Глобальні оголошення!



На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення ІРЦЯ » 25 червня 2013, 11:56

Я собі так думаю шо якщо ставати на облік до дільничного лікаря то можна прийти і пізніше і після 12 тижня. Але якщо в планах ставати на облік не до свого лікаря то краще не ризикувати і прийти вчасно.
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення Star4uk » 25 червня 2013, 17:16

Зі своїм гінекологом радилась з тижня 6-8, вона у мене і пологи потім приймала)) а на облік ставала 10-12 тижнів)
Star4uk Офлайн


 

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення VIKI » 01 серпня 2013, 11:06

перед вагітність консультувалася в лікаря і запитала у неї на якому терміні , в разі вагітності, потрібно ставати на облік. Вона сказала,що краще на 6-7 тиждні,щоб вагітність була під контролем на всяк вирадок. Через деякій чяс в мене почяв боліти живіт, і затримка була в декілька днів,зробира тест ,показав що вагітна. Я відразу пішла в лікарню, узіст сказав що у мене 2 тижде, а лікар сказав прийти на 7 тиждні стати на облік.
VIKI Офлайн


 

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 січня 2016, 23:03

ІРЦЯ написав:Я собі так думаю шо якщо ставати на облік до дільничного лікаря то можна прийти і пізніше і після 12 тижня. Але якщо в планах ставати на облік не до свого лікаря то краще не ризикувати і прийти вчасно.


От і я так думала і через те вагалась довго, чи йти до своєї дільничої якнайпізніше, чи піти до іншої лікарки, але тоді вже вчасно, бо інакше точно б не взяла. Але то дільничої так не хотілось, навіть якщо й під кінець вагітності. Тож я вибрала другий варіант. Ну і плюс все ж мені якось спокійніше, коли знаю, що я під наглядом. Бо якщо не ставати на облік вчасно, то все одно, вважаю, треба самому проходити деякі обстеження та здавати аналізи, і також з кимось консультуватись. Я ж не мала нікого на приміті для тих консультацій, то вирішила піти "законним" шляхом.
Звісно, що трохи забирає часу те ходіння в поліклініку, але і не так вже смертельно. Принаймні я не відчуваю себе зобов"язаною робити все вже і бігом, маю час, то ходжу здаю ті аналізи, проходжу лікарів, а нема часу або бажання, то не йду і не здаю, приходжу пізніше. А зовсім не ходити по лікарях і нічого не здавати всю вагітність я б не змогла. Може хтось і почувається всю вагітність на 100% добре, але то не про мене, на жаль. То мені так спокійніше, коли я все ж ходжу по тих лікарях і здаю всі необхідні аналізи.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення Marichka » 19 січня 2016, 00:59

Таня,кріпися!!!Все буде добре!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення Оксанютка » 16 березня 2016, 21:55

Дівчата, хтось може стикався, як тепер савати на облік в Тернополі, якщо приписка не тут, але я офіційно працюю тут і є довідка з місця роботи. За першої вагітності це було без проблем.А тепер була в лікаря до якої стаю на облік, то казала, що треба йти до головного лікаря і що вона зараз не дуже хоче підписувати такі заяви. Чи мають право мені відмовити? Чи це просто натяк на те, що треба заплатити?
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 16 березня 2016, 22:31

Оксанютка це ти на Замковій стаєш? Бо в ЖК2 зараз зробили все дуже відкрито і ясно - якщо стаєш до лікаря не за пропискою, даєш 100 грн благодійного внеску через термінал на лікарню й усе.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення Оксанютка » 16 березня 2016, 22:40

Так, ну на 100 грн. я ще теж згідна.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: На якому терміні вагітності краще ставати на облік?

Повідомлення oksana_tern » 16 березня 2016, 22:41

Оксанютка написав:Дівчата, хтось може стикався, як тепер савати на облік в Тернополі, якщо приписка не тут, але я офіційно працюю тут і є довідка з місця роботи. За першої вагітності це було без проблем.А тепер була в лікаря до якої стаю на облік, то казала, що треба йти до головного лікаря і що вона зараз не дуже хоче підписувати такі заяви. Чи мають право мені відмовити? Чи це просто натяк на те, що треба заплатити?

В мене також таке було, я прописана була в Березовиці а жила в Тернополі... то тоже ходили, стогнали, говорили що треба гол.лікарю в кишеню багато поставити, і я переписалась до Тернополя - так хоч аналізи були безкоштовні на замковій. А насправді то лікарі просто не хочуть брати на облік "не мєсних" бо гроші не їм йдуть в кішеню а головному.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Поперед.

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron