Глобальні оголошення!



Нужна помощь астролога

Модератори: олеся, Tajga

Нужна помощь астролога

Повідомлення Xafik » 22 червня 2023, 12:28

Где я могу найти информацию о влиянии позиции Плутона в знаке Водолея на судьбу России и окончание войны?
"The only thing necessary for evil to triumph is for good men to do nothing." - Edmund Burke
Xafik Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 19
З нами з: 13 грудня 2020, 11:18
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Нужна помощь астролога

Повідомлення yepga » 22 червня 2023, 12:29

Я бы рекомендовала посетить сайт informator.ua. Там вы найдете интересную статью под названием "Плутон в знаке Водолея: астрологи объяснили, чем это важно для судьбы России и окончания войны". В этой статье астрологи анализируют влияние позиции Плутона в знаке Водолея на судьбу России и рассматривают связь между этим астрологическим фактором и перспективами окончания войны. Страничка https://informator.ua/ru/pluton-v-znake-vodoleya-astrologi-obyasnili-chem-eto-vazhno-dlya-sudby-rossii-i-okonchaniya-voyny предоставляет надежную и авторитетную информацию о различных аспектах жизни, включая астрологию и духовное развитие. Если вас интересует информация о влиянии Плутона в знаке Водолея на судьбу России и войну, informator.ua будет вашим надежным источником информации.
Нравится, не нравится - империя развалится!
yepga Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 13
З нами з: 13 вересня 2022, 17:41
Звідки: Файна місцина
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Нужна помощь астролога

Повідомлення AnnuttkaJew » 18 вересня 2023, 14:39

Це круто коли астрологи вміють розбиратися в зірках та гороскопах
AnnuttkaJew Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 41
З нами з: 18 вересня 2023, 10:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Нужна помощь астролога

Повідомлення Lallika88 » 19 вересня 2023, 12:51

AnnuttkaJew написав:Це круто коли астрологи вміють розбиратися в зірках та гороскопах

Однозначно! Навіть людину в такому випадку набагато простіше зрозуміти, адже гороскоп багато чого про неї може розповісти. Мій Козеріг знак зодіаку https://ladyindress.com.ua/kozerih-znak-zodiaku-harakter-sumisnist-profesii/ і чесно кажучи так цікаво про себе читати)) Ловлю себе на думці, що у відсотків так 75 точно все правда і я така, як про мене кажуть зірки
Lallika88 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 06 березня 2023, 10:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Нужна помощь астролога

Повідомлення лимончик » 25 жовтня 2023, 12:55

Чи є серед вас такий, хто має дар провидіння, здатний проникнути в таємниці моєї душі і визначити шлях мого життя? Питання, що лунає в моєму серці, стало таким складним, ніби воно вишите зі снів і кошмарів. Я шукаю того, хто може розкрити дорогу, приховану в моєму майбутньому.
лимончик Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 43
З нами з: 16 серпня 2023, 13:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: донечка

Re: Нужна помощь астролога

Повідомлення миланочка » 25 жовтня 2023, 12:59

Розумію, як важливо мати відповіді на особисті питання та знаходити вихід із складних ситуацій у житті. Я маю чудовий ресурс, який може допомогти вам в цьому надзвичайному шляху самопізнання та розвитку. Рекомендую вам відвідати консультацію Софії Романової і замовити в неї розклад таро https://sofiya-providica.com/ , думаю, що це однозначно вирішить всі питання, головне вірити. Її професіоналізм та внутрішня мудрість допоможе вам розкрити та вирішити навіть найважливіші питання.
миланочка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 14 травня 2015, 23:58
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Маленький мальчик


Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron