Глобальні оголошення!



Християнство і атеїзм

Модератори: олеся, Tajga

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Tajga » 24 жовтня 2016, 17:43

Модераторське

Заохочую всіх учасників дискусії утриматися від надмірних або безапеляційних, непідтверджених узагальнень, і триматися в рамках теми.

Все, що буде розцінене як оффтоп (невідповідне заявленій тематиці), буде видалено модератором.

При бажанні поспілкуватися на інші, суміжні чи паралельні з даною темою питання, пропоную створювати відповідні теми у розділі
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Marichka » 24 жовтня 2016, 18:47

Щодо ваги,то священик часом перший раз їсть в 15 год.То і хвороби,і зовнішній вигляд можуть бути схожі.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Vikibee » 24 жовтня 2016, 20:45

Даю відповідь: особисто я пішла б до сповіді до "такого" священника, адже сприймаю його виключно як посередника між Богом та мною, людиною, яку сам Господь наділив "повноваженням" відпускати гріхи. Так, моя людська сторона, можливо, і бачитиме перед собою його гріх, але бажання з'єднатися з Ісусом у Пресвятій тайні Євхаристії, а це є основою мого духовного життя, буде у разів 100 більше. І гріховність священника аж ніяк не стане мені на заваді. За роки практикуючого християнства навчилася відділити гріх від людини, що його зробила, так вчу своїх дітей. Намагаюся ніколи не засуджували людей, я пам'ятаю, що сам архангел Михаїл не докорив стані, а залишив це на Божий суд, тому і я так живу.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Ulkanet » 24 жовтня 2016, 21:41

я певно капєц відстала!
мені в голові не вкладається, як це чоловік/батько (голова сімї) за любої нагоди йде до бару "святкувати" з дівками?
дівчата, ваші чоловіки, що постійно по барах "святкують"? для вас це є нормою?, що ви тих священиків так виправдовуєте.
ВИБАЧТЕ, але стосовно ваги - то взагалі таку беліберду пишете. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Tajga » 24 жовтня 2016, 21:51

Ulkanet, ніхто цих конкретних священників не виправдовує. Про вагу не знаю, що тебе смущає...
Однак, дівчата,
прошу триматися в рамках теми
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Християнська етика

Повідомлення vikilandi » 25 жовтня 2016, 01:30

Natalinda написав:Я тут повторюся із своїми питаннями, бо тільки одна людина поки відповіла (пожалійте нашу вчительку з ХЕ :hi: )
Natalinda написав:Мене от цікавить питання до християн.. Що будете робити з теорією еволюції? Будете казати дітям, що вчителька і книжка гонить собі? Я почала ходити до церкви вже після того як в школі пройшли ці теми (вдома на той час ніхто церкву не відвідував), то просто якось не думала про це. А от з дитиною думаю.....впевнена що запитає. Він і зараз мене питає коли Бог створив динозаврів, чи задовго до людей. Ви вірити в динозаврів? Що будуте робити чи робите зараз якщо в когось вже діти теми еволюції в школі проходили?

Natalinda написав:
Tajga написав:Уяви собі, що прогресивні віруючі християни вже давно дві теорії (Дарвіна та створення Богом) з*єднали в одну і їх то не смущає ні разу.

Tajga мене не смущає) я колись в іншій темі про це писала :yes: до речі і ти там була :wink:
Цікавить як хто пояснює дітям :wink:

Обіцяла відповісти...
1) про динозаврів
| +
Так, мене син питає про динозаврів. Питає: "Навіщо Бог створив динозаврів?"
Мої відповіді синові не суперечать моїм переконанням.
- Бог митець, Він створив все. Людину, тварину,рослину створив, то міг і динозаврів створити. Його фантазія та талант необмеженні. Він як захоче, то і ще щось створить...
- А чому динозаври померли?
- Бог наділив людину розумом. Тільки маючи розум людина взагалі дізналась про динозаврів, адже їх ніхто не бачив. А померли вони, бо у динозаврів настав Кінець світу. Якщо людина відкидає слова зі Святого Писання, що настане кінець світу, то Бог придумав науковий спосіб пояснити це, для тих, хто вірить тільки в наукові теорії. Динозаври жили собі, грались, їли і не знали про годину коли помруть, а це сталося раптово. Так само і людина може раптово померти, бо ніхто, крім Бога, не знає про кінець світу.
Діалог наведений не є абсолютно дослівним, але намагалась передати суть.
Синові подобаються динозаври. Колись ми збирали магнітики з йогуртів на цю тематику. У нас є три книжечки від Ранку про цих створінь. Є фігурки, якими він грається. Сьогодні зліпив довгошия з тіста. Любить і мультики на цю тему. Я чомусь, навіть і не думала, що динозаври якось суперечать християнству.


2) про еволюцію
| +
Такого слова він ще не вживає. Про створення світу знає за Біблійною версією. Але так як він вживає "мільйони мільйонів років", то я вживаючи його лексику, намагаюсь відповісти на дитяче ЧОМУ і НАВІЩО. Пояснювала, що один день про який йдеться в Біблії, для людей може бути "мільйони мільйонів років", але так як навіть в дитячих книжечках не описується все докладно, то і Автор створення світу також полегшив нам сприйняття великої таємниці і скоротив опис, назвавши тільки головні події. І особливо звертаю його увагу, що все досконале і все на світі є дуже продумане. Навожу багато прикладів. Про чудо народження дитинки, про чудо бачити, про розум людини і т.д. Що все взаємоповязане і з самого початку все є добрим. Що нічого саме по собі не створюється і не відбувається, якщо на те немає Чиєїсь ідеї.


Ulkanet написав:я певно капєц відстала!
мені в голові не вкладається, як це чоловік/батько (голова сімї) за любої нагоди йде до бару "святкувати" з дівками?
дівчата, ваші чоловіки, що постійно по барах "святкують"? для вас це є нормою?, що ви тих священиків так виправдовуєте.
ВИБАЧТЕ, але стосовно ваги - то взагалі таку беліберду пишете. :sad:


І про останні події...
| +
Я взагалі не була в курсі хто цей священник, що і з ким він там робив. Про його конфесію, бар і дівки прочитала лише на цьому форумі( А те, що на телебаченні частенько згадують священників, акцентуючи увагу лише на негативі, уже помічала неодноразово. Про не сенсаційні події нецікаво ж, правда?
Так, я виправдовую. Кидайтесь камінням в мене)
Те, що події з тим священником не є нормою всі ж розуміють. Питання, які були задані, це щось навіть не риторичне, а а*.
Якщо я знатиму про хиби батька,я його що любити перестану?
Йдучи під вінець, хіба я не розуміла, що потрібно пробачати і приймати?
Кому більше прощено, то й більше полюбить.
А коли переходять на обговорення зовнішності,то, вибачте, але це вже не зі мною.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Natalinda » 25 жовтня 2016, 01:59

TaniaPicaSSo написав:Питання до християн: самі би пішли на проповідь чи до сповіді до такого священника? Хотіли би, щоб дітей ваших хрестив?

Наперед знаючи не пішла б ні з якого приводу.

Доречі як побачила що це геть новини показували - подумала, що от все не спроста, хоч жодним словом не оправдовую ні цього священника, ні будь-кого одруженого на його місці, ні тих дівчаток). Просто знаючи з власного досвіду як важко достукатися до новин на ТВ, дивує що таку, вибачте на слові, муру, показують по всіх каналах
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 жовтня 2016, 09:11

Natalinda написав:дивує що таку, вибачте на слові, муру, показують по всіх каналах

Таки так.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення кcuxa » 25 жовтня 2016, 21:51

Natalinda написав:
Просто знаючи з власного досвіду як важко достукатися до новин на ТВ, дивує що таку, вибачте на слові, муру, показують по всіх каналах

Це простим смертним важко,але коли стається з кимось видатним це для ТВ сенсація і рейтинг.Якби священик зайшов попити кави,а не розпускав кулаки то б нічого йому не було.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Natalinda » 26 жовтня 2016, 08:48

кcuxa ми зверталися неодноразово далеко не з приводу простих смертних, ага. І рейтинг в деяких випадках зашкалив би. Так що все як завжди, "бабло перемагає зло" Взагалі підозрюю що це не було вперше, маю на увазі такий от відпочинок, просто нарешті це стало комусь у пригоді про торуванні шляху нагору.
Доречі, ті хто дивилися і читали щось більше, ніде не зустірчалося інформації хто знімав і куди вперше виклав матеріали?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей