Глобальні оголошення!



Кремація у Києві

Модератори: олеся, Tajga

Кремація у Києві

Повідомлення Yaiti » 02 березня 2023, 23:35

Доброї ночі! В мене померла бабуся, а вона ще при житті просила, щоб її кремували в разі смерті. Порадьте мені надійну ритуальну службу в Києві, що займається кремацією, і не дуже дорого бере за свої послуги.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 798
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кремація у Києві

Повідомлення Анна123 » 02 березня 2023, 23:39

Я вам дуже сильно співчуваю, адже бабусі, це завжди теплі спогади про дитинство. Якщо говорити про кремацію, можу порадити одну не погану ритуальну службу, яка цим займається. Я замовляла в них кремацію дідуся, він також при житті хотів, щоб саме так його поховали.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 366
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кремація у Києві

Повідомлення Yaiti » 02 березня 2023, 23:42

Бабуся в мене була дуже хороша, але в неї було дуже хворе серце, яке не витримало всі ці події що відбуваються в країні(Підкажи мені якщо не важко, в якої саме ритуальної служби ти замовляла послугу кремації для дідуся? Завчасно вдячна!
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 798
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Кремація у Києві

Повідомлення Анна123 » 02 березня 2023, 23:48

Я замовляла послугу кремації https://www.prjadko.kiev.ua/ua/ritualni ... tsiya.html для мого дідуся в ритуальній службі Олександра Прядка в Києві. Я дуже задоволена роботою цієї служби, вони були дуже професійні та чуйні в цей важкий час для моєї родини.

Мені дуже сподобалося, що працівники служби зустрілися з нами та пояснили всі деталі процесу кремації, відповіли на всі наші запитання та зробили все можливе, щоб забезпечити нам комфорт під час процедури. Ритуальна служба Олександра Прядка також допомогла нам з організацією пам'ятного заходу.

Зображення
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 366
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron