Глобальні оголошення!



Молитва в сім"ї

Модератори: олеся, Tajga

Молитва в сім"ї

Повідомлення мешканка » 14 квітня 2010, 21:48

Чи є у вашій сім"ї спільна молитва? Які молитви ви спільно молитесь? Чи вчите дітей молитись?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення Lilia » 14 квітня 2010, 22:58

Ввечері молимось разом з чоловіком, якщо вкладаємось одночасно. Молитви звичайні, крім того за батьків, за дитину. Гарно, єднає :heart: . І маля будемо вчити, хай от тільки говорити почне :)
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення mari » 15 квітня 2010, 00:04

Ми запалюємо свічку і читаємо псалми, а потім молимся одну з молитв, згідно поклику серця. А ще часто молимось вервицю, дочці ще важко цілу, то потрошки або самі. В травні щоденно.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення мешканка » 15 квітня 2010, 08:25

Молимось з чоловіком перед сном, здебільшого, звичайні молитви і своїми словами. Пробувала підключати до молитви Яринку, але вона щось дурачиться і я вирішила почекати. Колись мали чудову звичку, коли ще жили в Мадриді і не мали дітей: щоп"ятниці збирались на чиїйсь квартирі всі наші друзі і всі разом молились вервицю, або читали біблію, співали. Тепер мені дуже цього бракує :cry:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення Melisa » 15 квітня 2010, 23:06

Я прочитала, мешканка, і мені самій цього бракнуло...чомусь.
ми теж стараємось молитись ввечері разом, коли дитя спить. Молимось зазвичай " Отче наш"та "Богородице Діво". Хоча тепер часто просто спілкуємось з Богом, бо не завжди у молитві з молитовника є те, про що хочеться з Ним поговорити.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення Oksana » 15 квітня 2010, 23:18

дійсно...дуже гарна традиція!!! Може як малятка трошки попідростають зможемо і в нас таке організувати...
Ми також, щовечора, коли малі полягають спатки молимось разом. Це завжди і Отче Наш і Богородице, Псалом 80, Псалом 90 і молитва за помершу дитинку. Потім я своїми словами ще прошу Бога за діток, дякую за все...і просто спілкуюсь за все, про що хочеться попросити чи поговорити
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення мешканка » 28 квітня 2010, 08:37

Як вважаєте, з якого віку треба привчати діточок до молитви? :???:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення mari » 04 травня 2010, 12:58

Батько має запрошувати сім"ю на молитву!!! Навіть якщо він не священник. Така практика доводить його значну роль та дає глибинні структури у вихованні і розумінні.
Якщо ж батько не ходить до церкви і не молиться, або рахує це непотрібним, ніколи немає часу- робіть це самі. Щоденно, ввечері його 1раз з любов"ю запрошуйте, а як не йде- моліться самі- за всіх. І він обов"язково прийде. ..з часом. Деколи може і через декілька років але прийде точно!
Щодо дітей, то хай собі маленькі там бігають. Вони все бачать, а вже як підростуть, то й собі стануть до молитви.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення о.Мартин » 13 травня 2010, 19:11

З якого віку треба привчати діточок до молитви?

Молитва - це розмова з Богом. Дитина вчиться розмовляти ще з самого народження. Тому її спількування з Богом також потрібно плекати з народження. Душа прагне спілкування з Богом, навіть, якщо особа не вміє розмовляти.
Ще також не відкрило нам таємницю дитячого усвідомлення та сприймання духовного світу, але я вірю, що так само дитина вчиться сприймати матерілаьний світ навколо себе, так само вона може сприймати і відчути духовний світ, тим більше душа дитинки не обтяжена різними перешкодами для спілкування (гріхами тощо); вона чиста, свята, ангельська! Тому хочеться вірити, що діти спілкуються з Богом ще перед тим ніж вчаться говорити! :)
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення mari » 19 травня 2010, 10:36

Любов починається вдома через спільну молитву! Родина, яка молиться разом- тримається разом( мати Тереза)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей