Глобальні оголошення!



Чи обовязково чоловікові проходити курси перед пологами

Re: РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ - діючий, оновлюється по мірі потреби

Повідомлення taranjka » 24 липня 2013, 12:12

happymami 2 роки тому теж ніо питали )) а тут Нимидора таку новість написала )))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ - діючий, оновлюється по мірі потреби

Повідомлення ksana » 24 липня 2013, 12:44

Вкінці червня моя братова родила (в 2 полог.буд.). І брат йшов з нею на пологи. Його не питали нічого чи він пройшов навчання. тільки братову лікарка, в якої вона була на обліку питала чи пройшла навчання в школі материнства. Для брата потрібна була лише довідка про флюорографію.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ - діючий, оновлюється по мірі потреби

Повідомлення Nymydora » 27 липня 2013, 23:13

От і мене така інформація здивувала. Хіба що, дійсно, були прецеденти, що чоловік в обморок хлопався або неадекватно себе поводив - але то, певно, якщо його насильно туди тягти.
Таранька права - на все відмов не понаписуєш.
Ми йдемо на партнерські. На лекції чоловік не піде, бо не має такої можливості. От і все. А флюорографію ми його вже здавали.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ - діючий, оновлюється по мірі потреби

Повідомлення mari » 28 липня 2013, 10:01

Так, є дуже багато чоловіків які себе неадекватно поводять в пологовому і взагалі не знають нічого про пологи.
Тому навчання і є потрібним, необхідним, бажаним.
Але давайте ми тут цю тему тут розвивати не будемо, бо це до розкладу відношення не має.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чи обовязково чоловікові проходити курси перед пологами

Повідомлення taranjka » 28 липня 2013, 10:55

mari написав:потрібним, необхідним, бажаним


з того, що Нимидора написала я зрозуміла шо без якогось підпису мужа можуть не пустити на пологи. а це вже примусовість.
хоча знаючи наших лікарів, вони все можуть перекрутити і зробити обовязково-примусовим :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ - діючий, оновлюється по мірі потреби

Повідомлення Liza » 28 липня 2013, 15:27

mari написав:Так, є дуже багато чоловіків які себе неадекватно поводять в пологовому і взагалі не знають нічого про пологи.

Думаю, що то вже бiльше стосуеться перших партнерських пологiв, то ж я цiлком пiдтримую перевiрку готовностi "новобранцiв".

Ми перед першими пологами проходили спiльно одну лекцiю у Iванни. Шкодую, що не були у Марii. На пологах чоловiк був деколи трохи розгубленим, як менi здавалося, бо масаж попереку менi робив боляче, поки акушерка не виправляла його. Я нев завжди могла модерувати ситуацiю. На других пологах ситуацiя була краща i його масаж я уже називала цiлющим. Може на третi пологи нам вже лiкарiв не треба буде? :)))
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Чи обовязково чоловікові проходити курси перед пологами

Повідомлення Marichka » 29 липня 2013, 11:06

В нас не питали ні перший,ні другий рази.Лікарі заохочують(на Бамі)щоб чоловік був.Часом просять,щоб вийшов на момент народження дитини.Але то за бажанням чоловіка-жінки.
Немидора,ти головне купи йому набір для партнерських пологів,бо то другий раз,можна і не встигнути на ходу докупити :wink:
То не по темі,але мій чоловік іншому розповідав,які після нас мали народжувати,що в той набір для чоловіка входить:заспокійливе,спирт,нашатирний спирт і в тому роді...Насміялися,разом в машині їхали.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чи обовязково чоловікові проходити курси перед пологами

Повідомлення taranjka » 29 липня 2013, 14:43

я особисто тільки за, щоб чоловік пройшов курси. але, всьо що там розказують можна знайти в неті, головне бажання і відчуття відповідальності перед подією. а щодо психологічної підготовки, то навіть курси не є гарантією, що він там не впаде :hi:
ще знаю один випадок подружжя, яке чемно всі курси пройшло, муж кажися навіть всі лекції прослухав, в неті начиталися і в них вже було уявлення "як то має бути ідеально". а в реалі вийшло трохи не так, муж кричав і матюгав лікарів під час процесу "бо воно не так має бути" (починаючи від того, що там не було магнітофона на диски і не правильно надутий фітбол... ). опісля він розказував які ужасні лікарі, жона жалілася, що муж кричав і вона замість розслабитися ше його заспокоювала, а лікарі потім жаліються на "скажених татусів"...
то я не шпильку проти курсів написала, просто як ілюстрацію, що люди різні і не завжди знаєш як себе будуть поводити
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи обовязково чоловікові проходити курси перед пологами

Повідомлення Alisa » 29 липня 2013, 17:05

А я проти чиїхось підписів дозволів.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи обовязково чоловікові проходити курси перед пологами

Повідомлення taranjka » 24 жовтня 2013, 13:42

о так, сказали мені шо маю пройти курси і муж теж. те шо то треті пологи і курси я проходила і досвіду біше ніж на курсах дають - не канає :hi: черговий листочок з відмовою в моїй карточці - вона тепер найгрубша - казала моя дільнича :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron