Глобальні оголошення!



Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення Melisa » 22 листопада 2009, 12:50

Коли я була вагітна, у моє коло спілкування попадали різні люди. Особливо, коли ще ходила на роботу. Мене цікавило питання, чи впливає моє ставлення до певної людини на те, яким буде ставлення до цієї людини у моєї малечі в майбутньому? Досі я у відповіді не впевнена. Хочу запитати вас, матусі, чи траплялись такі ситуації, коли ви часто спілкувались з не дуже приємною особою, а після народження дитини зрозуміли, що ця особа також неприємна і вашому чаду? Те, що неприємні (так як і приємні) емоції мають вплив на плід, я знаю. А от як із оточенням?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення Liza » 22 листопада 2009, 18:20

я під час вагітності часто нервувалася через маму, але малий її сприймає нормально (я за то дуже переживала, бо здогадувалася, що прийдеться колись його залишати на трохи з нею), і мама його дуже-дуже любить. вона взагалі чудово знаходить спільну мову з дітьми.
покищо прикладів негативного ставлення згадати не можу, але ось згадую ще позитивний приклад - ми під час вагітності часто спілкувалися з нашими кумами і на сьогоднішній день ми вже двічі ходили в гості до одних із них. малий чудово себе почуває на руках у хресної мамусі, і хресний татусь його тримав на руках - все ок. я дууже люблю своїх кумів :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення Гість » 27 листопада 2009, 20:48

Траплялось, і нас так і в школі щасливого материнства св.Анни вчили-позитивні емоції виробляють позитив у дитини,і якшо мама з любов"ю до чогось ставиться чи до когось- то й ця людина з часом зміниться і полюбить. А якщо майбутня мама когось не "переносить",краще їй не бачити цю людину і не бути в компанії таких людей,бо навіть штучно посміхаючись і вдаючи що все гаразд-внутрішньо виробляються ті гормони незадаволення і дитина до кого і до чого вони їх відчуває.
А ще хотіла згадати що Марія Степанівна заставляла нас на домашнє завдання робити вправу-Доторкнутися з любов"ю.Треба 1 год в день до усього що ти робиш доторкатись з любов"ю(до кружки з якої п"єш,до зубної щітки,до розчоски,до светра який одягаєш і т.і.) Я спершу трохи лінилась, а тепер не можу надякуватись!!!
Гість Офлайн


 

Re: Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення mari » 27 листопада 2009, 23:12

Заставляла умовно-давала домашнє завдання,яке по статистиці на жаль,виконує відсотків 20.
Ну не має ще у нас сильно обов"язкових мам.Хоча мені сказали що це проблема у благодійності.От якщо б жінка платила за 1 год.заняття у школі-100 гр.як у Києві,точно все б виконувала.
А я ще й припрошую. :ugeek:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення Melisa » 05 грудня 2009, 09:53

Шановні матусі!
Вдячна всім,хто відповів. На днях я таки знайшла відповідь. Дуже хочу нею з вами поділитись. Мені порадили почитати книгу Драпкіна "Лікування материнською любов"ю". Я просто в захваті. Усім раджу почитати. І якщо слідувати інструкціям цього лікаря, у вас будуть здорові і щасливі діти, тому що вони ЛІКУЮТЬСЯ МАТЕРИНСЬКОЮ ЛЮБОВ"Ю!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.


Re: Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення Melisa » 05 грудня 2009, 12:08

Мені дали в ел. вигляді. от я і читаю поки що по комп"ютері. Можу скинути на флешку або перешлю по пошті, якщо комусь треба. Щоправда, незнаю, чи перешлеться. Але спробувати можна. Щодо книгарень, то незнаю, чи є в нас і де можна купити.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення mari » 05 грудня 2009, 12:18

Привіт. книгу я раджу цю давно відвідувачкам школи. але її не має у продажі. Тільки електр. Вишліть Неля будь ласка зсилку,хай охочі читають.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення Melisa » 05 грудня 2009, 12:34

http://www.psychomed.nm.ru/library.html
Номер 103


або ось тут http://www.lawsector.ru/data/doc04/txa04444.htm
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Вплив на дитину стосунків з оточуючими

Повідомлення mari » 15 травня 2011, 11:59

Кейт Огг, мама на 27 тижні вагітності родила двійнят.З дівчинкою було все ок, а хлопчику робили 20 хв.реанімацію і сказали іти мамі з ним попрощатись. Вона взяла його на ручки, притулила до голого тіла(грудей). Поглажуючи його вони розпоавідали про те, як його люблять, про сестричку, життя, сім"ю..Після 2 годин хлопчик почав робити певні рухи, мама видавила молозиво на пальчик і дала дитині- хлопчик почав дихати.


Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron