Глобальні оголошення!



Нерукотворна ікона

Модератори: олеся, Tajga

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення Sam » 18 лютого 2017, 11:58

Чоловік проїжджав в 2 ночі, то казав, що черга була до готелю Тернопіль.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення vikilandi » 20 лютого 2017, 15:40

Веб камери в Катедрі та на вул. Сагайдачного:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення nelly » 20 лютого 2017, 17:50

то правда що чeрга до жд вокзалу? Чи мій милий з мeнe гонe ::Р: атас, хоч би одна людина навeрнулася з цього палрмництва тоді знатиму що нe зря приіжала ікона...я чогось нe розумію напeвно :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення erinaceus » 20 лютого 2017, 17:56

nelly Черга до театру. Мені якраз з вікна видно. Зранку була ще довша. Але і біля Данила Галицького змійкою, то це просто НЕРЕАЛЬНА кількість людей!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Балачки: ні про що і про все 9

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 лютого 2017, 18:23

Не подумайте, що я чіпляюся. Нікого не хочу образити. Але мені дійсно дуже цікаво, а що такого в тому, щоб побачити ту ікону? Помагає від всіх бід? Біля неї молитви богу краще чути? Якщо вже брати по теорії християнства, то бог всюдисущий, і його не можу бути більше в одному мімці, ніж в іншому. Але наявність святих місць, святих речей, мені здається, суперечить цьому принципу всюдисущності.
Я так запам'ятала один випадок, коли ходили паску святити, і людей все більше надходило, і тим, що в колі, весь час доводилось посуватись, аж доки деяким не довелося вийти за межі прицерковного подвір'я. Ну і ясно, що багатьом це вже не подобалось, і хтось там почав невдоволено буркати, що вже нема місця, ми вже за межі церкви виходимо. А священник підійшов і так спокійно каже: Люди, ви що думаєте, що бог в цьому місці є, а тут за метр вже його немає? І людям якось полєгшало :hi:
Я хоч людина невіруюча, але для себе віруючих поділяю на адекватних та не дуже. То такий підхід, як у того священника, видався мені адекватним. А приїжджати з села в 4 ранку всією родиною з дітьми, щоб попасти до ікони, вважаю неадекватним. Ваша думка? Чого туди ходили чи збираєтесь піти?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення nelly » 20 лютого 2017, 20:12

моі родичі з Бeрeжан ідуть і хочуть дужe швидко туди попасти, наівні :crazy: а в цeркві раптом до 10разів на рік.. я от тeж сьо цілий дeнь в сумятті.. в Причасті живий Ісус, до нього такоі чeрги нeмає.. :confused: і от думаю чи я богохульниця чи чогось нe розумію, хоч вважаю сeбe віруючою християнкою. Чула що дeякі по пару разів там були, цікавлять тeж мотиви походу? Хто там був, чи відчули щось надзвичайно духовнe? Чи збагатилися якось? Чи більшe увірували? Ні в якому разі нe хочу нікого образити, алe чeсно нe розумію ажіотажу хоч вбий. Ну такe пишуть вчора що було за нeділю 120тис паломників то якщо помножити лиш на 10грн пожeртви то нeхіла сума виходить. Чоловік вчора в силу роботи своєі там відмeрз цілий дeнь, то казав що щe жіночки від Катeдри ходили пожeртви збирати. Питання Чому??? От чeсно так нe по собі чeрeз ці всі подіі
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Ameli » 20 лютого 2017, 20:43

моя свекруха 4 години стояла в п'ятницю. ніяких пожертв не було. може тому що був вечір...не знаю а вигадувати не хочу.
знаю зараз там стоїть 12 річний хлопчик. молиться і дуже хоче попасти до образа щоб попросити здоров'ячка для свого маленького братика. дуже хочу що хто просить тому хай буде.
свекруха навіть не застудилася. сама дивуюся..я б напевне стільки не вистояла. знайомий то 8 годин стояв.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Ameli » 20 лютого 2017, 20:46

забула про головне! свекруха так собі офірувала взяла наші всіх фото і образок і дуже прийшла щаслива і радісна. так каже їй на душі легко стало і добре.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення nelly » 20 лютого 2017, 21:29

А свeкруха офірувала гроші?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Marichka » 20 лютого 2017, 21:34

Неля,ти ходиш до костелу,там мудрі і второпні священики-то попитай їх.
На мою думку,в кожного своя дорога до Бога,своя духовність...Не тре6а думати,що там всі стоять фанатики чи щось того роду.
Я до ікони не 6ула і,навіть,не планувала,хоч з моєї парафії в четвер 6уло 2 авто6уси людей і вони пройшли за годинку.Але 6ули ще тоді там на Літургії,сповідалися...Не думаю,що маю право судити когось,якщо хтось по іншому це розуміє,аніж я.
Питала в дівчини,яка в су6оту довго стояла,яка атмосфера там,чи є сварки-казала,що такого не 6уло і 6лизько.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей