Глобальні оголошення!



Огляд вагітної на кріслі

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення мешканка » 19 травня 2011, 11:15

anna було таке. Але потрібно сказати про це лікареві. Головне, щоб виділення не продовжувались і не посилювались. Такі виділення можуть бути через ерозію і можуть з"являтись після інтиму.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Lesya » 19 травня 2011, 12:01

Під час першої вагітності дивилися, коли в гінекологію попала на 6 місяці. До того була загроза, то гінеколог тне хотіла лізти. Цього разу на 15-16 тижні брала мазок. Але мазок без дзеркала. Так само рукою пробувала стан матки.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Гість » 19 травня 2011, 12:55

дуже дякую за відповіді. як я вже казала, це було дуже незначне виділення (ледь-ледь) і тільки один раз ввечері, коли я прийшла від лікаря. на наступний день уже не було нічого. це моя перша вагітність і я дуже переймаюся усім. тому відразу у голову лізуть усякі непотрібні думки. буду сподіватися, що більше такого не трапиться і в мене усе буде добре!!!
Гість Офлайн


 

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення мешканка » 19 травня 2011, 13:43

Гість часом, виділення після огляду і після інтиму можуть бути пов"язані з низьким прикріпленням плаценти. тоді виділення не болючі і їх мало і їх кількість не збільшується. Про таку "проблемку" вам скажуть на першому УЗД і можете про неї прочитати в нас на форумі
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 16:21

Оглядали на кріслі лише раз при постановці на облік (просто дворучне піхвове дослідження). А я більше і не прошуся :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення musya » 20 липня 2011, 15:35

Мене оглядали на кріслі як ставала на облік, потім в 30 тижнів брали мазок, і за тиждень до пологів лікарка в якої я народжувала дивилася на стан матки.Сказала, що за тиждень народжу, так і сталося :clapping:
musya Офлайн


 

Re: Огляд вагітної на кріслі

Повідомлення Оксанка » 10 листопада 2011, 16:51

А мене на кріслі взагалі не дивились, мазок брали навіть на кушетці. Це в Житомирі такі правила чи то лікарка така,незнаю, але це мені сподобалось.
Оксанка Офлайн


 

Re: Огляд вагітної на кріслі

Повідомлення irinka » 23 листопада 2011, 17:48

Я стояла на обліку в Гнатюк Л.Б. то вона дивилась тільки раз коли я ставала на облік :clapping2: але знаю, що є такі лікарі які дивляться частіше. Незнаю чого під час вагітності туди заглядати?? :dash:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Огляд вагітної на кріслі

Повідомлення Oleno4ka » 23 листопада 2011, 18:13

мене дивились перший раз коли на облік ставала, а тепер у мене 38 тиждень, то лікарка казала , що в Четвер подивиться останній раз перед пологами. але я напевно не піду, ще в Четвер, бо ще хочу хоча б тиждень поносити, ще не завершила все заплановане.
Oleno4ka Офлайн


 

Re: Огляд вагітної на кріслі

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 12:36

мене дивились в 16 тижнів. Моя лікарка раніше без особливої потреби на крісло не садить
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Поперед.Далі

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість