Глобальні оголошення!



Які продукти не можна їсти вагітним?

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення mavpusya » 03 червня 2011, 11:51

Я дивитись на печінку під час вагітності не могла, хоча просто обожнюю її! Особливо чоловікову :grin:
Виходила із положення, поїданням говяжого язика, в ньому заліза більше, ніж у печінці. І залізо із їжі тваринного походження засвоюється краще. А от на рахунок віт А, то усю вагітність щодня випивала стакан морквяного соку :shock: Якщо не випю, то мене так коробило, що мусив чоловік пізно ввечері привозити (я в лікарні лежала) Рівно стакан і мене попускало. І ще я ящиками їла яблука :oops: І мені шалено хотілось вина червоного із перших днів вагітності, але коли дізналась про неї боялась пити... От зараз час від часу собі дозволяю по трішки червоного. Думаю організм не обдуриш і він знає, що йому потрібно, а що ні. Головне харчуватись різноманітно.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення Marta » 03 червня 2011, 14:10

Shalimar написав:Быть осторожнее с сосисками и фаршем. (токсоплазмос)

Це про сосиски і фарш в сирому чи не доготованому вигляді, я так розумію?
Якщо нормально проварити, то все одно є ризик токсоплазмозу?
Shalimar написав: Кофеин. Не более 200мл в день. Может повлиять на вес новорожденного в меньшую сторону или привести к выкидышу.

випивала стабільно чашку капучіно в день. Я ще перші місяці трималася, але це для мене просто жах, коли організм недополучив кофеїну)), то з місяця так 5-го я пила чашку в день. Ліза народилася з вагою 2 800г, може в цьому і є щось...

Щодо печінки- кожного дня її не можна їсти, а якщо 2 рази в тиждень, приміром, то це, думаю, не зможе привести до передозування вітаміном А. Проте, звичайно, зі всіма продуктами і вітамінами треба бути дуже обережними.
Marta Офлайн


 

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення гра з вогнем » 03 червня 2011, 16:50

а я не їла печінки, взагалі-то. хоча дуже хотіла. бо вона тут якась не така.

а ще я думаю. що при вагітності головне не змінювати різко раціон, а від страви з печінки чи стакану соку навряд чи буде щось дуже страшне.

от про кофеїн не знаю, не цікавилася.
алкоголь не бажано. дуже не бажано. про сиру рибу теж знаю. що краще не треба. але ніби ми так часто її їмо.

одним словом як на мене головне екзотику обмежувати і все буде гаразд.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення oksa_mal » 03 червня 2011, 17:07

я їла, бо люблю її, особливо тушену в сметані
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення mari » 03 червня 2011, 20:16

І я їла. Правда що тоді і зараз більше 2 разів в місяць не їм.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення бережаночка » 03 червня 2011, 21:33

я про таке вперше чую,їла всю першу вагітність,не щодня по кілограму звісно але не відмовляла собі.хоча якщо завагітнію вдруге,то буду їсти, тільки як сильно захочу,але тільки чуть-чуть
до речі при вагітності не рекомендують їсти ревінь,бо він розслаблює м"язи матки
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: ЧИ ЧУЛИ,ЩО ВАГІТНИМ НЕ МОЖНА ЇСТИ ПЕЧІНКУ? а ВИ ЇЛИ?

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 17:55

happymami написав:я не чула. Їла. Просто я ї не люблю. Але мама каже, шо вона там типу гемоглобін, всі діла. То пхала троха в мене. Раз в тиждень певно точно їла. Смажену.
Я зразу після родів зато ше в родзалі перла бутери зі смаженою печінкою, така голодна стала :lol: :D

Я також їла печінку (смажену). Я її до вагітності дуже любила, але на ранніх термінах була чутлива до її запаху :mrgreen: , то мама в мене її пхала - вона місить залізо для підвищення гемоглобіну :tipok:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 18:10

Marta написав:Я ще перші місяці трималася, але це для мене просто жах, коли організм недополучив кофеїну)), то з місяця так 5-го я пила чашку в день. Ліза народилася з вагою 2 800г, може в цьому і є щось...

Не думаю, що є якийсь звязок. Я пю всю вагітність по чашці кави з молоком зранку - і на масі дитинки ніяк не відзначилося. Лікарі говорять, що буде великий (в УЗД в 31тиж мав масу на 33тиж).
Знаю, що кофеїн впливає на розвиток серцево-судинної системи плода, тому переживала за сердечко дитинки, щоб не було серцевих вад. Але коли на 2-му УЗД в 3Д на власні очі побачила повністю сформоване, здорове сердечко, то заспокоїлась.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 18:21

Основний продукт, що не можна вживати вагітній - це алкоголь. Червоне вино - в маленьких кількостях, може
й корисне, але де у наш час знайти справжнє червоне вино? :x
Mary Awa Офлайн


 

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення Оксанка » 06 вересня 2011, 15:04

Так, про печінку вроді все ясно, тепер хочу запитати про КАВУ!!! Я її обожнюю, а от як обійдуся без неї під-час вагітності...не знаю. Робила експеремент, не пила днів так 3 кави, трималася, але самопочуття бажає бути кращим... Соннивість - це перше і найголовніше! На роботі просто засинала...

:? ТО МОЖНА КАВУ ЧИ НЕ МОЖНА ПРИ ВАГІТНОСТІ??? :?
Оксанка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron