Глобальні оголошення!



Вагітні "кілограми"

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення mavpusya » 20 січня 2011, 23:22

Майже всю вагітність їла усе корисне і свіже, багато овочів і фруктів. Лікар казала. що то буде велике щастя, якщо доношу до 30 тижнів і я наминала за трьох. Аби лялюся, якщо народиться на світ раніше, більше мала ваги і сили. То я собі так намудрувала і їла-їла-їла. В підсумку виносила до 40 тижня і набрала 23 кг. Після роддому вже було - 12. На даний час ще - 6. Але я теж завжди мріяла поправитись. То до моєї мрії залишилось схуднути -2.
Усю вагітність дуже хотілось гострого, часник молотила головками :tipok: І оцет яблучний чуть не із пляшки пила :scare: Інакше починався жахливий токсикоз!

Змушувати худати вагітну жінку це якесь живодерство.... Обмежувати в булочках і солодкому - так, але худати... :ugeek:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення мешканка » 23 січня 2011, 10:02

Першу вагітність я не дуже вважала, що варто їсти, а що ні... (маю на увазі, що розслабилась в цьому питанні і, в результаті, за перші 3 місяці поправилась на 5 кг). Надалі вже більше пильнувала свою дієту. Хотілось солодкого і солоного одночасно...а ще страшенно хотілось морозива, постійно... Навіть було раз серед ночі так сильно захотілось, що не могла заснути, правда чоловіка нікуди не посилала-якось потерпіла до ранку. Коли йшла народжувати- важила 74-5 кг. (при попередній вазі 55-56)...Була такою "цьоткою" широкою і товстезною... Після родів важила 64, практично 9 кг. залишились, але потім, прийшлось сісти на дієту (в малої був сильний діатез) так що до пів року я вернулась в свою вагу. З Христинкою я завагітніла в травні-все літо мала токсикоз і. на превеликий жаль, навіть не могла дивитись на всю ту смакоту, яку можемо їсти тільки літом... Всі навколо смакували полуниці, персики, черешні, а я-жувала хліб сухий... :( Так було шкода...Потім мене попустило, але вже половини того всього не було... :( Зважаючи на те, що розслаблятись мені не виходило (старша ще була дуже маленька і забирала багато сил), то я мало, що поправилась на початках... Правда. як їхала в роддом-то мала законні 73 кг... (певне в мене така "планка"). Після родів-залишилось 4 кг. Все решта-десь ділось :dance:
Наразі, дуже тягне на мучне, солодке і некорисне... Хочеться хот-дога, шаурми і всякої такої гидоти, якої ніколи до того не їла... З чого б то? Наразі, маю 5 вагітних кілограм...подивимось, що буде далі..
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення Shalimar » 24 січня 2011, 04:03

гра з вогнем написав:як власне міряють вагітних і на підставі яких вимірів (аналізи, обмірювання) можна говорити, що жінка набирає надлишкуву вагу.

Определяют Индекс Массы Тела (IBM) - и по таблице специальной определяют норму прибавки.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вагітним можна худнути?

Повідомлення Shalimar » 24 січня 2011, 04:07

мешканка написав:Скільки кіло набрали і чи вернулись до попередньої ваги?

Я набрала 10 кг. Но вначале беременности я похудела на несколько кг.. потом постепенно догнала вес и +10кг.
За месяц (!!!) у меня ушли все беременные килограммы, а потом вес пошёл в "минус", то есть я сейчас вешу меньше, чем до Б. Ну и вобще, стала на размер меньше :oops: Спасибо ГВ (и генам)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення Lesya » 24 січня 2011, 13:45

Як на мене, то все це індивідуально і генетично-залежно. Я з токсикозом набрала 12 кг, але через 2 міс від них і сліду не було. Дієту мені створив чоловік - заборонив чіпси, кока-колу, мак-кофе... Садюга !!! :gore: :mad: Цього ж найбільше хотілось! :evil:
А подруга поправилась на 36 кг. І зовсім не переживала. Казала, що її мама теж ходила кругленька, а потім воно само пропало. Зараз дитині минув рочок, а в неї на 1 кг більше, ніж до вагітності.
Тому не переживайте, не сидіть на дурних дієтах - не поможе. Якщо Ви схильні до повноти, то наберете навіть після родів з повітря. Тоді вже доведеться зайнятись собою - аеробіка, басейн, тренажерка - що кому.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 01:55

я за вагітність поправилась на 10 кг.
За 2 тижні після пологів - -17кг :scare:

я конешно, налякалася, заставляла прямо себе їсти.

Потім пройшло :)

Перший рік все було добре - і ГВ, і носила малого багато.
І цього року - ааааааааааааа
Малий собі сів в пісочниці, і я собі сіла.
Він ганяє - а я собі стою.

А жрала то як раніше!!!!!
Дуууже поправилася :)

Але вже на 2 кн похудала :)
Ще б на 8 - і буде мені щастя.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення Руженка » 31 січня 2011, 02:43

Я під час вагітності поправилась на 14 кг))))))))))) Важила 64, на 9 місяці мала 78!!!!!!! Хоча великою себе не дуже почувала)))))))))) :zybu: :lol: :lol:
Правда поправились сильно ноги і попа)))))))))))) :zybu: :zybu: :lol:
Після родів важила 70кг, а зараз 53!!!!!!!!!!!!Гг))))))))))))))))))))))
Влізаю в джинси з 8-го класу))))))))))))))) Мені навіть подобається, якби на обличчі сильно не схудла(((((((((.........

але я всеодно поправлюсь, то 100%!!! Бо зараз ГВ+мала вимотує, постійно на руках, домашні клопоти, ля ля ля........
Руженка Офлайн


 

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2011, 00:49

А я поняття не маю скільки важу :P І не помню скільки важила :P І вообше маю таку особливість не запамятовувати цифр (а особливо непотрібних :zybu: )
Більше 12 точно не набрала, але особливо вагою не заморочувалася. Хотіла їсти в 12-ій ночі - їла, хотіла в третій - теж їла, а не хотіла - то могла цілий день не їсти. Після родів особливо не схудла, навпаки почала мєдлєнно но увєрєнно набирати вагу. :lol:
Багато знайомих зараз кажуть що я сильно схудла, не знаю не важуся, бо по-перше не помню скільки важила останній раз, а подруге забуваю цифру відразу по виході з кабінету (а попросити шоб на листочку записали соромно :oops: ), тому живу і не парюся своєю вагою абсолютно :P Хорошего чєловєка должно бить много :tipok:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 00:55

Наталя, мені твій підхід дуже подобається :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення мешканка » 01 лютого 2011, 12:13

Шкода, що якоїсь спеціальної кнопки на то нема....бо мені цифри постійно вписуються в пам"ять...особливо, щодо ваги :crazy: То в мене тема така болюча...я, в підлітковому віці була досить "повненькою", тому під час вагітності дуже боялась поправитись, а таки поправилась..правда потім верталась до нормальної ваги, так що, напевне, дійсно організм такий. Але от харчування дуже сильно впливає: маю куму, яка під час вагітності лопала по 2 шоколадки в день, крім нормальної їди і малій вже 4 роки. а вона ніяк не може схуднути.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron