Глобальні оголошення!



УЗД - де краще робити?

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Оксанютка » 06 лютого 2016, 19:52

Я теж лише позитивної думки про Малевич. Дивиться добре, заспокоює і підбадьорює, не мовчить під час огляду. В мене враження в цілому, що вона дуже хороша і світла людина. ( А от черги, то космос, чекати доводиться і по 3 години)
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Sms » 06 лютого 2016, 20:27

mariana написав:Хоча зараз мої вагітні подруги хвалять УЗД в Хміля.


я ходила туда на всі узд :yes:
приємні, привітні. все розказують-показують :wink:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення TattyMummy » 06 лютого 2016, 22:40

Про Попадин - вона мені дуже подобається, скільки вона тих вагітних за день має :impossible: І все рівно до кожної так гарно ставиться, як щось не так, то підтримає, радіє разом з мамою і татом - тут, ручки, ось серденько б"ється. :love: Як каже стать, то також намагається радіти з батьками, навіть коли батьки (мама) трошки розчаровані у статі, то завжди знаходить слова підтримки і переконує, що немає чого розчаровуватись.
Третю вагітність я ходила тільки до неї, то вона не побачила зовсім мутних вод, а води були негарні при пологах :(
Але до Помазанського я навіть і не думала йти - зіпсуті нерви на всю вагітність. Може він крутий УЗДист, але мені діагноз поставив неправильний, ну і від мрачності всього огляду (як вже писали) я просто в шоці.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Sam » 06 лютого 2016, 22:48

А я дві вагітності, після 12 тижнів, робила всі узд в Помазанського. Перший раз було страшно теж. Але потім я зрозуміла, що він так завжди дивиться. Тому під час візитів до нього завжди думала про щось своє і не дивилася на нього. У мене ніяких страшних діагнозів не було, завжди все більш менш нормально, за дві вагітності в лікарні ні разу не лежала. Ходила до нього бо лікар, в якої була на обліку рекомендувала його або Малевич. За Хміля казала, якщо хочеш подивитися кіно, то йди. Це не моя дільнича, я до неї по заяві стала, тому і не хотіла "качати права" щодо узд. Якби ще не треба було чекати, а приймали точно по запису, то я б взагалі не мала претензій.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення TYulia » 06 лютого 2016, 23:12

Попадин то така чорненька жіночка в жк2? Я ходила з родичкою до неї певно. В неї був якись 37 тиждень, то та Попадин дивлячись на узд, казала, що все "нормально", потім багато дивилась в карточку, розпитувала і тоді казала своє "ніби нормально". Тому враження двояке- добре що нічим не лякала, але вийшовши з кабінету до кінця невпевнені ми були в тому "ніби нормальному" заключенні.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Marichka » 07 лютого 2016, 10:40

То певно не Попадин.Вона б запам"яталася іншим.І в карточки ніби не дивиться і говорить впевнено
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Sms » 07 лютого 2016, 11:05

Я не можу сказати , що Попадин мега крута! Лікарка, як лікарка. Один раз була в неї на 12 тиждні як ставала на облік. Спіхом подивилась, бо в черзі ще з 10 вагітних чекали. Сказала стать. Та й по всьому. :pardon:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Ірина » 03 березня 2016, 19:17

Я також стикнулася з такою проблемою як УЗД,Здавалося б нічого складного,але ... :arrow: На перших термінах 3-4 тижні вагітності(ще не знала ,що вагітна) направилася до Попадин О.В. ,вона зробила УЗІ ,все нормально. на 12 тижні теж робила узі і знову в то самої лікарки.Коли на 18 тижні дільничий лікар направила на скринінгове узі то пішла до Помзанського(казали ,що гарний спеіаліст). Мої враження- всі 20 хв того дослідження він мовчки сидить (ще може махнути головою,що все погано) ,за ці хвилини мільйон думок причому не найкращих :scare: Доречі після його обстеження мене положили в лікарню,де я дізналася,що після його узі багатьох ложать на стаціонар!Тепер маю знову йти на цей другий скринінг і шукаю до кого саме звернутися.Дільничий лікар наполягає на обстеженні знов в Помазанського , а для себе я вирішила зробити два Узі,щоб перевірити чи хоч зійдуться показники, а то нема віри нашим лікарям і дитинку не хочеться ще з малесенького травити хімією! :yes:
Ірина Офлайн


 

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення erinaceus » 18 грудня 2018, 19:15

Декілька разів робила на Замковій, то ніби ок. А потім в Клініці Хміля, в Михайлової Т.В. І все-таки там мені подобається більше. Уважне ставлення, все розкажуть, покажуть, пояснять. Плюс дитинку можна свою бачити на екрані. Після узд якось так легко, приємно, спокійно. А це для вагітних так важливо. В консультації більш напряжно.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість