Глобальні оголошення!



Обстеження вагітної

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення мешканка » 20 квітня 2010, 15:42

В організації "Місія за життя" був один випадок: сестра монахиня розповідала, що одного разу переконувала жінку, яка сиділа в черзі на аборт... довго вона не могла її переконати...аргументом жінки був аналіз (не знаю чи цей, про який говорилося, чи ні) в результаті якого виявили, що дитина буде мати проблеми зі здоров"ям. Врешті-решт, після чергових аргументів сестри, жінка підвелась і вийшла... Ніхто не знав, яке рішення вона прийняла, аж поки, через деякий час, ця сама жінка не прийшла до монастиря з дитинкою на руках і не могла надякуватись сестрі, за те, що врятувала її хлопчика від смерті. А виявилося, що хлопчик цілком здоровий. Ось вам і аналізи...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення tet » 21 квітня 2010, 19:35

Дякую дорогенькі за поради. Я подумала і вирішила, що не буду робити цього тесту я і так пю валеріанку бо надто хвилююсь за маля а цей тест лише добавить мені хвилювань. Треба бути впевненою що все буде гуд.
tet Офлайн


 

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення happymami » 12 квітня 2011, 10:44

Ой, а я чогось не пригадую такого аналізу :?
тільки додатково робила на ті всі Торчі
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення mala-karta » 12 квітня 2011, 10:49

і мені не казали, я й не робила.
Але кров з вени брали.
Може, то тоді заодно?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 квітня 2011, 11:13

Торчі під час вагітності - така сама фігня (вибайте за нецензурщину, але так воно ї є)! Надарма викинуті 300 грн. Хто дуже впєчатлітєльний і хоче від усього вберегтися, то торчі тре робити до вагітності. А під час - вже нема змісту. Так стверджують більшість лікарів, але не офіційно, бо наказ МОЗУ так не дозволяє говорити. :dash:
А моє особисте ставлення до аналізів під час вагітності таке - менше знаєш, спокійніше спиш! Народження дитини - це виключна парафія Бога. Якщо Він зародив у жінці нове життя, то в дійсно портібний момент пошле їй необхідну домогу. А якщо цієї допомоги не буде, то значить Він чомусь хоче навчити цю жінку, або/та її чоловіка. Тут вже не поможе жодний лікар, скільки б вона тих аналізів не здавала.
І ще одне. Якщо вагітна впевнена, що за жодних обставин не перериватиме вагітності, наприклад з релігійних міркувань, то потреби в більшості аналізів, які роблять в першій половині вагітності, немає жодної. Негативні результати ваших аналізів змусять вашого лікаря псувати вам нерви, інакше ви "зіпсуєте лікарняному закладу статистику" (це цитата; чула на власні вуха в ЖК про якусь жінку у віці, що відмовлялася від аборту) :dash:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення Dashko » 12 квітня 2011, 13:24

Я під час останньої вагітності намагалася здавати аналізів якнайменше, тільки самі необхідні (кров та сечу по два рази) (для лікарки) :oops: Від УЗД та обстеження на кріслі категорично відмовилася. Цей раз мені навіть не хотілося, щоб мій живіт хтось щупав, так неприємно було, ніяк не могла розслаьитися. Але на це вже погодилася. Тим більш самій було важливо знати, як там розташована дитина.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 квітня 2011, 14:21

Якби не той факт, що я просилася до своєї лікарки сама (дільничої своєї не хотіла категорично), то б ще менше робила тих аналізів. А так, то не хотілося її сильно підставляти перед зав.ЖК. Вона і так вже пару разів через мене получала, бо я відмовилася від торчів, денного стаціонару, а недавно ще й від патології. А зараз туди взагалі не ходжу, бо мою лікарку відправили на якісь курси аж до кінця квітня. :niger:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення Sawwku » 12 квітня 2011, 17:53

я кожного місяця здавала кров на антитіла, щоб не пропустити резус-конфлікту. і регулярно носила пісяшки. от тільки УЗД робила аж 5 раз, бо хотіли штопати, а я мусіла переконатися, що того не треба робити.
якби не "порадили" лягати в гінекологію (тупо для галочки :evil: :evil: :evil: . були б тоді мозги, просто би послала ту дохторку), то ніяких негативних спогадів про аналізи б не було
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення мешканка » 15 квітня 2011, 11:03

Я все здавала, що треба. Аргумент простий-попросилась до лікарки і вже не пасувало якось її підставляти. Правда, лікар в мене хороша-багато чого сама писала, щоб мене по менше всюди посилати.
ТОРЧі я підробила-начиталась про ті аналізи я багато, тож вирішила не тратити купу грошей на непотріб. (попердню вагітність здавала торчі-хронічні форми зашкалювали, тож давай мені всяко лікувати-правда я ніц з того не колола і не пила)
На УЗД була вже 4 рази (на початках була загроза). Ще мають раз послати, щоб глянути чи дитинка перевернулась, бо на останньому обстеженні була сідничками.
От не знаю нащо вагітним здавати кров на групу аж 3 рази? Ще в кого резус-конфлікт можливий то тоді так...а всім нащо?
На крісло брали тільки раз, як ставала на огляд-виявили молочницю і пролікували. (правда, вона про себе після того ще не раз заявляла)
Ну і стандартні огляди ЛОР, окуліст, стоматолог.... Так, суто для галочки.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Обстеження вагітної.

Повідомлення Lesya » 15 квітня 2011, 11:26

Щодо аналізу на групу крові, то я коли здавала вдруге оце недавно, то самих лаборанток запитала - нащо? Група ж не міняється на протязі всього життя! То вони сказали, що дійсно не треба. Раніше колись вимагали, то акушерки пишуть досі автоматично. Гінеколог ж практично не мішається, які аналізи направляє, бо то все знають автоматично в залежності від терміну.

Щодо торчів, то тут багато за і проти. Звісно, краще пролікуватися до вагітності, бо якщо захворювання активне, то може бути викидень. Таке я мала і нікому не побажаю. Але якщо якісь торчі є просто вище норми, то треба пролікуватись на останньому триместрі. Не тому, що малюк під час пологів заразиться - це фантастика (хіба герпетичний висип на статевих губах), а просто тому, що педіатри і гінекологи спостерігають значне ослаблення імунітету дитинки, якщо торчі не були проліковані. Хоча ці спостереження практикуючих лікарів я ще не бачила офіційно підтвердженими.

Щодо аналізів на генетику, то я хотіла здавати під час першої вагітності - начиталася літератури. То гінеколог мене мало не послала (в нас дружні неформальні стосунки). Сказала, щоб я менше фігньою страдала. Такі направлення дають лише коли в родині були преценденти, або під час попередньої вагітності. Тому Оксанка права - лишні аналізи нікому не потрібні.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Поперед.Далі

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron