajga

Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення happymami » 16 жовтня 2011, 22:22

Хочу створити таку тему, бо інколи хочеться дякувати просто людям, а інколи - Богу за те, що дав нам на шлях саме тих людей, котрим завдячуєш чи то послугою, чи то настроєм, чи то просто чимось.

Але крім того, хочу в цій темі трішки поділитися тим, що сама нещодавно пізнала - це необхідністю дякувати Богу і прославляти Його. Виявляється, дякувати Богу треба щодня. Ну як мінімум бодай тому, що коли він робить для вас шось, то чи матиме він бажання робити ще щось, якшо ви його роботу приймаєте як належне і не віддячуєте? Звичайно ж він Бог, і бажання робити для вас тільки краще таки у нього буде, бо ж серце в нього любляче і надзвичайно велике. Але чи ж не радісніше і бажаніше для нього буде, коли ви дякуватимете за то, що він для вас робить? Ну це так, ліричний відступ і мої думки.

А чи знаєте ви, що подяка Богу може чинити чуда? І що лише завдяки одній лише подяці Богу Ісус нагодував кількома рибинами тисячі народу?
| +
Ів. 6:11-12: «А Ісус узяв хліби, і, подяку вчинивши, роздав тим, хто сидів. Так само і з риб, скільки хотіли вони.»
Трапилось чудо, і Ісус для цього лише подякував за те що в нього було в руці, Він не читав довгих молитов, не впадав в транс, не молився на мовах, не співав пісень, кінець в кінців, він лише подякував за те що в нього вже було на даний момент. І Господь дав Ісусові те що Йому було потрібно. Іншими словами Ісус не сказав - дай мені машину бо я не маю чим швидко добратися на роботу, Ісус сказав: «Боже я дякую тобі за дві ноги які маю, якими можу зайти». Саме такий спосіб молитви відкриває Господові шлях для чуда.

Хочу, щоб ми в цій темі дякували Богу за ті маленькі чи великі чуда, які він нам дає. За ті перепони, які він нам посилає для зміцнення духу та віри. За його присутність в нашому житті. Тощо...

Далі з Біблії про необхідність дякувати буде згодом... Ту бі, як то кажуть, контіньюе, а наразі -

дякую Богу за чудовий вечір. Дякую за форум. Дякую за мого золотого сина, бо він таки золотий. дякую за кожне серце, до якого Ти сьогодні торкався. дякую за мою маму. Дякую за чудову погоду :dance:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення Melisa » 16 жовтня 2011, 22:28

Люба, дуже мудро і я щиро рада, що дана тема таки створена. :kiss: :kiss: :kiss: Щось подібне в нас десь таки було. Не саме створення теми, а кілька повідомлень в котрійсь темі (чи в кількох темах) .
І я дякую:
за вчорашню можливість "вийти в світ".
і за сьогоднішню безвітряну погоду.

:heart: :heart: :heart:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення lerumpochka » 16 жовтня 2011, 22:38

тема - бомба!!! дякую любочка
не знаю чи дуже в ній писатиму, бо я не дуже то і писач))))
але дякую Господу за спасіння, за життя, повне його милості, за сімю, особливо за чоловіка, який в мене просто чудовий (хоча інколи я забуваю про це , і шукаю, до чого б то ще причепитись :oops:
дякую що Бог, моя підтримку у всьому, що можу завжди відчувати поруч Його сильне плече ,а якщо зовсім зле - то поплакати у Нього на колінах і сховатись в обіймах Любячого Всемогутнього Батька!
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення happymami » 17 жовтня 2011, 02:13

«Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.», (1 Сол. 5:16-18.)
Будь тривалий у молитві. Пильнуй! І коли молишся, завжди дякуй Богові (Колосин 4:2).

Шо означає - дякувати треба за все, що Бог нам дає. Не має значення, чи зараз вважаємо то щастям чи муками. Раз Бог шось дає, значить не для того, щоб з нас посміятися чи поганьбити за наші гріхи. А для того, щоб мужніли ми і гоувалися до чогось більшого

"Хіба ви не знаєте, що ваше тіло то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої? Бо дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!"
(1 Кор. 6:19-20)

що значить - славте Бога всім тілом і душою, бо для того Бог їх і створив, шоб ними ви могли Йому дякувати. Коли ви робите з пластиліну звіриків, чи не тішитеся ними? Чи не милуєтеся? Так і Бог нами тішиться і любить нас. тим паче, що ми - ідентичні як він. Бо по подобі створені. Тому й маємо тіло, шоб все, шо воно не робить було тільки на славу Богові, як творцю такого чудового тіла. Можемо славити Бога абсолютно за все, що викликає в нас зачарування його фантазією, силою, вмінням, витонченості, творчості. Хіба не вартий Він прослави бодай тому, що не знайдете двох однакових обличь, листочків, краплинок? А подивіться на будь яку комашку - вона ж ідеальний механізм
До речі, тут ще йдеться про те,що прославляти Бога треба тілом. Здогадуєтеся як це? Танцями, жестами, рухами себто ;-) . І крім того також - тримати тіло в чистоті і красоті, без всяких штук, які його уродствують і без всяких прибомбасів, як там бути не мають. Таким чином ви виявлятимете те, що тіло ваше створене Богом, а не вами самими і не вихазяїн свого тіла вопщім, а Бог. Цією цитатою інколи, я чула, оперують ті люди, котрі не зафарбовують сивину, не роблять епіляцію, не бриють бороди, тощо. Мовляв, раз Бог так створив, значить не варто казати йому "Боже, ти мене зробив не досконалим, я краще перефарбуюся в зелене. бо так красивіше". Таким чином ми ніби вказуємо Богу, що в нього поганий смак :beauty: .

Тому наразі славлю Бога за те, що він наперед знає, шо чекає кожного з нас. Славлю за те, що він одночасно може бути біля мене, біля вас, біля кожної потребуючої його людини. Славлю за його безмежну фантастичну фантазію, котра не втомлюється дивувати мене щодня. Славлю за те, що його любові нема кінця і за його доброту. Бо він прощає мені те, чого б жодна людина не простила. Славлю тебе, Господи, бо ти дієш в моєму житті!!!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення Руженка » 17 жовтня 2011, 02:29

happymami написав:А чи знаєте ви, що подяка Богу може чинити чуда? І що лише завдяки одній лише подяці Богу Ісус нагодував кількома рибинами тисячі народу? Ів. 6:11-12: «А Ісус узяв хліби, і, подяку вчинивши, роздав тим, хто сидів. Так само і з риб, скільки хотіли вони.»Трапилось чудо, і Ісус для цього лише подякував за те що в нього було в руці, Він не читав довгих молитов, не впадав в транс, не молився на мовах, не співав пісень, кінець в кінців, він лише подякував за те що в нього вже було на даний момент. І Господь дав Ісусові те що Йому було потрібно. Іншими словами Ісус не сказав - дай мені машину бо я не маю чим швидко добратися на роботу, Ісус сказав: «Боже я дякую тобі за дві ноги які маю, якими можу зайти». Саме такий спосіб молитви відкриває Господові шлях для чуда.


Можливо, то в іншу тему(А ви читаєте бібллію). Якщо тре, то перенесіть(до адм).

А ви ніколи не задумувались як можна кількома рибинами нагодувати тисячі народу??????????????????
Бог живе в кожному з нас!!!!!!!!!!!! І якщо ти це зрозумів - то ти щасливий, а своє щастя ділиш між людьми!!!!!!!! Бо щастя, яке поділене лиш подвоюється, а не зменшується!!!!!!!!!!!!
Біблія філософськи написана. Кожен для себе може знайтин щось своє. Але моє бачення, поки що не змінне - БОГ В КОЖНОМУ З НАС!!!!!!!!!!! А на рах оцих рибин, то якщо зрозуміти щастя, то зрозумієш, що нагодувати можна всіх, якщо кожен поділиться з ближнім тим що має!!!....... Ісуса любили, бо він був мудрим і справедливим.....Його хотіли слухати і черпати,бо він це робив без лукавтсва..........без вигоди......Він відчував ЩАСТЯ, незважаючи на те, що був бідним і терпів приниження!!!!!!!Ось чого варто повчитись...........
Руженка Офлайн


 

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення happymami » 17 жовтня 2011, 03:04

Руженка нє, твій пост таки добре в тему прослави і подяки ;-) . адже ти шойно те і робила, шо прославляла його ;-) Його велич і вміння бути щасливим.
Власне - щасливими можуть бути всі, хто відчуває присутність Бога в своєму житті. Навіть не так. Хто має сильну віру в те, що Бог любить його. Бо навіть про матір Терезу кажуть, що останні 40 років свого життя вона зовсім не відчувала і не бачила присутності Бога в своєму житті, але при цьому її віра в Нього і в його існування була на стільки велика, що вона продовжувала робити свою справу, молитися безперестанку і бути щасливою до кінця
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення mari » 17 жовтня 2011, 05:45

Дякую Богові за все що маю і за те що не маю, бо певно мені того не треба мати, за кожний день свого життя і своїх коханих близьких, і за кожного з ВАС!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення мешканка » 17 жовтня 2011, 08:18

Люб, тема шикарна! Дякую тобі.
Колись, один протестантськи вчений Кент Хованд у своєму симінарі сказав: потрібно менше дивитись на те, що створила людина і більше на те, що створив Господь. Тоді ми зможемо по справжньому вірити, молитись і жити.
Дякую Богу за все навколо: за кожну дрібничку до якої ми звикли і не помічаємо, за наших рідних та близьких, за спокій та мир, за те, що любимо і нас люблять, за ВСЕ!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення Ludmila » 17 жовтня 2011, 10:14

Я теж насамперед хочу подякувати за ЧУДОВУ ТЕМУ!!!!!
Богу дякую кожного дня за те, що є ЖИТТЯ! За коханих людей, які поряд зі мною, за те, що вони здорові, за кожен наступний день, а ще за випробування, які є у моєму житті, я навчилась бути сильною! ДЯКУЮ!!!!!!
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Дякуємо та прославляємо Бога

Повідомлення happymami » 17 жовтня 2011, 10:22

Дякую Богу за те. що навчив покладатися на нього і не дратуватися, коли відбуваються якісь напряжні речі, які всеодно не відбудуться швидше чи краще, нервуватимуся я чи буду спокійною.
Дякую за те. що навчив приймати дійсність такою, як вона є і шо дав мені можливість зрозуміти, шо тільки молитва поможе мені знайти гармонію з собою.
Дякую Тобі за те, шо нині все чудно встигла, шо дав натхнення і Святого духа сказати саме ті слова. котрі я сказала і котрі мали нормальне звучання, силу і актуальність. Дякую, що оточуєш не байдужими, не черствими людьми
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron