Глобальні оголошення!



Створення людей

Модератори: олеся, Tajga

Створення людей

Повідомлення Natalinda » 11 січня 2015, 03:20

Навіть не знаю як то мудро сформульувати тему
Розкажіть хто в курсі як то відбувався розвиток суспільства по Біблії
Адам і Єва мали 2-х синів.....а далі?
Дитина в курсі що братик і сестричка не можуть одружуватися, але я щось і сестричок не пригадую.....
Ще чиїсь діти цікавляться? Як пояснюєте? А самі цікавилися? Бо я щось на момент читання біблії в школі точно не зауважила цього моменту
У нас назріває питання, а я щось сама не обізнана
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Створення людей

Повідомлення pan_kotskyy » 11 січня 2015, 12:13

Natalinda написав:Адам і Єва мали 2-х синів.....а далі?
Дитина в курсі що братик і сестричка не можуть одружуватися, але я щось і сестричок не пригадую.....

Мали багато дітей, а серед них Каїн і Авель. "Брати і сестри" - таке звернення ж чули, пра? Я так розумію, що згодом рідні не одружувались, а вже кузини кажись донедавна, може ще десь і одружуються.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Створення людей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 січня 2015, 12:22

А ти сама віриш у те, що світ і люди створювалимя саме так, як написано в Біблії? І в них і Земля плоска, і сонце крутиться, а всесвіту всього 8 тисяч років. Я розумію, що з Біблії можна почерпнути багато духовного, але те, як там створювався світ і люди це ж фантазія. Ти дійсно віриш, що все так було?
Знаю, що тут на форумі всі дуже практикуючі християни, і зараз багато будуть ображатись, але я скажу свою думку. Що Біблія відображає уявлення про створення світу певних людей, які проживали в певний час і мали певний набір знань, від яких вони відштовхувались. Так само як дрені греки свято вірили в Олімп, на якому жив Зевс і всі решта. Таке саме Біблія - спроба пояснити звідки ми всі взялись. Але чи відповідає воно правді? Чи справді треба дитині пояснювати, що все було точно так, як там описано? Колись вважалося, що в Біблії кожне слово стовідсоткова правда, але вже зараз, коли в людей виникає купа питань і підозр, що щось там не сходиться чи не відповідає правді, саме духовенство вже займає таку позицію, що 'ну ж не треба все так буквально сприймати'.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Створення людей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 11 січня 2015, 12:23

pan_kotskyy а кузини в дітей Адама і Єви звідки взялись?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Створення людей

Повідомлення pan_kotskyy » 11 січня 2015, 12:45

TaniaPicaSSo написав:pan_kotskyy а кузини в дітей Адама і Єви звідки взялись?

е, ну та нізвідки))) спочатку таки мали рідні брат з сестрою одружуватись...
для мене ближча версія про інопланетян
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Створення людей

Повідомлення taranjka » 11 січня 2015, 15:46

я це питання в 4 класі задала священнику на уроках християнської етики :) за шо мене на уроки більше не водили - сказалои надто цікава :crazy:

в Біблії ще пише про "земних людей", тож цікаво :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Створення людей

Повідомлення олеся » 11 січня 2015, 19:05

Я теж цікавилася тим питанням... Але повної відповіді так і не зразуміла... Читала (може чула) що в Адама і Єви після вигнання з раю на землю ще були діти крім Каїна та Авеля... Але далі не знаю...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Створення людей

Повідомлення олеся » 11 січня 2015, 19:09

Ось що знайшла:
Сет, Сиф (івр. שֵׁת‎‎, Шет) — після Каїна та Авеля, третій син Адама і Єви.

Після вбивства Каїном Авеля, Єва народила Адаму третього сина — Сета (Бут. 4:25). Адам на той час мав вже 130 років. У оригінальному тексті ім'я Сет (Шет) є грою слів із значенням «посаджений, положений». Отже Сет був свого роду заміною Авелю. Згідно Книги Буття (5:8), Сет прожив 912 років і породив у 105 років сина Еноса. Мав також інших дітей, імена яких невідомі. За єврейською хронологією Сет народився у 130 р. від створення світу (3670 до н. е.), помер в 1042 р. від Створення світу (2758 до н. е.). Книга Ювілеїв називає дружиною Сета його сестру — Аван.
У Євангелії від Луки, Сет входить до родоводу Ісуса Христа (Лк. 3:38).
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Створення людей

Повідомлення Радмила » 12 січня 2015, 00:52

Я почала дітям читати дитячу Біблію. Прочитала десь 10 оповідань, більше не витримала. Направду , може це когось і задіне, але ж то байки , байками.
Це дійсно відображення вірувань людей того часу. І не все що там пише, то є нормою на даний час. Ми почали зі створення світу. Власне всі вже знають, що земля існує міліони років. Що були динозаври. І багато чого було.
А історії про перших праведників, це взагалі повний жах. Чесно, я раніше Старий Заповіт читала уривками. Але, історія Агар, то мене вразила. Як не було своїх дітей. Взяв за жінку рабиню. Потім вона завагітніла, захотіла стати повноціною дружиною. Її за це покарали. А пізніше з дитиною вигнали у пустелю. І це зробив праведний чоловік. Ну це нормально?

Я дітям ,це читала, читала. Пояснювала, що то на ті часи було нормально. а тепер то ненормально. А потім подумала, що краще, я казки дітям читатиму. Бо направду це занадто жорстока книга.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Створення людей

Повідомлення Кокетка » 12 січня 2015, 02:23

так от і я думаю , всюди людський фактор) і кому як було зручно, той так і писав (перекладав)) он історію в росії переписали під себе і всі вірять :confused:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей