Глобальні оголошення!



Як Ви ставитесь до свідків Єгови?

Модератори: олеся, Tajga

Re: як Ви ставитесь до свідків Єгови?

Повідомлення loljka » 12 грудня 2011, 21:47

завтра так і зроблю - реально сьогодні малу розбудили своїми дзвінками... :o
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: як Ви ставитесь до свідків Єгови?

Повідомлення Тань » 12 грудня 2011, 22:05

В мне в інституті одногрупниця теж була свідком Єгови. Ми з нею часто спілкувалися на різнірелігійні теми, особливо тих, які стосуються божественості та особи Ісуса Христа. Висновок один :? . Шкода що вони "засліплені" :crazy: , і не вірять в Господа Ісуса Христа, а визнають імя старозавітнього Єгова (одного збагатьох імен Бога). Хоча пояснення є - вони просто не мають правдивої віри, а "віра не від діл, щоб ніхто не хвалився," а отже від Бога. Тому віра це благодать і прерогатива Бога :-| . Памятаю ще один суперечливий момент: свідки не вірять у воскресіння мертвих у дусі, (БОГ це дух) а вважають що людина воскресає в тілі, (це тліність) :dash: надіючись на побудову справедивого Царства Божого на Землі. Така позицію відстоювала і секта садукеїв за часів Христа, тобто нічого нового у їхньому вчені не має. Все нове давно забуте старе ;-) . Можливо вони і цитують Біблію і думають що знають Євангеліє , але за словами Господа це своєрідні сліпі поводарі, які ведуть сліпих і приречені самі вскочити у яму. :niger:
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: як Ви ставитесь до свідків Єгови?

Повідомлення Yummy mummy » 13 грудня 2011, 02:18

Стараюся з ними взагалі не перетинатися, якщо підходять на вулиці - то кажу що немаю часу чи бажання з ними спілкуватися....
Коли пропонують свої брошурки - часом беру, а потім викидаю, а часом кажу що такої літератури взагалі не читаю залежить від настрою (часом легше мовчки взяти, ніж щось пояснювати).....
Додому ще ніколи не приходили, перший раз чую що вони ще й по хатах ходять, але якби прийшли - то точно б не пустила і пояснила б культурно (так щоб бажання прийти знову в них більше не виникало :niger: ), що спілкуватися з ними не збираюся....
А ще згадала, колись з Владом гуляли, то до нас підійшли дві жіночки і почали за погоду говорити, а потім плавно і на свої теми перейшли....
Я кажу дякую, але я цим не цікавлюся і бажанння поговорити немаю......А вони як не чули мене, і давай - i за кінець світу, i за дітей, i за їх теперішнє виховання :dash: ....Ну тоді я й сказала, що точно з ними не збираюся обговорювати як мені виховувати свою дитину :x , може й трохи грубовато, але по нормальному і з першого разу вони мене не зрозуміли......
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Як Ви ставитесь до свідків Єгови?

Повідомлення irinka » 13 грудня 2011, 11:18

Yummy mummy написав:може й трохи грубовато, але по нормальному і з першого разу вони мене не зрозуміли......


В мене інколи складається таке враження, що вони по інакшому не розуміють :evil: думаю якщо б їх не зупиняти то вони б могли цілий день так говорити :dash:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Балачки: ні про що і про все 6

Повідомлення Dribchuk » 24 грудня 2012, 19:29

А що то Свідки Єгови вже по телефону дзвонять і Біблію читають??? Мені щойно дзвонили. :confused: Цікаво де вони номери беруть - навмяня по довіднику чи що?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Балачки: ні про що і про все 6

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 грудня 2012, 19:38

Нам не дзвонили, але приходять регулярно щотижня. Так задрали, що ледве стримуюся, щоб їх не послати :ireful:
Я їх вже нюхом чую, в глазок вже бачу, що то вони і через двері питаю: "Свідки Єгови?". А вони кожного разу зніяковіло посміхаються і, нахиляючись прямо в глазок (щоб я краще чула) кажуть або просто "так" або одні ще раз казали "приємно, що нас впізнають" :(): Після чого я вже кажу їм до побачення, і вони ображені піднімаються на поверх вище :ha:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Балачки: ні про що і про все 6

Повідомлення Сяна » 24 грудня 2012, 19:44

Dribchuk написав:А що то Свідки Єгови вже по телефону дзвонять і Біблію читають??? Мені щойно дзвонили. :confused: Цікаво де вони номери беруть - навмяня по довіднику чи що?

о, і мені сьогодні дзвонили. я кажу - звідки мій номер ви взяли, а жіночка відповідає - в довіднику. мабуть, шоб не мерзнути надворі, вирішили тепер по телефону "просвіщати" народ :hi:
мала моя вихопила трубку з рук - і давай "а-бу, крррр, нєєє" і так далі - одним словом, гарно "поговорила" ::Р:
а жіночка ніяк не реагувала і далі своє вела - кінець світу, апокаліпсис...
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Балачки: ні про що і про все 6

Повідомлення Dribchuk » 24 грудня 2012, 19:47

Капець, хоч бери і телефона виключай - весь день як не Приватбанк, то соцопитування, до водоканал, то укртелеком, то щей Свідки приєдналися. :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Балачки: ні про що і про все 6

Повідомлення flower » 24 грудня 2012, 20:33

вони давно таке практикують як розмова по тел. Нашій бабці в село надзвонюють постоянно, бабця старенька, вже не ходить і говорити з ними не хоче але і відмовити не знає як. Каже, що вони думають шо я все життя вірю в Бога, а тут раз і почну в їх Єгову вірити?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як Ви ставитесь до свідків Єгови?

Повідомлення Marichka » 25 грудня 2012, 16:08

Коли я вчилася в Теребовлі,то на квартирі жила в Свідків Єгови(тільки господиня,чоловіку було одинаково,хто він).Знала,що я практикуюча УГКЦ,то завжди мене питала мою думку,ставилась досить толерантно.А ще зі мною жила інша дівчина з села,то та її уважно вислуховувала,брала літературу і майже перевела...
Тепер на вулиці спокійно відповідаю : "Дякую,я вже знайшла Бога" :)
Ставлюся- "ніяк" ,ні позитивно,ні з осудженням.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість