Глобальні оголошення!



Обстеження вагітної

Re: Обстеження вагітної

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 11:30

мешканка написав:На УЗД була вже 4 рази (на початках була загроза). Ще мають раз послати, щоб глянути чи дитинка перевернулась, бо на останньому обстеженні була сідничками.

Досвідчений лікар мацає живіт двома пальцями і відразу каже предлежання дитинки. Тому якщо лише для такого посилають на УЗД - посилай їх куда тобі виховання дозволяє :tipok:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Обстеження вагітної

Повідомлення Sawwku » 16 квітня 2011, 12:11

oksana.tesliuk написав:
мешканка написав:На УЗД була вже 4 рази (на початках була загроза). Ще мають раз послати, щоб глянути чи дитинка перевернулась, бо на останньому обстеженні була сідничками.

Досвідчений лікар мацає живіт двома пальцями і відразу каже предлежання дитинки. Тому якщо лише для такого посилають на УЗД - посилай їх куда тобі виховання дозволяє :tipok:

я ходила на УЗД вже перед пологами для того, щоб побачити, якої величини малеча, щоб можна було лікарям заперечти, якщо заявлять, що багато води (бо здорове пузо, і треба срочно малу витягувати), або що дитина завелика і не пролізе... хто його зна, на що ще їх фантазія здатна
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Обстеження вагітної

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2011, 13:16

oksana.tesliuk написав:
мешканка написав:На УЗД була вже 4 рази (на початках була загроза). Ще мають раз послати, щоб глянути чи дитинка перевернулась, бо на останньому обстеженні була сідничками.

Досвідчений лікар мацає живіт двома пальцями і відразу каже предлежання дитинки. Тому якщо лише для такого посилають на УЗД - посилай їх куда тобі виховання дозволяє :tipok:

А перед пологами все одно посилають на Узд, та я й не проти...а моя гінеколог казала, що відчувається положення дитини після 35-го тижня. До того часу важко 100% сказати як воно там лежить.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Обстеження вагітної

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 14:10

мешканка написав:А перед пологами все одно посилають на Узд

Виключно якщо для цього є покази!!! Я від третього відмовилась
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Обстеження вагітної

Повідомлення Оксанка » 29 липня 2011, 15:34

oksana.tesliuk написав:А моє особисте ставлення до аналізів під час вагітності таке - менше знаєш, спокійніше спиш! Народження дитини - це виключна парафія Бога. Якщо Він зародив у жінці нове життя, то в дійсно портібний момент пошле їй необхідну домогу. А якщо цієї допомоги не буде, то значить Він чомусь хоче навчити цю жінку, або/та її чоловіка. Тут вже не поможе жодний лікар, скільки б вона тих аналізів не здавала. І ще одне. Якщо вагітна впевнена, що за жодних обставин не перериватиме вагітності, наприклад з релігійних міркувань, то потреби в більшості аналізів, які роблять в першій половині вагітності, немає жодної. Негативні результати ваших аналізів змусять вашого лікаря псувати вам нерви, інакше ви "зіпсуєте лікарняному закладу статистику"

Ой, це точно!!! ;-)
Оксанка Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron