Глобальні оголошення!



Огляд вагітної на кріслі

Огляд вагітної на кріслі

Повідомлення tet » 23 квітня 2010, 19:52

В мене термін 16 тижнів. На кріслі була два рази: 1-ий коли ставала на облік, а 2-ий по власному бажанні бо думала що в мене кровить а виявляється судинка якась трісла так що все в нормі. Нічого страшного в огляді на кріслі я не бачила все пройшло чудесно. Недумаю що такий огляд може чимісь зашкодити малюку.
tet Офлайн


 

Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Naya » 29 квітня 2010, 18:24

Чи оглядали вас, коли були вагітні на кріслі?
Коли і дя чого це треба?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення alenka » 29 квітня 2010, 18:38

мене оглядали тільки один раз, коли почалися кров'янисті виділення і я приїхала у лікарню, а черговий лікар дуже аккуратно подивився чи нема розкриття шийки матки. Потім стала через декілька тижнів на облік, і мене так і не подивилися більше ні разу. Мене це влаштовувало, я сама на огляд не напрошувалася. Отже моя власна думка така, що коли не турбує нічого, то огляд вагітної саме на кріслі не потрібен.А от якщо з'являються всілякі побічні для вагітності симптоми, то тоді, в залежності від тих же симптомів, огляд повинен відбуватися.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Natalinda » 30 квітня 2010, 00:30

Мене дивилися раз, легенько, пальчиком :oops: , коли прийшла дізнатися чи справді я вагітна :yahoo: Потім результати якихось там мазків дільнича сама записувала, казала, як дуже хочу, то можу лізти на крісло, я хотла не дуже, то і не лізла. :P
Але мене нічого не турбувало. Якщо є якісь негараздики, то напевне лікарю видніше дивитися чи не дивитися.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Naya » 30 квітня 2010, 09:23

Знаю, що огляд на кріслі проводиться при постановці на облік. Беруть мазок з піхви на флору.
Плюс, якщо є підозри-показання ще на гормональне дзеркало, чи немає загрози.
Більше дивитися без показань нема потреби.
Мене оглядали при постановці на облік, потім десь в 16 тижнів, бо лікарці видалося, що ми не ростемо :dash: , налякала мене до напівсмерті і я погодилася на крісло, хоч дуже не хотіла.
А потім десь на 20 тижнях сама просилася, бо ставили ІЦН і вже хотіли шити по одних показниках УЗД. А їх же ж недостатньо. Треба ще бачити, відчуватти яка шийка.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Zaya » 10 червня 2010, 18:24

Мене оглядали двічі. Коли були кров"яні виділення. :scare: Також судинка трісла. Участкова сказала, що якби не була така "замечательная", то нічого б не помілила (маю на увазі виділення). Другий - перед дикретним (мазок на флору). І все.
Zaya Офлайн


 

Re: огляд вагітної на кріслі

Повідомлення marysia » 20 липня 2010, 16:04

kolu ja lezala na zberezenni mene jakohos muloho bralu na krislo dekilka raz w tyzden,mene ce tak dratywalo i ja strasenno bojalas,bo mala krowjani wudilenna....z toho wsioho wtekla z likarni,scob bidu meni tam ne narobyly....i dobre zrobyla.....piznise bula na konsultaciji w prof.Hmila ,win skazaw,sco braty mene na krislo nadto nebezpecno.....tomu ,kolu je zahroza,krasce osterihatys krisla,ale kolu wse harazd,to ne znaju....
marysia Офлайн


 

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення мешканка » 07 січня 2011, 19:24

Наскільки знаю, зараз обов"язковий огляд і мазок на флору на 16 тижні.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Перлинка » 07 січня 2011, 22:28

мешканка написав:Наскільки знаю, зараз обов"язковий огляд і мазок на флору на 16 тижні.


А шо вони там дивляться ,якщо нічого не турбує?У мене брали лиш мазок,далі ніхто не ліз :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Огляд вагітної на кріслі.

Повідомлення Tajga » 08 січня 2011, 00:22

Оглядали, брали мазок, коли ставала на облік. Терпіти не можу тих оглядів :crazy: Чомусь кабінет гінеколога як прохідний двір зазвичай, всім туди тре, коли ти на кріслі. а ще ніколи не знаю, куди задіти трусики. Ну принаймні в нас в поліклініці такі справи :head:
Знайшла вихід: вдруге ставала на облік в 30 тижнів :lol: Ні на які мазки-огляди вже ніхто не претендував. ;-)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron