Глобальні оголошення!



Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Модератори: олеся, Tajga

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 19 березня 2012, 17:37

Дивно є тема про лікарів ,сваримо-рекомендуємо,про викладачів,гастрономи та ресторани які також комусь належать ,де кожен може написати свою субєктивну думку,можливо,також когось незаслужено осквернивши та очорнивши поза очі

а все що стосується священника,то ні-ні ?Йдіть до Єпископату?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 19 березня 2012, 18:03

мешканка написав:На форумах, які пропагують материнство обговорюють ціну абортів і де і який краще зробити... От вам і результат прикладу щасливого материнства.


це де?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Tiger_Sofia » 19 березня 2012, 19:34

Перлинка написав:
Tiger_Sofia написав:
Natalinda написав: Бо є і такі, де ніколи толком не розберешся, з чого почалося.
Я не вигороджую чоловіків, але та кількість дівчат на дискотеках, які курять не менше хлопців, а пють стільки, що часто гидко дивитися - то це просто ********. І після таких "коктейлів" вони ще щось соображатимуть? Тут і підсипань не треба.
А їм дітей родити... І потім виховувати... Дико це все. І боляче.


Якщо на те пішло ,то починатись все має їз взаємної згоди,незалежно від кількості викуреного чи випитого жінкою ніхто не має права торкатись її без її дозволу


Так, повністю згідний. Все має бути по взаємній згоді.
Все інше - відповідальність.....
Впусти Бога в своє серце, і дозволь Любові керувати своїм життям. І тоді ти побачиш Всесвіт.®
І зрозумієш, що щастя завжди було поруч ©
Зображення
Tiger_Sofia Офлайн

Аватар користувача
Примара форуму...
 
Повідомлень: 73
З нами з: 13 вересня 2009, 16:05
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 32 раз.
Подякували: 140 раз.
Діти: Всі форумчани :)))

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення мешканка » 19 березня 2012, 20:12

Перлинка написав:
мешканка написав:На форумах, які пропагують материнство обговорюють ціну абортів і де і який краще зробити... От вам і результат прикладу щасливого материнства.


це де?

тут http://www.chicco.com.ua/forum/skol-ko- ... 50329.html :(
і тут http://www.komarovskiy.net/forum/viewtopic.php?t=11184
і тут http://forum.sibmama.ru/viewtopic.php?t=30425
нема слів
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 19 березня 2012, 21:10

дуже шкода що це так просто і стільки охочих зголошується допомогти з порадами

взагалі шкода що цей світ такий ...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 21 березня 2012, 22:20

дівчата
,а не можна якось запропонувати главі УГКЦ ,обєднатись з іншими,християнами,та й взагалі релігіями і виступити із спільним закликом до ВР?

А то те що його ніхто не послухає ,гарантія 100%,то що всіх решту,якщо разом -також шансів мало ,але принаймні наробиться шуму під який можна буде добитись хоч якогось сприяння з боку влади у цих питаннях.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення олеся » 21 березня 2012, 22:25

Перлинка написав:а не можна якось запропонувати главі УГКЦ ,обєднатись з іншими,християнами,та й взагалі релігіями і виступити із спільним закликом до ВР

Чомусь я думаю що це нереально, щоб разом, але дійсно було б більша ефективнісь від того якщоб всі обєдналися навколо такого питання...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 21 березня 2012, 22:43

Згідно з офіційними даними Міністерства охорони здоров'я, в 2011 році було зафіксовано понад 156 тис. абортів. У міністерстві зазначають, що це в шість разів менше, ніж 10 років тому. У той же час ряд громадських організацій, зокрема, "Подаруй життя", оперують іншими даними. За їхніми підрахунками, в період з 2005 по 2011 рік в Україну щорічно робилося близько 200 тис. абортів. Так, в 2005 році в країні було зафіксовано 264 тис. абортів. З 2006 року їх кількість стала скорочуватися і досягло 180 тис. в 2009 році. Зараз, навпаки, відзначається тенденція до збільшення кількості випадків переривання вагітності: у 2010 році було зафіксовано 200 тис. абортів, а в 2011 році вже 226 тис.

Разом з тим є підстави все ж довіряти статистиці громадських організацій, яка в цілому підтверджується Східноєвропейським альянсом за репродуктивний вибір (EEARC) - членом цієї організації є і Україну. За їх інформацією, в нашій країні на кожну сотню новонароджених припадає 55 абортів (для порівняння: в Росії цей показник становить 81 на 100 новонароджених, а в Польщі - 0,65 на сотню). За даними Державної служби статистики, в останні шість років у країні щороку народжувалося в середньому 450 тис. дітей. Так, в 2005 році на світ з'явилося 426 тис. дітей, і поступово цей показник ріс, досягнувши максимуму в 2009 році - 512 тис. новонароджених. Зниження відбулося в 2010 році (497 тис. дітей). У минулому ж році кількість новонароджених знову зросла - до 503 тис. Таким чином, враховуючи дані EEARC, кількість абортів коливалося в межах від 231 тис. до 280 тис. щороку.

Безсумнівним фактом, з яким погоджуються і громадські організації, і представники МОЗ, є зменшення випадків смертності в результаті переривання вагітності. За даними міністерства, з 2005 по 2009 рік після цих операцій померло 33 жінки. При цьому якщо в 2005 році померло 12 жінок, то в 2009 році - 4. Статистика по цьому показнику за останні два роки відсутня.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 21 березня 2012, 22:46

олеся написав:
Перлинка написав:а не можна якось запропонувати главі УГКЦ ,обєднатись з іншими,християнами,та й взагалі релігіями і виступити із спільним закликом до ВР

Чомусь я думаю що це нереально, щоб разом, але дійсно було б більша ефективнісь від того якщоб всі обєдналися навколо такого питання...


чому сумніваєшся?вони вже мають практичний досвід участі в екомуністичному русі

ніхто не каже про обєднання релігій як таких
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення олеся » 21 березня 2012, 23:26

Навіть не знаю чому. Просто така моя думка...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість