Глобальні оголошення!



Розмови з дітками про смерть

Модератори: олеся, Tajga

Re: Розмови з дітками про смерть

Повідомлення nelly » 09 січня 2015, 16:58

Минулого року як Маргариті ще не було 3 роки ми їхали до Франківська і вона біля Микулинецького кладовища каже своєму татові ми тут з мамою були і щось там робили вже точно не памятаю що вона тоді говорила. Прийшлося тоді трохи пояснити що це за місце і чому ми там не могли бути. А туту як на зло що не село то цвинтар при дорозі то мали про що говорити ще ближчий місяць.. :crazy:
Зійшлися на тому що коли людина помирає стає хмаринкою і йде на небо до Бога а кісточки тут лишаються, щоб приходити до них і памятати, що був такий то такий.. А потім були часи що ми часто через парк ходили, то питання чому дядьків пообрізали по шию і вони тут стоять були щораз. Потім ми дійшли до того що була війна і в них не було каска і броніжилета і їх поранили і померли але врятували багато інших і тепер вони герої. Тому і памятники стоять. Ну з попереднім все ясно але чому їх обрізали і вони тут стоять так і далі запитувалося :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Розмови з дітками про смерть

Повідомлення taranjka » 10 січня 2015, 02:17

о, ми з Амалькою проходили біля тих памятників, ну і муж пояснює - що то солдати, вони воювали, але загинули
- і стали памятниками - закінчила Амі :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron