Глобальні оголошення!



Молитва в сім"ї

Модератори: олеся, Tajga

Re: Виховання в вірі

Повідомлення гра з вогнем » 24 січня 2012, 17:12

Знову ми :)))
Смішний такий на цій фотці :)))
Зображення
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Виховання в вірі

Повідомлення Shalimar » 24 січня 2012, 17:52

гра з вогнем написав:Знову ми :)))

котрий??
(по теме - Нет.)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Виховання в вірі

Повідомлення гра з вогнем » 24 січня 2012, 18:03

посередині в капелюсі (правда на бік йому зїхав)
а дві інші, дівчатка, в чепчиках :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Виховання в вірі

Повідомлення олеся » 24 січня 2012, 23:28

Я зі старшим ходжу щонеділі в церкву вже майже рік, пропустили лише кілька раз коли на морі були, та зараз Андрія не беру, бо епідемія в нас... А так знає коли до Євангеліє клякати, коли до Причастя йти... Ну і знає коли закінчується Служба Божа. А вдома копіює те що бачить в церкві, носить шуфлядку з тумбочки і каже кинь гривню, а як приїжджаємо до мами знімає з стіни хрест схожий як священник в церкві має і каже треба всім його цілувати, тоді кладе на місце. Ще іноді дзвіночки носить такі як на двері чіпають і каже я як священник махаю (як кадилом). А щодо молитов то знає дитячу, вміє хреститися і менший повторяє все. Але в церкві скільки прошу, то не хоче хреститися стидається... Трошки потепліє, то будемо вже разом всі ходити до церкви...
Зараз читаю дитячу Біблію, правда вона на рос мові то я на ходу перекладаю. Обоє перепитують про те що я читаю, цікаво їм.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Виховання в вірі

Повідомлення Lesya » 24 січня 2012, 23:43

А ми прочитали історію про Ноїв ковчег. Дитяче видання - великі і гарні малюнки. То Ігорчик лише назвав всіх тваринок і ще перейменував книжку в "дядя ду-дух" :grin: - Його улюблена сторінка де Ной молотком ковчег будує. Зробила висновок, що до молитви ще рано.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Виховання в вірі

Повідомлення mari » 24 січня 2012, 23:55

Олеся- буде священиком, гордись!!!Веди в захристію, хай прислуговує
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Виховання в вірі

Повідомлення олеся » 25 січня 2012, 16:14

mari та малий ще :( А я як була з ним вагітна, то ще вчилася... Була дуже хороша викладачка, яка нас вчила соціальну психологію, то лекції часто перетиналися з Біблією. Водила нас в музеї релігієзнавства, в історичний на стародавні ікони дивитися, в музей Блажейовського. То всі теж казали що дитина буде священником, а я з них сміялася, бо УЗД показувала що дівчинка мала б бути :grin: На завершення того всього я писала бакалаврську роботу на тему "Релігійна свідомість студентської молоді" і з дитиною в животику захистила її на відмінно. То подружки казали що тоді дружиною священника буде, а 5 вересня, на 5-курсі родили СИНА... Коли хресили малого крижма впала перед престолом, старі що були в церкві казали що то не просто так... Все в житті може бути... Я тільки за!!! :-|
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення vikilandi » 22 липня 2016, 02:24

Дуже гарна молитва жінки за свого чоловіка
Господи, допоможи мені стати гарною дружиною. Я розумію, що не зможу зробити це без Твоєї допомоги. Визволи мене від егоїзму, нетерпіння і дратівливості і перетвори їх на доброту, жертовність і покірливе довготерпіння. Звільни мене від поганих звичок і поганого настрою, від грубих слів і бажання захиститися, дай мені доброту, добрість, вірність, м'якість і навчи мене стримувати емоції. Виліковуй моє серце від жорстокості та зламай стіну ворожнечі між мною і моїм чоловіком потужною силою Твого одкровення. Дай мені нове серце і сотвори в ньому любов, мир і радість (див.: Гал 5:22). Я не можу сама впоратися зі своїми слабкостями і дурними рисами характеру, тільки Ти можеш змінити мене.

Покажи мені гріх в моєму серці, особливо по відношенню до мого чоловіка. Я прошу вибачення за те, що не любила і не поважала його належним чином; за те, що злилася на нього, критикувала його і була злопам'ятною. Допоможи мені позбавитися від образи, гніву й розчарування і пробачити його так, як можеш пробачати тільки Ти — повністю, без усяких нагадувань про минуле. Зроби так, щоб я зуміла зцілити свій шлюб, принести в нього світ. Відродити між мною і чоловіком здорове спілкування і спаси нас від відчуження; Виведіть нас від порога, за яким починається розлучення.

Допоможи мені стати помічницею і другом чоловіку. Допоможи мені зробити наш будинок мирним, спокійним місцем, куди він завжди буде повертатися з радістю. Навчи мене піклуватися про себе, щоб залишатися привабливою для нього. Допоможи мені стати повною сил, цільної жінкою, багатою інтелектуально, душевно і духовно. Допоможи мені стати жінкою, якій він міг би пишатися як дружиною.

Я приношу всі мої надії до Твого хреста. Я звільняю мого чоловіка від обов'язку задовольняти ті мої потреби, які можеш задовольнити тільки Ти. Допоможи мені приймати його таким, який він є, і не намагатися змінити його. Я розумію, що він не може стати абсолютно іншою людиною, але в той же час я сподіваюся на чудесні зміни у ньому, які можеш створити тільки Ти. Змінюй його так, щоб це було йому на благо. Я повністю визнаю, що жоден з нас не досконалий і ніколи не буде таким. Тільки Ти, Господь, здійснений, і я сподіваюся, що Ти допоможеш нам наблизитися до досконалості.

Навчи мене молитися за чоловіка і зроби мова моєї молитви істинним мовою кохання. Якщо наша любов померла, воскреси її. Покажи мені, що є справжня любов, і навчи проявляти її так, щоб мій чоловік зміг відчути це. Створи єдність між нами, щоб ми у всьому мали згоду ( Ам 3:3). Нехай же Бог терпеливости й потіхи «дарує нам бути в однодумності між собою, за вченням Ісуса Христа» (Рим 15:5). Зроби так, щоб ми стали однією командою і припинили змагатися один з одним або боротися за незалежність, навчи нас трудитися разом, не помічаючи промахів і слабкостей один одного, заради великого блага нашого подружнього союзу. Навчи нас прагнути до миру і бути опорою одне одного (Рим 14:19). Та будемо ми «з'єднані… в однім розумінні та в думці одній» ( 1. Кор 1:10).

Я молюся про те, щоб наша відданість Тобі і один одному зростала з кожним днем. Допоможи моєму чоловікові стати главою дому, згідно Твоєму повелінням. Навчи мене підтримувати і поважати його і допомагати йому виконувати свій обов'язок глави сім'ї. Допоможи мені розуміти бажання його серця і розділяти його думку. Відкрий мені його устремління і потреби. Показуй мені можливі проблеми ще до їх появи. Вдихни життя в наш шлюб.

Господи, зроби мене іншою людиною. Навчи мене по-новому, оптимістично дивитися на життя. Віднови мої стосунки з людиною, яку Ти дав мені в чоловіки. Навчи мене дивитися на нього іншими очима, наповни моє серце нової любов'ю, новим співчуттям і новим бажанням. Зроби так, щоб я стала новим Божим творінням і гідною дружиною.



Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Молитва в сім"ї

Повідомлення Marichka » 30 липня 2016, 17:12

Гарна молитва.Така сучасна і детальна :)
Роздрукую собі.Дякую!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість