Глобальні оголошення!



Створення людей

Модератори: олеся, Tajga

Re: Створення людей

Повідомлення taranjka » 18 січня 2015, 11:44

Tajga написав:будь-який священник міг би пояснити, чому таке було можливо за часів перших людей і чому не можливо зараз (тобто можливо фізично, але ні до чого путнього не приведе).


а чому можливо було тоді? генетика тоді не працювала?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Створення людей

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2015, 17:23

ну я так розумію що генетика коли хотіла тоді і працювала і навпаки)))))
ще не так давно в царській Росії кузини одружувалися))))

отже дівчатка таки були, а це основне для мене)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Створення людей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 січня 2015, 17:36

Natalinda написав:отже дівчатка таки були, а це основне для мене)))))


Я так розумію, що дівчата то народжувались завжди, але оскільки в часи, коли писалася Біблія, місце жінки в суспільстві було таким самим, як зараз в країнах Шаріату, то жінки просто не дуже згадувались як такі, бо були неважливими, чи як то правильно сказати. Бо якщо подивитись на будь-чий родовід в Біблії, то перечислюються лише сини, а дочки дуже рідко, десь-колись в когось прописано, що були в нього ще й дочки, а в більшості лише скільки синів, і скільки в його сина синів, і в наступного скільки, і т.д. А к-ть дочок якось нікого не цікавила.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Створення людей

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2015, 17:39

да така вона та жіноча доля.... сумна часами))) і досі в багатьох країнах так(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Створення людей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 січня 2015, 17:57

Tajga написав:Особисто для мене, той факт, що Церква вміє визнавати свою неправоту є дуже добрим знаком, це означає, що вона живе, рухається і розвивається.


Але так виходить, що триста років тому якісь твердження вчених чи просто думки якихось людей, як тоді виражались, "суперечили Святому письму". А потім через деякий час, виявляється, що це зовсім не суперечить Святому письму. То це Святе письмо з роками само змінюється, чи просто з часом виявляється, що не все те правда, що там написано?
Але це однозначно неправда, те, як подається в Біблії опис створення світу. Бо вже зараз ми на сто відсотків знаємо, що Сонце існує давніше, ніж Земля, а в Біблії спершу була Земля, а потім Сонце. А про створення "неба" я взагалі мовчу. А людина, так як і все, що є живе на Землі, походить від найменших одноклітинних організмів, які за мільйони років еволюціонували в щось інше. Але якщо продовжувати наполягати на креаціоністських поглядах про створення світу і людини зокрема, то треба тоді відмовитись від всього, що ми знаємо з біології, фізики, астрономії, генетики і т.д. Якби я дотримувалась таких поглядів, я би своїх дітей в школу не посилала, а якби й посилала, то мусила би тоді казати їм, щоб не вірили в те, що їм будуть розказувати на уроках історії, біології, фізики і т.д., бо то все неправда.
Не можуть поєднуватись віра в те, що людину і світ створив Бог і одночасно віра в те, що людина як Homo Sapiens пішла від Homo habilis, а та від Homo rudolfensis, і так до Великого Вибуху. Треба вибирати, в що вірити, у все на раз неможливо.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Створення людей

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2015, 18:51

TaniaPicaSSo написав:Треба вибирати, в що вірити, у все на раз неможливо.

Можливо))))) Я саме так і вірю)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Створення людей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 січня 2015, 18:56

Natalindaти , напевно, просто не до кінця визначилась, на яку сторону пристати :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Створення людей

Повідомлення Natalinda » 18 січня 2015, 20:29

Ну чого ж не визначилася) визначилася! Біологію вчила,теорію Дарвіна теж. Цікаво, повчально, логічно. Разом з тим вірю в Бога. Вірю що саме він створив світ і людину і він опікується людьми. Саме через те молюся, брала шлюб і хрестила дитину :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Створення людей

Повідомлення zhuchka » 18 січня 2015, 21:33

підтримую Наталінду, бо одне іншому не мішає. Попри всі теорії, закони і т.д. я вірю в те, що людина створена на образ Божий. А ті самі теорії в собі мають багато завилок. Чому ж ми далі не еволюціонуємо? Що на людині все закінчилось? Вчившись в Америці, я вивчала релігієзнавство і після цих уроків навіть невіруючі змінювали свою думку. Я не заперечую зовсім, що церква не помилялась, що я багато неточностей, але ідея того, що я пішла від мавпи мені не до вподоби. До речі, є дуже багато вчених, які самі є віруючі.
P. S. А що чи хто спричинив Великий Вибух?
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Створення людей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 січня 2015, 22:35

zhuchka написав:Чому ж ми далі не еволюціонуємо?

А хто сказав, що не еволюціонуємо? Всі еволюціонують, кожної секунди, і ми також. Але це справа навіть не тисячі років, а мільйона. Через мільйон років ми будемо зовсім інші, якщо звісно ще не зникнемо як вид, бо не всі види виживають, хтось зникає.
А те, що людина пішла від мавпи, це акий примітивний дитсадківський підхід до еволюції, хто більше нічого про неї не знає. Людина не пішла від мавпи, мавпа людині найближчий родич серед всіх інших істот. Ми такі самі близькі, як кішка та пантера, як собака і вовк. Подобається вам це, чи ні, але еволюція так само існує, як і Земля є круглою.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей