Глобальні оголошення!



Нерукотворна ікона

Модератори: олеся, Tajga

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Marichka » 21 лютого 2017, 19:41

Щойно говорила з мамою по тел,то розповідала,що нині стояла в черзі 3.5 год,все 6уло гарно організовано,культурно,грошей ніхто ніяких не з6ирав;скриньки в катедрі 6ули ті,що завжди,на АТО і т.п.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Natalinda » 21 лютого 2017, 21:18

vikilandi написав:Якщо хтось прийшов не з покликання своєю віри, а на прохання ближніх, то це також був для них крок смирення, а для його родичів час радості. Простояти в черзі, особисто для мене, це таке ж паломництво як проща. Ажіотаж під час концертів – нормально, а ось черга до Церкви фанатизм?

Від першого речення ніяк не можу прийти до тями :sad: В нас тут родичі є, які вже реально мозок викльовують, хоча їм до практикуючих християн, напевне як ...не хочу навіьт порівнювати. Оцей крок смирення чомусь має бути односторонній :crazy: от тільки не зрозуміло чому((((

А от щодо ажіотажу то скажу вам, що для мене і під час концертів він не є нормальний(((( От якось так я те все сприймаю.
Я от чудово розумію психологію того всього що відбувається, точніше для чого все це. Але от не розумію психологої багатьох тих хто стоїть в цій черзі. От коли стають до знайомих приміром. Ну хіба це по хрисиянськи по відношенні до інших людей? По відношенні до того хлопчика, про якого писала Амелі, по відношенні до справді хворих людей, які сподіваються на зілення. Навіть оте ходіння з малими дітьми. От скільки таких як TYulia? Яка прийшла, побачила, що з дитиною не вистоїть стільки часу і пішла. Я приміром навіть в лікарні чи поліклініці немогла корисуватися тим що в мене мала дитина. А скількох людей знаю що спеціально брали поменьших дітей. І хоч наскільки чула що мали пропускати лише маму з дітьми, часто-густо і тати проходили за компанію. Я якась зовсім не людяна мабудь, бо не по-людськи це для мене.
Саме оце дійство в загальному мені імпонує, впевнена, що багатьом людям це допоможе, але коли вникнути глибше то в мене закріплюється думка що все зовсім не так
vikilandi написав:Принаймні, це засвідчує високий рівень релігійності суспільства, але, на жаль, не завжди високий рівень культури та зрілої усвідомленості дійства.

релегійності дуже мало((((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Natalinda » 21 лютого 2017, 21:20

TYulia написав:Завтра, думаю, може просто в катедру зайду, там здається відгороджено від черги і ікони.

Ходила? Проблемно зайти просто в Катедру і помолитися?
А вночі?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Sam » 21 лютого 2017, 21:29

Natalinda, вночі черги такі як і вдень. Чоловік подруги пішов в 3 ночі, то в 9 був біля ікони.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Marichka » 21 лютого 2017, 21:56

Не знаю,чи знаєте,що черга сьогодні йде швидше.Ікону піднесли вище,люди її не торкаються,як я зрозуміла,тому швидше.Мама стояла в черзі від 7.45 до 11 год,хоч її черга 6ула 6іля ТВ4
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Natalinda » 21 лютого 2017, 22:04

Sam я не маю на увазі чергу до ікони, а маю на увазі чи просто вночі в Катедру можна зайти помолитися. Тим більше якщо ніхто вже ікони не торкається, то її присутність мала б поширюватися не на один мерт квадратний)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення TYulia » 21 лютого 2017, 22:18

Natalinda написав:
TYulia написав:Завтра, думаю, може просто в катедру зайду, там здається відгороджено від черги і ікони.

Ходила? Проблемно зайти просто в Катедру і помолитися?
А вночі?

Сьогодні десь біля 11 заходила в катедру, там була служба, але можна було пройти поміж людей до переду. Дійшла до рівня ікони, помолилась. Ввечері загітувала чоловіка щоб ще ми так з малим разом зайшли, то в 18:30 церква була повна (знову служба). Правда деякі люди теж такі як ми певно, періодично виходять і люди посуваються потрохи вперед церкви. Декілька гарних позитивних монахів (яких я ще вранці бачила, то значить там цілий день) теж помагають це організувати. До слова, попри тисняву в церкві,( малий забаг що хоче побачити ікону, і ми таки старались пробратися крізь людей, хоч нам це таки не вдалось) я не помітила жодного фиркання від людей чи від волонтерів.

Так, сьогодні черга вже дійсно йде швидше. Будучи в церкві бачила що вже по церкві люди в черзі йдуть швидким кроком, так і попри саму ікону. Звичайно, що певно кожному хотілось би затриматись хоч трохи довше щоб зібратись з думками і помолитись, але...

А на рахунок черги і людей в ній, давайте будем більше уваги приділяти тим дійсно віруючим і щирим людям, а не тим що не так кашляють, Може в церкву не ходять чи ще якось не так стоять.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Natalinda » 21 лютого 2017, 22:49

Якби хтось знав що вночі можна зайти в катeдру напишіть, будь-ласка.
Нe до ікони, а просто.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення nelly » 21 лютого 2017, 23:40

Наталінда, по ходу можна. Вчора сeкруха моя з бандою нe дочeкавшись чeрги просто пішли молитися то бцли в катeдрі дeсь біля 1ночі.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Sam » 21 лютого 2017, 23:59

Natalinda точно відкрита. Інформація достовірна :wink:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron