Глобальні оголошення!



До кого ставати на облік

До кого ставати на облік

Повідомлення Dashko » 18 листопада 2009, 01:29

happymami написав: Пологовий№2. 1) Заввіділенням Шмайка Ірина Несторівна. Надзвичайно толковий і кваліфікований спеціаліст (у неї народжують всі "свої" з роддому). Але надто строга і вимоглива до породіль. Тому народжувати в неї жінкам, котрі бояться, шоб їх "строїли" не рекомендую

Погоджуюся на 100%, особливо друга частина.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

До кого ставати на облік?

Повідомлення TattyMummy » 25 березня 2010, 10:44

Назріло питання про те, до кого ставати на облік по вагітності. З першою стояла на БАМі у Гурської. Не можу сказати, що дуже задоволена, але і негативних відгуків як таких про неї не скажу.
Наприклад, коли сказала їй - призначте може мені аналізи на ТОРЧ, то вона мені - та то тільки по показах їх роблять - мені це не сподобалось. Дякувати Богові, що все більш менш протікало нормально і народився здоровенький хлопчик.
У кого ви були, консультувались? Дівчата порадьте хорошого лікаря, без призначення лишніх ліків і т.п. (бажано на БАМі). ДЯКУЮ!
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Тернопільські лікарі: хвалимо, сваримо, любимо

Повідомлення мешканка » 25 березня 2010, 11:04

Ой...я була в Шмайки...порадили, називається. :x :dash: Але всю вагітність консультувалася з Іванною Євгенівною Наконечною, то завдяки їй я уникнула багато неприємностей. Аналізи на ТОРЧ мені теж назначили і...пішло поїхало. Це при тому, що від перших родів пройшло 9 місяців і за цей час нічим не хворіла...отож, здала я ті аналізи, маючи насморк...і, в результаті, цифри зашкалили, і давай мені прописувати безконечні списки ампул і лікарств... :scare: це при тому, що в результатах виявили АНТИТІЛА...тобто, знак того, що інфекції були колись перенесені, а не в даний момент...В результаті, з того всього вирішила пити хофітол і ще якісь каплі, які потім виявились " експериментальними" і відвар вівса, за рекомендаціями Іванни Євгенівни... А як, на першому прийомі в Шмайки "поставила під сумнів доцільність прийому одного там препарату" , то вислухала лекцію, про те, що вона-лікар, а я маю безслівно підпорядковуватися.... Більше бажання "щось запитати" не виникало... :unknown: Згідна, лікарі не є всесильні, але ставлення до вагітної жінки має бути відповідним. лікар має викликати довіру до себе і не соромитись визнати, що, часом, зробив помилку, або не впевнений на 100% в своїй правоті... :dash: Дякувати Богу, Христинка родилася повністю здоровою, хоча виявили незначне "скрите багатовіддя", підозрюю, від простуди на кінці вагітності... Якщо маєте можливість, то рекомендую Іванну Євгенівну, я, нажаль, не могла до неї їздити, через Яринку. І НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПОГОДЖУЙТЕСЯ НА ПОЛОГИ В ШМАЙКИ!!!! Після таких пологів, як мені розповідали, більше - вже не захочеться... Я народжувала в Білецької Людмили Романівни... Ніби, претензій немає... хіба ерозія,але не знаю, чи то з вини лікаря, чи ні.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення happymami » 25 березня 2010, 11:06

TattyMummy, а ви де на облік ставати маєте? В якій жіночій консультації? На бамі, чи в центрі?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення мешканка » 25 березня 2010, 11:11

PS Моя подружка родила і консультувалася в Білецької... (вона в патології на БАМі) то дуже задоволена. В неї сідничне передлежання було, тож її кесарили, але взагалі вона дуже задоволена. Можете спробувати, але до неї треба дзвонити і проситися... як треба, дам телефон. Ще додам, хоча і не до теми, багато лікарів радятять штучні вітаміни під час вагітності, але, наскільки мені стало відомо, прийом синтетичних вітамінів блокує здатність у плода в майбутньому засвоювати природні вітаміни...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Naya » 25 березня 2010, 11:22

З мого скромного досвіду..
Я б не вибирала якогось лікаря вже.
Перед вагітністю і будучи вагітною я шукала, вибирала, в результаті все одно незадоволена - ліків мені не призначали багато, але починаючи з 16 тижня почалися "проблеми", яких насправді не було: то не ростемо, то інфекція якась є і тре в стаціонар і антибіотики пити, то маловоддя, то гіперплазія, то ІЦН і терміново шити. В результаті я сама себе " вела", сама вирішували шо пити і чи тре підшивати чи ні. Звісно радилася з різними лікарями ( так сумі їх було аж 9, не рахуючи онлайн-консультації). Але нервів пішло багато, бо третя вагітність, дуже бажана і я переживала.
Тому я б ставала до дільничої(якщо вона біль-менш адекватна), а там все одно сама дивилася що і як.
Бо от мені радили лікаря, стільки хорошого про неї було, а мені от вона не дуже прийшлася по душі. Якось так було - один раз класна, другий раз феее..і так через раз. Чи то в неї такий настрій був, чи я під плани попадала......
то треба "свого" відшукати...
А була на обліку в Коваленко Н.І.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення TattyMummy » 25 березня 2010, 11:38

Дякую за поради!
Я народжувала у Шмайки (Ірини Несторівни, бо ще є в консультації її сестра). Кінцевим результатом задоволена - якби не крикнула в потрібний момент на мене, то я просто би не почула... ХОЧА!!! - колола окситоцин і робила прокол! (я би того не дала тепер робити, а тоді була в тих справах "зелена-зелена"). Можу пояснити чого - були свята і їй хотілось додому :dash:
Чула також багато негативних відгуків про неї - витискає дитину і т.д. і т.п.
Тому тепер у кого народжувати не знаю - хоча то є ще трохи часу, щоб подумати.
Може хтось може сказати щось про Мальчевську - кажуть гарний лікар?
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення happymami » 25 березня 2010, 11:56

TattyMummy написав:Може хтось може сказати щось про Мальчевську - кажуть гарний лікар?

Особисто я була на обліку в Мальчевської з першою дитиною. Знаю, шо спеціаліст вона хороший. Але мені не надто імпонувала її строгість. Я більше люблю, шоб до мене, як до рідної :D . А вона трохи така відчужена. Але й поганого нічого не скажу про неї. Бо пила я вітаміни такі як всі. Але от не розказувала вона мені тоді нічого ні про підготовку грудей, ні про вправи, ні про бандаж дородовий. В мене дитинка мала сідничне положення, то вона мене зарано в паталогію відправила. Казала - для того, аби може ше б перевернулося дитя. Але, як виявилося, шось там з терміном у мене було наплутано, і перевертатися уже було пізно. Тому просто лежала місяць в паталогії і поправлялася :lol: .
Зато знаю, що вона дуже багато всяких відбула спеціальних тренінгів, навчань по підвищенню кваліфікації, тощо.
Взагалі, ви знаєте, я практично не чула негативних відгуків про дільничих лікарів. Крім одного, коли одна дівчинка-жіночка розказувала мені. шо її дільнична практично вимагає гроші за кожен прийом (пише в список. якшо ти нині не принесла. то на наступний раз принесеш). Це мене вбило. А більше нічого такого не чула :unknown:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуєм

Повідомлення Milichka » 25 березня 2010, 11:58

Я народжувала в Білецької. Пологи в мене були важкі - лицеве передлежання і обвиття пуповиною. Це вже виявилось під час перейм. Дитину з мене видавили, весь живіт у мене був синій, а в доці кефалегематома на голівці.
Не знаю на скільки це було професійно, важко щось сказати, хоча якщо б не видавлювали, то тоді, можливо, б кесерили. Не знаю що краще. Але все вже пройшло, забулося, слава Богу на доці це не відобразилося.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: А хто вів вашу вагітність? Порадьте лікаря

Повідомлення Natalinda » 25 березня 2010, 12:06

TattyMummy написав: Дівчата порадьте хорошого лікаря, без призначення лишніх ліків і т.п. (бажано на БАМі). ДЯКУЮ!


Я стояла в Гнатюк Л.Б. - то нічого зайвого не пила, все по мінімуму (фолієва, віт. Е, магній В6 вроді і полівітаміни). Терапевт тамтешня шось там мені вічно приписувала, бо шуміло їй моє серце (нікому не шуміло, а їй шуміло :crazy: ), то Ліля Богданівна казала: "Шуруй на базар і купляй фрукти і овочі, а хімією взимку напихатися будеш"

Знайома стоїть зараз в Світлани Володимирівни (здається Раневич її прізвище), то після кожного походу довжелезні списки ліків, та ще й купляти їх треба саме там-то і там-то, тому...

TattyMummy приємної вагітності та пологів тобі :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron