Глобальні оголошення!



Молитва в сім"ї

Модератори: олеся, Tajga

Re: Виховання в вірі

Повідомлення olgakr » 29 березня 2011, 13:08

Ми постійно водими дітей до церкви(не на всю службу, щоб не довго), часто до причастя, Маринка вже вміє христитися, як підросте, то буду розказувати все Про Бога та церкву в доступні формі.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Виховання в вірі

Повідомлення mala-karta » 29 березня 2011, 15:08

olgakr, а скільки Маринці?
Бо Ромчик мій також пробує, йому 2.2. ТО думаю, може щоразу йому допомагати, щоб так навчився?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Виховання в вірі

Повідомлення olgakr » 29 березня 2011, 15:52

Звичайно допомагати, Маринці 3 роки. Коли вона христиться сама, то виходить не дуже добре,то я їй допомагаю, основне,що є бажання!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Виховання в вірі

Повідомлення happymami » 30 березня 2011, 00:40

А в нас цирк виходить. Ми з доцьою щовечора і щоранку молимося, то Юрчик же ж мавпеня мале, теж хоче. То вже кілька днів, як сідає на коліна і складає ручки і каже "Моюся". А коли хреститься, то я вмираю зо сміху. Каже "Сасиняс" (Спаси нас) і рукою аж на шию ззаду махає :lol: :lol: :lol: . Нині в Юрчика було перше причастя. Він пішов з бабусею в церкву і так бив поклони (бо ж мавпеня), коли люди били, шо аж лягав на землю :grin: :grin: :grin: . Був дуже чемним. Хоча зі мною на Службі завжди плаче, вередує, просить печива, хоче ходити. Общім, зі мною він до церкви не ходить. Такшо, можна сказати, шо наш Юрчик (1рік і 10 міс) уже росте в вірі. Знає де в хаті образи. Каже "Бозя". Правда інколи в газеті на фотку дядька зі свічкою (провидиців тих всіх) теж каже "Бозя", але я пояснюю, шо то нє
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Виховання в вірі

Повідомлення Перлинка » 30 березня 2011, 00:45

Моя доця на карабаса барабаса з буратіно в 2 роки казала Бозя
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Виховання в вірі

Повідомлення happymami » 30 березня 2011, 01:03

Перлинка написав:Моя доця на карабаса барабаса з буратіно в 2 роки казала Бозя

:grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: Бо з бородою? :lol: :lol: :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Виховання в вірі

Повідомлення mala-karta » 10 квітня 2011, 01:06

а Ромчик заходить в церкву і вже знає, що помими свічечки ми ще й молимося :)
Сам нагадує :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Виховання в вірі

Повідомлення krapk@ » 10 квітня 2011, 11:43

ми теж ходили пару раз в церкву, Юрчик любить свічку запалювати. Але захоили просто так, не на службу, думаю щоб грипи якоїсь не підцепив коли багато людей. Хрестився (я його рукою), цілував хрест (не торкаючись). А дома завжди як бачить Матінку Божу (на стіні великий образ), то каже мама. Любить всі образи цілувати-сам.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Виховання в вірі

Повідомлення mala-karta » 10 квітня 2011, 17:31

krapk@, ми теж на службу рідко ходимо.
Правда, більше тому, що я, в основному, буду бігати за Ромчиком, а не слухати :(

але, певно, почнем регулярно ходити.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Виховання в вірі

Повідомлення Оксанка » 22 грудня 2011, 16:44

Ми,на жаль, з чоловіком разом не молимося, а от з донечкою, то кожного вечора (зранку не завжди встигаємо). Доні 3 роки 8 місяців, дуже гарно знає молитву до Ангела-Охоронця, то разом її говоримо, а потім дякуємо Ісусику за цей день, просимо щасливо нічку пережити, і щоб усі були здоровенькі. Вважаю духовне виховання для дитини, виховання у вірі основою всього!!! Почала я водити доню до церкви з двох років, як зараз пам"ятаю, що вперше це було на Вербну неділю, то тоді, перший раз доця стояла як вкопана всю Службу Божу. Потім близько року стояла так собі, то печиво хотіла, то цукерочку, але з часом я від цього відівчила, то Оля моя знає, що до церкви ми йдемо молитися, а не їсти чи гратися! Зараз стоїть дуже гарно, правда не біля мене, а любить стояти біля сестер-монахинь зі своїм дитячим молитовничком і підспівувати. Чемно ходить слухати Євангіліє і йде до св. Причастя. Стараюся все пояснювати доступно, так, щоб зрозуміло було для неї.Привчаю до того, що все що не робиться, посилає нам Бог, і дощик, і сніг, різні труднощі, що вони нам потрібні, раз Бог нам це все дарує! Щиро рада за тих, в сім"ях яких є спільна молитва, спільна участь у Службі Божій, це дуже гарно!!! :)
Оксанка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 1 гість