Глобальні оголошення!



Фарбування волосся та нігтів

Re: Фарбування волосся та нігтів.

Повідомлення krapk@ » 26 квітня 2010, 21:36

нігті носила акрилові майже 2 роки, але зняла ще за 3 місяці до вагітності, просто так. Зараз свої власні кращі тих акрилових і нічого не треба дорощувати щомісяця. Волося раніше ще фарбувала і білим і чорним і рижим. Зараз вже своє власне, але теж перестала фарбувати ще за рік до вагітності. Ніби відчувала, що буде така важлива подія у житті. Зараз не фарбую, і так воно вилазе жмутками.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Фарбування волосся та нігтів.

Повідомлення Гість » 28 вересня 2010, 10:45

Я один раз, перед тим, як ми йшли на весілля бальзамом фарбуючим помила голову. Фарбою не ризикнула, шоб не дихати хімією. Нігті теж раз фарбувала, але почало тошнити від лаку, то я витирла і більше не ризикувала.
Хоча знаю багато жінок, які фарбували і волосся, і нігті нарощували під час вагітності і, наче, на дитину це не повпливало.
Гість Офлайн


 

Re: Фарбування волосся та нігтів.

Повідомлення Marta » 29 вересня 2010, 00:55

Волосся під час вагітності не фарбувала, нігті гелеві не носила ніколи, а фарбувала під час В один раз-на весілля.)
Зараз під час ГВ я фарбую волосся фарбами без аміаку і нещодавно почала фарбувати нігті. Думаю, не страшно...)))
Marta Офлайн


 

Re: Фарбування волосся та нігтів.

Повідомлення Ludmila » 29 вересня 2010, 09:27

Під час вагітності волосся фарбувала тричі, тобто один в три місяці підфарбовувала корені, бо в мене світле волосся, ну просто страшно було подумати як я виглядатиму, якщо всі 9 місяців не підфарбовуватму волося і не підстригатимусь. :shock: А для майбутньої мами, на мою думку, важливо як вона виглядає, від цього залежить її добре самопочуття, коли дивишся в дзеркало і подобаєшся собі, бо маєш доглянутий вигляд. :) Щодо нігтів, то перестала їх фарбувати відразу як дізналася про свою вагітність.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Фарбування волосся та нігтів.

Повідомлення Lola » 26 листопада 2010, 01:36

Я усю вагітність фарбувала волося та нігті на руках й ногах. Потрібно виглядати гарно, щоб підкреслити своє гарне положення.
Lola Офлайн


 

Re: Фарбування волосся та нігтів.

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 17:15

Я фарбувала волосся лише раз за вагітність (просто не було потреби фарбувати частіше, не дуже видно контраст між коренями і пофарбованим волоссям). А нігті малюю всю вагітність :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Фарбування волосся та нігтів

Повідомлення irinka » 05 січня 2012, 15:12

Майже всю вагітність фарбувала нігті на ногах до 34 тижня (потім живіт не дозволяв це робити :grin: ), а волосся не фарбувала, бо не було потреби :?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Фарбування волосся та нігтів.

Повідомлення flower » 05 січня 2012, 15:49

Marta написав:Волосся під час вагітності не фарбувала, нігті гелеві не носила ніколи, а фарбувала під час В один раз-на весілля.)
Зараз під час ГВ я фарбую волосся фарбами без аміаку і нещодавно почала фарбувати нігті. Думаю, не страшно...)))


то я якась занадто безпечна напевне ;-)
ггг бо я фарбувалася, нігті красила
при гв теж красилась але краска не взяла то дала собі спокій, похожу ще рік з своїм кольором, і нігті не те шо крашу, а наростила акрілові недавно (чомусь я не думаю що це має якийсь стосунок до молока).
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Фарбування волосся та нігтів

Повідомлення Marta » 06 січня 2012, 02:13

flower написав:то я якась занадто безпечна напевне ггг бо я фарбувалася, нігті красила

в мене волосся фарбувати, в принципі, немає потреби, але от коли була на ГВ- хотілося насиченого чорного, а так як вся кака в аміаку, то купувала безаміачні фарби.
При цій вагітності також не фарбуюсь, нігті от недавно захотілось накрасити, то крашу. Перед тим тільки чистка + лікувальний засіб, він виглядає, як прозорий лак.
Не знаю, чому, але мені от не хочеться. Якщо б хотілося- фарбувалася б, бо також за емоційний комфорт і красу майбутньої мами)
Marta Офлайн


 

Re: Фарбування волосся та нігтів

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 12:46

Волосся не фарбувала, а нігті тільки коли йшла в люди (на весілля чи ще щось т.п.)
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Поперед.Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron