Глобальні оголошення!



Вагітні "кілограми"

Вагітні "кілограми"

Повідомлення гра з вогнем » 13 квітня 2010, 01:21

Просто цікаво стало.

Як гадаєте вагітним можна обмежувати себе в їжі, дотримуватися якихось дієт з метою похудати?

І як знати чи не забагато набирає жінка під час вагітності. Ті всі формули конешно цікаві, всі діла... Але ж не мона всіх одніє лінійкою міряти.

Хоча, мені буде цікаво дізнатися як власне міряють вагітних і на підставі яких вимірів (аналізи, обмірювання) можна говорити, що жінка набирає надлишкуву вагу.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вагітним можна худати?

Повідомлення Naya » 13 квітня 2010, 09:15

Я точно не знаю, але думаю, що худати вагітною - то дурна ідея.
Треба харчуватися повноцінно, не обжиратися, але щоб в організм потрапляли і вітаміни, і мікроелементи, і білки і жири, і вуглеводи в нормальних розумних кількостях.
Я б не худала.
Але якшо вагітна жінка дуже різко набирає вагу на останніх місяцях, то тут не худати треба, а бити тривогу - це можуть бути приховані набряки, і дієта тут одна - обмежити вживання солоної їжі, бо сіль затримує воду в організмі.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Вагітним можна худати?

Повідомлення гра з вогнем » 13 квітня 2010, 18:01

не знаю як в нас, а на російськомовних форумах - практично кожга вагітна - худає :( лікарка заставляє :(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вагітним можна худнути?

Повідомлення мешканка » 20 січня 2011, 16:47

А як ви харчувались під час вагітності? На що вас "тягнуло" і чого зовсім не хотілось? Скільки кіло набрали і чи вернулись до попередньої ваги?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення Любов » 20 січня 2011, 17:14

Старалася не їсти шкідливу їжу, майонези, салатів не хотілося. найбільше тягнуло на рибу і шоколад, ще горіхів, кураги дуже хотіла і м'яса. Їла часто, але мало. Могла цілий день щось жувати :crazy: . До вагітності важила 55 кг , під кінець вагітності вже біля 80 кг, такий собі бегемотик :lol: . Але тим не переймалася, бо завжди хотіла поправитися. Пройшло 6 місяців після пологів і я повернулася до попередньої ваги, так шкода.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення Alisa » 20 січня 2011, 17:29

Я дуже боялася втратити фігуру, тому задумувалася над кожним шматочком, що клала до рота..
Задавалася запитанням, а що корисного дасть та чи інша калорія моїй немовлясі :zybu:
Ще плавала 3-4 рази на тиждень.
В результаті набрала 10 кіло, 8 з яких - пішло після пологів. А з двома борюся і дотепер.
Ніяк не йдуть зарази! Може, це якись молочний запас :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення LeeLoo » 20 січня 2011, 17:33

Pid 4as vagitnosti ljybula pojistu-i gostrenjke i kuslenjke i solodenjko :lol: v rezyljtati nabrala 18 kg,a do rodiv vagula 45kg-zaraz vernylasj v formy i vagy stiljku g ;-)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення Marta » 20 січня 2011, 17:36

Я перші 3 місяці сиділа на дієті, можна сказати, жосткій.
Але це не худання.
Я просто не їла нічого жареного, солоного, копченого, ніяких сосисок, консерв, солодкого, т.д.
Тільки все найкорисніше, варене-парене, свіженьке, багато-пребагато овочів і фруктів, творогу, сметани, каші. Їла часто і мало.
Але не тому, що худла, а просто був токсикоз невеличкий, то просто заставляла себе їсти, бо кусок в горло не ліз. Їла кожні півгодини.
І так до 7-8 місяця. Навіть були на морі і всі їли шаурму, я собі такого не дозволяла. От тоді була дійсно зациклена на здоровій їжі.
А вже на 8 місяці дозволила собі все, що хочеться і в любих кількостях. Звичайно, не солодке, але піцу, наприклад, чи те, що хотілося.
А лікарі таки заставляють трішки обмежити себе, коли набираєш не по графіку, як то кажуть, сварять за набрані кіло, але може це виправдано.
Marta Офлайн


 

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення TanenRom » 20 січня 2011, 18:53

Alisa написав:Я дуже боялася втратити фігуру, тому задумувалася над кожним шматочком, що клала до рота..
Задавалася запитанням, а що корисного дасть та чи інша калорія моїй немовлясі :zybu:
Ще плавала 3-4 рази на тиждень.
В результаті набрала 10 кіло, 8 з яких - пішло після пологів. А з двома борюся і дотепер.
Ніяк не йдуть зарази! Може, це якись молочний запас :zybu:

Alisa прекрасно тебе розумію у мене така ж ситуація - ніяк ті два кілограми не піддаються :zybu:
правда помітила, якщо донечка починає менше їсти груди - я починаю худнути, як тільки знову більше їсть - 2 кг повертаються!!! :)

за вагітність також набрала 10 кілограм, до 20 тижнів було +1,5 кілограми.
не поправлялась через токсикоз - не могла їсти м"яса, рибу (пам"ятаю в п"ятницю на роботі їла форель, а в неділю почався такий токсикоз, що при згадуванні про ту форель мене вивертало ), печінку, від шоколаду тошнило неможливо (їла 2 печеня в шоколаді, було все нормально, 3 - тошнило пів дня).
правда в необмеженій кількості могла їсти овочеві салати та фрукти.
з некорисного - два рази захотілось Мак Дональдсу, і 2 рази чіпсів.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Вагітні "кілограми"

Повідомлення lore1ei » 20 січня 2011, 19:10

А мені всю вагітність снились черешні і салат з помідорів+цибуля :zybu:
На кінець як раз то був сезон, то я відірвалась добре :lol:
Бо потім перший місяць ГВ вже не їла кілограмами черешні, обмежувала себе трохи :ugeek:
Не було особливих нарікань лікарів на вагу, навпаки під кінець схудла на 1.5 кг.
Під кінець вагітності важила 65 кг, поправилась на 10, ну і воно потім зникло, особливо після носіння в слінгу дитини.
Дозволяла собі все що хотіла, але то я просто всяких гадостей(типу жареної картоплі) не люблю.
Але і їла піцу(лише вегетаріанську і лише на дровах, інакша - фе!), і вареничний період був в мене зимою, і халвою обжералась :zybu:
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей