Глобальні оголошення!



Християнство і атеїзм

Модератори: олеся, Tajga

Християнство і атеїзм

Повідомлення Dolorosa » 09 жовтня 2016, 13:33

Радмила написав: або дитина кривить душою і вчить те, в що насправді не вірить.

ви атеїсти?
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 09 жовтня 2016, 15:04

Dolorosa а яка різниця?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 09 жовтня 2016, 15:16

taranjka чиста цікавість. якось дивно чути, що дитині доводиться душею кривити і т.д. і вірити в щось проти волі, більшість з того, що діти вчать у школі - проти волі, шевченків заповіт і сосюри любіть україну через шкільне вдовбування звучать дуже блюзнірсько, але чомусь ніхто про це не говорить, а оцінки то в атестат йдуть..

до речі, в розкладі 24 школи бачила ставлять хе першим уроком, видно хто йде, то йде, хто ні - вдома досипає, як на мене норм.варіант
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 09 жовтня 2016, 15:28

ну віра і вірші різні речі, нє?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Християнство і атеїзм

Повідомлення Dolorosa » 09 жовтня 2016, 16:05

от мене і зацікавило, чи атеїсти ))
ще не бачила щирого живого атеїста )))) чесно. більшість вірять (не кажу грекокатолики). тому, якщо хе не зводиться до моління і обрядів на уроках, а вивчення теорії християнства, то отче наш чи богородице як вірш напамять не сильно зашкодять. але повторюю, я була б обома руками за РЕЛІГІЄЗНАВСТВО, християнська етика занадто інтимний предмет для школи, це для домашнього виховання, для близького родині духівника, якось так
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення taranjka » 09 жовтня 2016, 16:15

Dolorosa написав:ще не бачила щирого живого атеїста

:ha: :ha: :ha: :ha: маскуються ) я атеїст, ще ніби жива
я своїй дитині сама розказую про християнство, мусульманство, старовірів і ше купу інших релігій, коли є нагода і відповідний момент. я їй не навязую своє "не вірю", але вибір релігії чи не віри вона зробить тоді, коли доросте до цього і вибере те, що їй підходить. згідно програми ХЕ ні Отче наш ні Богородице вони не мають права вчити - це і є навязування релігії. взагалі не розумію, як можна такий предмет оцінювати і чому батьки-християни не вважають блюзнірством ОТАКЕ оцінювання
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 09 жовтня 2016, 16:29

taranjka шкода, ми з вами особисто не знайомі, було б цікаво поспілкуватись, що дають такі погляди - чи відчуття свободи, яка поведінка в якихось критичних ситуаціях - як-от віруюча людина стає різко ще віруючішою )) відступ від теми.
я взагалі школу вважаю наругу над особистістю ))) так що хе то квіточки.
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 жовтня 2016, 16:42

Dolorosa написав:ще не бачила щирого живого атеїста ))))

Ми з чоловіком вважаємо себе атеїстами. Що робить нас атеїстами?
1. Ми не віримо у причетність якихось вищих сил до створення нашого світу, а тим більше до створення людини. Ми вважаємо людину продуктом еволюції, і аж ніяк не "вінцем чийогось творіння". Людина, як і будь-який інший біологічний вид продовжує еволюціонувати й далі.
2. Ми не віримо у справжність священних писань жодної релігії. Вважаємо, що вони створені виключно людьми, і часто не без корисливих мотивів. А всі пророки або не існували взагалі або на основі реальних людей їм подоплітали різних чудасій.
3. Ми не віримо в силу думок, яка би поширювалась на третіх осіб. Тобто молитва чи медитація в деяких випадках може виконувати функцію психологічної афірмації, що додає віри у себе та свої сили, але молитись за здоров"я іншої людини чи мир в країні не має абсолютно ніякого сенсу.
4. Відповідно ми не віримо у чудеса будь-якого роду, священні місця, святих людей, святу воду і т.д. Немає нічого святого, як би це страшно не звучало :hi:

Така точка зору у нас сформувалась та продовжує формуватись на основі того, що ми читаємо, слухаємо, наукових фактів, досліджень, результатів різноманітних експериментів і т.д., а не тому, що нам так віриться чи в серці відчувається або просто хочеться, щоб так було. Ось і все, напевно, чим ми відрізняємось від тих, хто називає себе християнами. Ми живемо так само, як і інші, користуємось тими ж моральними принципами, що й більшість людей, але не тому, що так написано в Біблії чи так вчив Ісус Христос, а тому, що вважаємо, що це добре або правильно. Але ми не ходимо до церкви, не молимося, і дитину свою до того не привчаємо. Ми можемо піти в церкву на Пасху за компанію з нашими батьками-християнами, але можемо і не піти, якщо падає дощ або дитина кашляє.

Отака моя точка зору. І виходячи з вищесказаного, я не можу дозволити, щоб моїй дитині повідали різні байки і казали, що це правда. Це те саме, що би розказували міфи Древньої Греції та казали, що це правда. І більше того, я маю повне право вберегти свою дитину від цього. Якби я жила в середньовіччі, то так, мені би доводилось маскуватись під більшість, щоб якось вижити, але я живу в сучасній цивілізованій країні (хочу на це сподіватись) і маю повне право не вірити у древні міфи та легенди. А хто в них вірить, хай собі вдома читає з дітьми Біблію, водить їх до церкви та недільної школи, я не маю нічого проти таких християн, але я проти того, коли релігія намагається пролізти у моє життя.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Християнська етика

Повідомлення Dolorosa » 09 жовтня 2016, 16:54

TaniaPicaSSo дякую за вичерпну відповідь ))
але то якось дуже сумно і приречено, ви вірите, що ви тільки тіло і все? а як же душа, дух?
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Християнська етика

Повідомлення erinaceus » 09 жовтня 2016, 17:01

TaniaPicaSSo написав: Ми можемо піти в церкву на Пасху за компанію з нашими батьками-християнами, але можемо і не піти, якщо падає дощ або дитина кашляє.


А оце вже мені дивно :crazy: Тоді сенсу не бачу ніякого. Так само як пекти паски чи готувати кутю, якщо не віриш у саме свято Різдва чи Великодня...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей