Глобальні оголошення!



УЗД - де краще робити?

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Dribchuk » 17 грудня 2015, 00:31

Про Попадин то вона дійсно як людина хороша, як лікар, в мене є сумніви. З одного боку не побачила вагітність 5 тижнів, з іншого побачила крововилив в плаценті, який до того не змогла побачити інша лікар. То в мене від неї двоякі враження, але то певно від більшості в мене такі враження))) :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 лютого 2016, 20:42

Ходила сьогодні на УЗд до Помазанського. І вже ж знаю його, який він, і думала собі наперед, що не буду хвилюватись, спокійно вичекаю, поки він все подивиться і тоді щось скаже. Але лежу, він дивиться, і як завжди, то тяжко зітхає, то кривиться, губи піджимає, несхвально хитає голововю, а часом посміхнеться. ну, думаю, я вже ж знаю, що все це нічого не значить, що він завжди так робить. Але все одно вже якісь підозри почали закрадатись. По тому, як він дивиться, можна вже подумати, що там рак останньої стадії. Я вже перестала на нього дивитись, дивилась десь в стіну, а він, таке враження, як навмисне, далі так голосно зітхає. Думаю, та ні, то все дурниці, він все так робить, зараз скаже в кінці, що все нормально. Але чого ж так зітхає тяжко і постійно несхвально головою хитає?! І вся ця каторга тривала 25 хвилин - він мовчки мене оглядав, не сказавши ні слова, тільки цей паршивий вираз обличчя, ніби ти вже вмираєш :dash: :dash: :dash: Ну а в кінці, звісно, виявилось, що все нормально. Ну але ж чого він такий весь неприємний? До нього зі слабкими нервами не можна йти ні в якому разі :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Marichka » 05 лютого 2016, 21:50

а якщо лікарка якась приведе до нього,то він( 99% )скаже щось підлікувати і ще раз до нього прийти
Бізнес:) А вигляд,то точно.Пам"ятаю ту темряву і переживання
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Тиха » 05 лютого 2016, 23:28

Енергетичний вампір :ha:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення flower » 06 лютого 2016, 10:31

TaniaPicaSSo я писала про свій похід, тобі хоч не нахамив. Я була в нього перший і останній раз!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Sms » 06 лютого 2016, 12:56

Чого всі рвуться до того Помазанського? :impossible:
Невже в Тернополі нема більше УЗД з нормальними лікарями...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 лютого 2016, 13:21

Sms написав:Невже в Тернополі нема більше УЗД з нормальними лікарями...

І перша лікарка, в якої я стояла на обліку, і теперішня, доказували обоє що він супер-класний узедист, що він бачить те, чого не бачить інші (і те, чого нема, як я вже знаю з власного досвіду :hi: ), і що є певні терміни вагітності, на яких дуже важливо зробити узд саме в нього. Всі інші обстеження можеш робити, в кого хочеш, так обидві казали, а от узд в 19-20 тижнів тільки в нього. Я почала цій своїй теперішній лікарці розказувати, як я його не люблю, того вашого Помазанського. На що вона відповіла, що другим таким же класним узедистом є Малевич із Замкової. Каже або там, або там. Ну я подумала, подумала, і лінь мені стало йти шукати десь там в жк №1 лікарку, якої я не знаю, тим більше чула, що до неї страшні черги, і вирішила перетерпіти разок того Помазанського, тим більше вже знала, чого від нього чекати, хоча все одно було неприємно.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення Marichka » 06 лютого 2016, 18:42

А до Малевич із Замкової боронь Боже йти!!!Тут дівчата вже описували трохи про неї.З власного досвіду скажу,що якби я була не тверда щодо абортів,то мене мабуть,що відправила б.А народився нормальний хлопець!!!Не хочу навіть згадувати.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 лютого 2016, 18:56

Marichka написав:А до Малевич із Замкової боронь Боже йти!


Так от власне, не знаєш до кого ліпше/гірше. Як на мене, то Попадин супер, і всі вагітні її люблять, а лікарі щось трошки скоса на неї дивляться, вона певно мало діагнозів знаходить, і вони потім з її заключеннями не мають кого лікувати і класти в патологію.

А ще дуже хороший узедист Ставський Станіслав. Він приймає на першому поверсі в головному корпусі поліклініки №2 на Купчинського. Він і як людина хороша, привітний дуже, і розказує все, показує на екрані, пояснює, одним словом, уважний дуже і приємний, з ним якось спокійно. І лікарі про нього теж добре відгукуються. Наша сім"я вже роками до нього ходить, коли треба. Тільки от шкода, він вагітних не дивиться, а все інше так.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: УЗД - де краще робити?

Повідомлення mariana » 06 лютого 2016, 19:05

Marichka стосовно Малевич я не погоджуся, під час вагітності спостерігалася в неї, і була ситуація коли вона реально спростувала діагноз,який поставили на іншому УДЗ, і який вимагав непотрібного лікування. Завжди спрацьовує людський фактор, не має ідеального лікаря,який би підійшов усім. Хоча зараз мої вагітні подруги хвалять УЗД в Хміля.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість