Глобальні оголошення!



Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Модератори: олеся, Tajga

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення мешканка » 22 березня 2012, 15:20

Перлинка написав:запропонувати главі УГКЦ ,обєднатись з іншими,християнами,та й взагалі релігіями і виступити із спільним закликом до ВР?

Наскільки я знаю, була спроба обєднатись, але щось глухо. Ніхто, крім римо-католиків не підтримав...чому? не знаю.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Apolloniya » 22 березня 2012, 15:30

«заборона не змусить жінок народжувати небажаних дітей — вона лише стрімко збільшить кількість нелегальних абортів, наражаючи на щораз більші ризики життя та здоров’я самих жінок»
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Lesya » 22 березня 2012, 16:18

Оце точно. А який вихід? Хіба говорити про контрацепцію.

В мене взагалі складається враження, що переконати не робити аборт можна лише тих, хто не хоче сам, але не бачить іншого виходу. Показати вихід і все буде добре. Але відсоток таких лдей незначний.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 22 березня 2012, 21:01

Apolloniya написав:«заборона не змусить жінок народжувати небажаних дітей — вона лише стрімко збільшить кількість нелегальних абортів, наражаючи на щораз більші ризики життя та здоров’я самих жінок»


якщо так всі знають про ці смертельні ризики,то навіщо до них вдаватись ?і хто боїться ризиквати життям відразу відсіються,це ж не 100 років тому що заміж ніхто не візьме вже як з дитиною і життя поломане

а тим більше сімейні ,в яких вже є діти не стануть ризикувати,в кінці кінців як вже так приперло їдуть туди де можна це робити,поляки зараз до нас в німеччину ,білорусію ,я за те щоб таких барєрів на шляху яких хтось таки й зупиниться було якомога більше .Чим менш доступнішим буде аборт ,тим менше його робитимуть

ці страшні байки про ріст жіночої смертності останній та єдиний аргумент прихильників абортів ,всеодно вона ніколи н езрівняється з кількістю дитячих смертей .


чому ви тоді не вважаєте що треба легалізувати наркотики ,зробити відповідновідведені місця прийому та продажу,шоб наркомани по підвалах не вмирали під кайфом від невідомих речовин та передозняку ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 22 березня 2012, 21:07

мешканка написав:
Перлинка написав:запропонувати главі УГКЦ ,обєднатись з іншими,християнами,та й взагалі релігіями і виступити із спільним закликом до ВР?

Наскільки я знаю, була спроба обєднатись, але щось глухо. Ніхто, крім римо-католиків не підтримав...чому? не знаю.


якщо чесно щось не віриться що ні православні ні протестанти не відгукнілись,бо всім це питання болюче

а звідки ти знаєш що була така спроба,і як це виглядало?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Глава УГКЦ закликав ВР заборонити аборти

Повідомлення Перлинка » 22 березня 2012, 21:35

Lesya написав:Оце точно. А який вихід? Хіба говорити про контрацепцію.

В мене взагалі складається враження, що переконати не робити аборт можна лише тих, хто не хоче сам, але не бачить іншого виходу. Показати вихід і все буде добре. Але відсоток таких лдей незначний.


а решту відсотків хто ?і зевідки статистика?
я знаю двох яких переконали і навіть справа не в безвиході ,просто не планували саме в цей час одну за другою вагітність

а ти знала про контрацепцію,коли вдруге завагітніла?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість