Глобальні оголошення!



Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше?

Модератори: олеся, Tajga

Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення Tajga » 22 грудня 2011, 15:13

За цієї вагітності лікарка все вишукувала в мене ознаки якихось проблем з дитинкою, безпідставно оголошувала один діагноз за іншим. :( Страхала гіпоксією, мотивуючи, що чує підвищене серцебиття... Довелося заради свого спокою йти на кардіомоніторинг серцебиття. Прилад одразу видав зависокі показники, в мене аж ноги підкосилися. Покликали лікарку на консіліум, знову пішли слухати сердечко. я вже була як в тумані. Єдине на що була спроможна, стала молитися про себе Отче наш та Радуйся, Маріє... На очах серцебиття почало приходити в норму... Відтоді не полишала молитися за свою дитинку. Взагалі, за цю вагітність, як ніколи відчула силу молитви і бачила її дію.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення Муринка Ірина » 22 грудня 2011, 15:55

привіт я новенька тут. в нас в сімї з дитинства привчали до віри. але це не те коли серце і в душі щиро віриш. моя мама коли мені було 14 поїхала за кордон потім тато . так я жила з бабусею а потім з сестрою . вони з чоловіком дуже хотіли дитинку. лікувалися і в звичайних лікарів і в нетрадиційних бабок . до чого я веду ще хвильку потерпіть. в мене в класі були 2 хлопці як то на них казали суботніки. і навколо них казали шо жертви приносять всякою всячиною займаються. от одного разу мені стало цікаво. я пішла туда до їхнього Дому Молитви. і наскільки там привітні люди наскільки там атмосфера. і вони мені кажуть не головне де ти живеш не головне куда і в яку церкву ідеш. Головне як ти молишся від душі і щирого сердця чи так аби відмолити і все. від тоді я кожного вечора просила дитинку для своєї сестри просто розмовляла з богом Ісусом з Божою матінкою . була там в них лише 4 рази тому сестра як взнала такий скандал закатала . я перестала ходити але розмовляю з Богом до сих пір. навіть як готую як прибираю. як була вагітна кожного вечора лягала спати і дякувала шо Бог дав мені дитинку а Божої Матінки просила шоб помогла родити. Хочете вірте хочете нє родила за 5 хвилин ні болів ні спазмів тільки в туалет просилася . а тепер кожного вечора з синочком повторяєм слова ДЯКУЮ БОЖЕ ЩО ДАВ ПРОЖИТИ ЦЕЙ ДЕНЬ ІСУСИКУ ОХОРОНЯЙ МЕНЕ ЗАВЖДИ БОЖА МАТІНКО ДЯКУЮ ШО ПОМОГЛА РОДИТИ МЕНЕ МАМІ. малий повторяє. вже трохи синочок вивчив Отче наш. хоча мама каже шо тяжко для маленької дитини але вчу . доречі чоловік в мене мусульманин я християнка . але він такої самої думки як я БОГ ОДИН . лише історії трошки різні і кожна мова має різний переклад слова Бог . МОЛИТИСЯ ПОТРІБНО НЕ ЛИШЕ В ТЯЖКУ ХВИЛИНУ А ЗАВЖДИ АБО ПРОСТО РОЗМОВЛЯТИ З БОГОМ І СВЯТИМИ . ВИБАЧТЕ ЩО ТАК БАГАТО НАПИСАЛА.
Муринка Ірина Офлайн


 

Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення Liza » 22 грудня 2011, 18:39

Муринка Ірина, вітаю на форумі :)

за те, що ви багато написали, ні в якому разі не варто просити вибачення! пишіть ще більш - це у нас не вважається чимось недопустимим :)

поважаю вас за те, що навчаєте маленького Павлика так гарно молитися, пам"ятаючи свою вдячність Богові за народження вашого синка і не зважаючи на релігійну розбіжність із чоловіком.

залишайтеся тута з нами ;-)
:heart:
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення mari » 23 грудня 2011, 00:23

Ліза, Ірина- ви молодці!!! :roses: :roses: :roses:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення Zaya » 23 грудня 2011, 00:43

Як не дивно, а ми - люди шукаємо і отримуємо підтримну коли дуже погано Нам чи близьким Нашим; рідше коли ви щасливі. :? ПРАВДА? ВСІМ ЦЕ ЗНАЙОМО!!! :)
І в мене так ще. :) ТА ще я щаслива, що ПІД БОГОМ ЗАВЖДИ. і не раз це відчувала. Зазвичай увісні . Образ ангела :-| , якого пам"ятаю ще з дитинства, що мене колише на руках. А під час вагітності ангел зявлявся найчастіше. То "Все добре" казав, то ім"я дочці давав. це ж не паталогія, :crazy: а?
Zaya Офлайн


 

Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення mari » 23 грудня 2011, 00:53

Зайя, а це хіба розділ консультацій? :grin: Вірю що все гаразд
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення mari » 23 грудня 2011, 01:47

Zaya написав:ТА ще я щаслива, що ПІД БОГОМ ЗАВЖДИ. і не раз це відчувала. Зазвичай увісні . Образ ангела



ЦЕ ТОЧНО ЩАСТЯ
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення Liza » 24 грудня 2011, 17:39

mari написав:Сьогодні рано в ранці о 6.50 чекала на таксі щоб до церкви встигнути на 7.00. ...

я позавчора прочитала статтю зі слів одного католиконенависного священника, де він сказав щось типу того, що порядні люди на таксі до церкви, як і до булочної, не їздять :)))
не врахував він того, що бувають інші обставини, але то вже хай буде його проблема.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Коли ви відчували присутність Бога в житті якнайсильніше

Повідомлення mari » 24 грудня 2011, 23:05

Всякі думки бувають, в мене така:краще на таксі їхати чим не їхати взагалі.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей