Глобальні оголошення!



Християнство і атеїзм

Модератори: олеся, Tajga

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Tajga » 17 жовтня 2016, 14:48

taranjka, давай будемо послідовними. Текст, який ти цитуєш, з сайту: Меморіальний сайт Блаженнішого Мефодія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Офіційний сайт УАПЦ тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

На ньому остання новина датована 15 жовтня. А щодо першого - то, на мій погляд, це хіба не думка однієї людини? Не досить мені і зрозуміла (навіть крапка там замість коми, і я ледве зрозуміла, що вона тим всім хоче сказати).
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення taranjka » 17 жовтня 2016, 15:29

Tajga може, я не сильно розрізняю хто там офіційно говорить, а хто ні. і які сайти офіційні.
навіть знаменитого відео не дивилася - то не моє, та й не думаю, що здивують. а от коли почнають маніпулювати тут ми визнані, там не визнані - щось не тойво :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Tajga » 17 жовтня 2016, 17:00

Коли маніпулюють, то завжди не "тойво"... :wink:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Tajga » 23 жовтня 2016, 13:43

Сказали "А", то скажемо і "Б".
Архиєрейський собор виніс рішення по духовенству Тернопільської єпархії (витяг із Протоколу)
Слухали: Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ, про сюжет на телеканалі «1+1» в програмі «ТСН-тиждень», в якому показано епізод за участю Високопреосвященнішого Мстислава, архієпископа Тернопільського і Подільського, та кліриків Тернопільської єпархії УАПЦ.
Ухвалили:
1. Для вивчення оприлюдненого в програмі «ТСН-тиждень» епізоду створити комісію в складі:
- Високопреосвященніший Андрій, митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією – голова комісії;
- Преосвященніший Віктор, єпископ Мукачівський і Карпатський;
- Митрофорний протоієрей Микола Кавчак, член Патріаршого суду;
- Митрофорний протоієрей Роман Козак, член Патріаршого суду.
2. Священнослужителів, дії яких стали спокусою для віруючих, відсторонити від виконання пастирських обов’язків; Високопреосвященнішому Мстиславу, архієпископу Тернопільському і Подільському, для молитовного покаяння визначити один з чоловічих монастирів УАПЦ.
3. Доручити Високопреосвященнішому Андрію, митрополиту Галицькому, керуючому Івано-Франківською єпархією, духовно опікуватися Тернопільською і Хмельницькою єпархіями.

Джерело Офіційний сайт УАПЦ
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення vikilandi » 24 жовтня 2016, 09:31

Коли в душі Бога немає, то диявол за цю душу уже не має потреби боротися, тим самим менше людина підпадає під спокуси, і як наслідок зовнішньо виглядає більш стриманішою чи поряднішою.
А ось богопосвячена особа, це ласий шмат для темної сили. Така людина перебуває у постійному стані внутрішньої боротьби. Слід не забувати, що священники це такі ж люди як і ми, з крові і плоті, і також мають свої вади. І навіть незначні падіння останіх призводять до значного резонансу у суспільстві. Їх засуджують, обмовляють, виносять це назагал. Але якби подібне сталося із громадським "зразками поведінки", думаю, що просто сказали, що "всі ми грішні і слабкі". Потрібно судити по собі, а не засуджувати інших.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Tajga » 24 жовтня 2016, 11:51

vikilandi, всі ми ласий шмат для темної сили, навіть атеїсти) Бо навіть коли людина відвертається від Бога, Бог не полишає її, тож боротьба триває.
Щодо "значні"- "незначні", не можемо сказати, як наші дії відбиваються на оточуючих, справді, шануймося і уникаймо безапеляційних суджень. :wink:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення pan_kotskyy » 24 жовтня 2016, 15:14

vikilandi написав:Коли в душі Бога немає, то диявол за цю душу уже не має потреби боротися, тим самим менше людина підпадає під спокуси, і як наслідок зовнішньо виглядає більш стриманішою чи поряднішою.

Тобто, атеїсти порядніші і спокійніші за віруючих, бо до них диявол не чіпляється? Серйозно? Дівчата, посміхаюсь. )))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Русік » 24 жовтня 2016, 16:25

vikilandi написав:А ось богопосвячена особа, це ласий шмат для темної сили.


прикольна відмазка))
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 жовтня 2016, 16:48

vikilandi написав: Але якби подібне сталося із громадським "зразками поведінки",

А хто такі громадські зразки поведінки?
Як не крути, а представники духовенства, чи як їх правильно називати, таки не такі самі, як інші, бо вони власне самі взялися навчати інших моралі і мали би бути прикладами для своєї пастви. Не буду казати, що всі такі, ніколи всіх не узагальнюю, та все ж, якщо людина постить і не переїдає ніколи, то в житті в неї не буде зайвої ваги. А більша частина духовенства чогось така добре вгодована.
А священник, який розважається з дівчатами в нічному клубі, випиває і т.д., то таке саме, як інструктор з фітнесу, який важить понад норму і захекується після першої ж вправи, дієтолог, який сам жре булки і заїдає цукерками, вихователь садочку, що терпіти не може дітей, і т.д.
Тому до них трохи і ставлення інше, до тих, хто взяв на себе відповідальність вчити інших, як правильно жити.
Питання до християн: самі би пішли на проповідь чи до сповіді до такого священника? Хотіли би, щоб дітей ваших хрестив?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Християнство і атеїзм

Повідомлення Tajga » 24 жовтня 2016, 17:36

TaniaPicaSSo написав:Питання до християн: самі би пішли на проповідь чи до сповіді до такого священника? Хотіли би, щоб дітей ваших хрестив?

На твоє питання відповіла церковна влада: саме тому цих конкретних священників і відсторонено, щоб не піддавати спокусі вірних.
Хоча правомірність і дія Тайнств не залежить від внутрішнього стану і зовнішньої поведінки священника (проповіді це не стосується).
TaniaPicaSSo написав:Не буду казати, що всі такі, ніколи всіх не узагальнюю, та все ж, якщо людина постить і не переїдає ніколи, то в житті в неї не буде зайвої ваги. А більша частина духовенства чогось така добре вгодована.

Є багато хвороб, насілідком яких часто стає повнота. Зрештою, недосип, частий або довгий піст теж може спричинити порушення обміну речовин, що може привести до надмірної ваги. Тож надмірна вага або повнота - це теж не показник для узагальнень.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей