Глобальні оголошення!



Нерукотворна ікона

Модератори: олеся, Tajga

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення nelly » 20 лютого 2017, 21:44

Я нe писала що вважаю іх фанатиками, хоча ти права напeвно щось такe в душі закрадається. Свящeнник підозрюю, що скажe, що хто мав намір то міг піти, вчора оголошував, що хто має можливість то піти. Я б можe тeж пішла, алe оцeй ажіотаж мeнe якось відштовхнув.
Нe хочу судити, алe ми всі в житті такі прикрі, нeсправeдливі, а тут різко всі набожні стали,от мeнe що дивує..
Мeні до прикладу за 8.5 місяців лишe двічі поступилися в маршрутці, я на цьому нe акцeнтую сильно бо можу і постояти, алe були такі які свідомо відвeрталися..
Мeні прикро що за нe знанням люди образу віддають більшe шани ніж самому Господу. А можe я нe вірно цe трактую..
Більшe тут писати нe буду, щоб нe формувати про сeбe якісь нeвиправдані думки..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Marichka » 20 лютого 2017, 21:48

Ну в церкві не вчать,що6 не поступатись вагітним.Кожен сам се6е мусить виховувати.
В таких випадках я кажу:головне,що6 ми такі не 6ули(якщо мене щось не влаштовує)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення TYulia » 20 лютого 2017, 22:29

Сьогодні в обід черга закручена була аж до театру. Я з малим приїхали з наміром стояти (думала що черга буде десь біля коня), але побачивши чергу, зрозуміла що то для нас буде трохи нереально. Ті люди які стояли біля магазину Молоко, казали що вже 3.5 год стоять, ну і певно їм ще світило не менше. Лізти поза чергою мені було якось незручно.
Завтра, думаю, може просто в катедру зайду, там здається відгороджено від черги і ікони.
А взагалом, я б дуже хотіла попасти до цього образу. Шкодую, що в Зарваницю до нього не поїхала, там здається менші черги були. Трохи не розумію таких скептичних питань, мол чого до тої ікони йти. Наприклад, думаю, що всі погодяться, що всі хотіли б побачити відомі чуда світу якби була така нагода. Чи йдемо на виставки, в музеї щоб побачити особисті речі відомих людей. Для віруючої людини ця ікона є певною мірою також Чудом Господнім. Бо це ж не просто мальована картина якимось художником, а цей образ утворився сам і тому є таким особливим і чудотворним.
То є моя особиста думка, напевне мені не вистачить наукового підґрунтя вступати з вами в дискусію.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Sam » 20 лютого 2017, 23:03

Я не ходила, якби була без дітей, то можливо пішла б. Але от якраз так і виходить, що ми люди хочемо Чуда Господнього, а те, що доступне нам щонеділі ми ним нехтуємо( і я в тому числі ).
Чудово, якщо всі хто йде до ікони йдуть туди за покликом серця, а не сусід ходив чи мама сказала йти...
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення vikilandi » 21 лютого 2017, 16:47

Не хотіла тут нічого дописувати, оскільки не все підлягає поясненню чи обґрунтуванню. Але декілька окремих думок на тему…
Для віруючого важлива віра (вибачте, за тавтологію)
Масовість і прагнення близької присутності Христа, є зрозумілим (для мене). Про Причастя згідно, що Воно головніше, від почитання Образу. Але хто не розуміє цього, не не варто засуджувати, критикувати чи висміювати. Краще толерантно висказати своє бачення. В Письмі є як зцілилася жінка при дотику до Ісуса, тобто для католика має значення тілесний контакт. Дійти до Ікони і прикластися, це як привітання рукостисканням (така у мене асоціація). Сприймаю за честь особисто засвідчити пошану.
Якщо хтось прийшов не з покликання своєю віри, а на прохання ближніх, то це також був для них крок смирення, а для його родичів час радості. Простояти в черзі, особисто для мене, це таке ж паломництво як проща. Ажіотаж під час концертів – нормально, а ось черга до Церкви фанатизм? Якщо не утверджений християнин прочитає як католик відгукується про інших католиків у часі таких масових релігійних заходів, то швидше за все, лишився б з протестантами або й взагалі із нехристиянськими угрупуваннями.
Про пожертви і офірування. Церква – некомерційна структура, ні для кого не секрет, що вона існує на пожертви. Пожертви інших не потрібно знецінювати або висміювати. Хто має змогу, той дає, немає усвідомлення – ніхто нічого не просить, а тим паче не вимагає. Сувеніри з мандрівок привезти – нормально, а купити на згадку листівку із зображенням Лику, до Якого мав терпіння дійти – чому викликає таке кепкування? (риторичне питання). До речі, ніхто із моїх знайомих не бачив «жіночок», які гроші збирають, хоча вчора і в попередні дні там перебували там в різний час. Скриньки для пожерт стоять в Церкві всередині завжди, а не тепер поставлені.
В кого мала змогу розпитати, то всі дуже позитивно відгукуються. І про людей в черзі, і про організаторів. А «доколупатися» можна до будь-чого, аби було таке бажання. Хто що хоче побачити, те обов’язково знайде.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення nelly » 21 лютого 2017, 17:05

такe вражeння що ти цe мeні відписала..
В своіх дописах я нікого нe висміювала і нічого такого нe писала. Якщо мій чоловік придумав про жіночок з лєнтами на грудях які збирали гроші, то цe будe на його душі, хоч йому я вірю а нe пeрeказую історіі з 10рук.
Так мeні наприклад протeстанти ближчі по нeпоклонінню до якихось памяток християнства. Бо в сeлі маю православний щe храм, то там як почнуть хрeститися—молитися до всіх святих то нe спиниш іх. На мою думку іх трeба шанувати алe памятати істинну суть християнства.
На разі я ходжу в ту Цeркву в яку я ходжу, нікого ні в чому нe пeрeконую.
Судячи з дописів у соцмeрeжах та сама фішка що була у нас в тeмі про християнство і атeізм, ті хто стояв в чeрзі дужe активно наіжають на тих хто туди нe ходив і має іншу думку, то дe ж наші чисті сeрця???
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення vikilandi » 21 лютого 2017, 17:46

Принаймні, це засвідчує високий рівень релігійності суспільства, але, на жаль, не завжди високий рівень культури та зрілої усвідомленості дійства.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення vikilandi » 21 лютого 2017, 17:57

позавчора була недільна Служба, ходила традиційна таца, а не "жіночки від катедри, гроші просили")
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення TYulia » 21 лютого 2017, 18:44

nelly написав:Судячи з дописів у соцмeрeжах та сама фішка що була у нас в тeмі про християнство і атeізм, ті хто стояв в чeрзі дужe активно наіжають на тих хто туди нe ходив і має іншу думку, то дe ж наші чисті сeрця???

А мені щось навпаки в соцмережах трапляються дописи про неадекватність людей в черзі. Менше коментарів йде про те як люди стоять з ночі в чергах за візою чи за гарними цінами в секонд хенд.
Я особисто з повагою відношусь до всіх людей в черзі. Вони молодці, що стояли і достояли.
І погоджуюсь з кожним словом Віки. :wink:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Нерукотворна ікона

Повідомлення Marichka » 21 лютого 2017, 19:38

Не всі коментарі тре6а серйозно читати і сприймати.Часом таке пишуть,що,дійсно,а6о хтось не має що ро6ити,чи то за гроші.То я не про церковні теми,а в загальному.Думаю,всі читали часом таке,що видно,що мудре таке 6 не написало.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron