Глобальні оголошення!



Що й кому винна вагітна жінка?

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення Nymydora » 05 квітня 2016, 12:53

Цікаво,мені за три вагітності в ЖК жодного разу не пропонували огляду на кріслі, тільки вже в пологах
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення taranjka » 06 квітня 2016, 12:38

TaniaPicaSSo вагітна перед ЖК чи лікарем не має ніяких обовязків. в вагітної є тільки права - приходити чи не приходити на консультації, здавати чи не здавати аналізи, шукати донора чи ні.
щодо донорства - то мій чоловік чи тато здавали, але то скоріше тому, що я вважаю донорство потрібною і корисною процедурою. ну і мені не було проблемно знайти.
якщо тобі хочеться відстояти своє право - то запитай якими законами вони керуються? бо всі накази і розпорядження стосуються тільки лікарів, а не вагітних
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 травня 2016, 09:51

TaniaPicaSSo написав:Каже мені медсестра моєї лікарки, що такого-то числа у мене починається декрет і треба буде піти до завідуючої, щоб вона підписала. І каже: "Візьми якийсь могорич" Я так трохи несміливо перепитую: "Могорич?" Вона каже: "Ну так. Якийсь коньяк, зо дві пачки цукерок". Я не сказала нічого, перебуваючи в стані легкого шоку. Та й думаю, що буду казати тій медсестрі, вона ж не собі просить. Тому я змовчала, обдумуючи інформацію. (Це, до речі, вперше в житті мені отак прямо хтось сказав принести могорич). Звісно, могорича давати ніякого не буду. І пригадую, минулої вагітності у декрет відпускали без коньяків.


Я так і не розповіла тоді продовження історії. За день до того, як я мала прийти в ЖК, щоб мені виписали декрет, ввечері дзвонить до мене та сама акушерка і каже, що хоче нагадати мені, щоб я завтра строго була на таку-то годину, я кажу, та я все пам"ятаю, дякую. Вона тоді, ну і візьми якісь зо дві шоколадки або розважні цукерки (замітьте, перший раз мова йшла про коньяки і пачки цукерок, а тут вже ставки раптом понизились). А я кажу, а що, без шоколадок в декрет не пускають? Вона тоді так трошки зам"ялась, каже, нє, ну та чого, просто ти ж будеш йти до завідуючої, там потім комісія буде... Я мовчу. Вона тоді, ну та як тобі получатиметься, звичайно. Я кажу, дякую за інформацію, я завтра буду.

Нічого я, звісно, не несла. Але вже почала собі переживати, що може мене будуть на місці напрягати, будуть може чіплятися до чогось, хоча до чого? Одним словом, я вже була налаштована на бій і погрози :aggressive: Приходжу спочатку в кабінет до своєї лікарки, її ще не було, була та сама акушерка і ше якась лікарка певно з попередньої зміни сиділа щось писала. І моя акушерка пише, що там має писати, готує папери мені на декрет і знов починає: "Вихід в декрет то така велика подія" Я вже розумію, до чого вона знов хилить, віджартовуюсь, кажу: "Та може для тих, хто ходить на роботу, то і подія, а я дома і так сиджу, то мені все рівно". Вона далі: "Ну ми тебе все одно вітаємо! А ти нас?" Я трохи тормоз, бо щось не зразу зрозуміла натяку, сиділа пару секунд переварювала, що вона сказала, і так помало починала розуміти, що це був черговий натяк на шоколадку. Але я проігнорувала на цей раз її повністю, сиділа собі в вікно дивилась, так ніби то взагалі було не до мене. Думаю, ти ше раз тільки щось скажи...

А далі все було просто і буденно, так як і має бути. Зайшла до завідуючої, та підписала, що там мала підписати, сказала занести до в кабінет до старшої медсестри, я занесла, а за пару днів забрала вже потрібні підписані документи. І ніхто нічого не поминався. Я тільки переконалась, що все це була ініціатива тої акушерки. От є такі люди, що по-перше, думають, що то так треба всюди йти з могоричами, по-друге, так напевно хочуть ще вислужитись перед своїм начальством. ну і просто певно люблять, коли їм щось перепадає :hi: Але я ще не бачила, щоб за шоколадку так принижувались :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення taranjka » 06 травня 2016, 09:59

TaniaPicaSSo написав:Вона далі: "Ну ми тебе все одно вітаємо!
- сказати шось типу "вітаю в кишеню не положиш" - і зависає медсестра :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення Marichka » 06 травня 2016, 11:08

Таня,ти молодець!!!
Приклад!!!
Я теж налаштовуюсь на таке від вас,дівчата.
Як добре бути впевненою у собі людиною!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення Sms » 06 травня 2016, 12:27

Я стояла на обліку в 2 ЖК, родила в пологовому на Замковій. За роди і виписку ніхто ніде навіть не заїкнувся. А от облік в 2 ЖК :dash: Почалось все с постановки на облік. Обмінку купи, за планове УЗД заплати, на кабінет дай, пачку паперу принеси, а як підписувала щось там в завідуючої, то благодійний внесок 300 грн дай. Потім як йшла у декрет: за лікарняне завідуючій дай. Причому прямим текстом, під росписку, що то благодійно! :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення Параска » 09 травня 2016, 11:33

Стояла на обліку в ЖК на Бамі. Якось нічого не вимагали. Попросили тільки на кабінет дещо купити, то я чемно принесла. Ще ближче до пологів сказали аби хтось здав кров обов"язково і принести їм довідку. Я перший раз проігнорила, наступного разу коли вже йшла додому після огляду мене медсестра перепитала чи вже хтось здав кров. Я кажу, що ні. Тоді медсестра "То нехай обов`язково хтось здасть". Я спитала що буде якщо не принесу ніякої довідки. Медсестра така "То вас з пологового не випишуть". Я похіхікала, кажу "То житиму у вас", попрощалася і пішла. А вже після пологів ніхто за донора і не загадував. Стосовно всяких "подяк"..народжувала на 4 поверсі, то ніхто ні мурмур. Самі з чоловіком вирішили подякувати, бо все дуже сподобалося...навіть! чоловік попросив пуповину не перерізати зразу, то послухали і хвилин 3-5 після народження ми з моєю доцькою були одним цілим))).
Зображення
Параска Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 02 липня 2015, 15:40
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Щоката доця)

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення Dribchuk » 09 травня 2016, 11:45

я не всю тему прочитала, то може не в курсі що там і до чого, але в чому проблема з донорством? Я вважаю що це обовязково може тому що в пологах мала критичну кровотечу, в мене чоловік і мама не могли здати кров бо хворіли гепатитом, до пологів кров здавав наш друг, а вже після коли потрібно було ще багато переливань мій кум. З донорством зараз напряжно через АТО, дай Бог щоб нікому та кров не згодилася, але деколи бувають ситуації непередбачувані. То невже то так важко знайти донора? Чи за то гроші теж треба заплатити?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення Marichka » 09 травня 2016, 12:39

І в мене в не вимагали нічого в ЖК на Бамі
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 09 травня 2016, 16:41

Dribchuk написав:але в чому проблема з донорством?

В тому, що коли серед найближчих потенційного донора нема, я, виходить, маю шукати його не зрозуміло де. Не піду ж по сусідах питати, а чи не здасте ви для мене кров, бо в мене в поліклініці вимагають. Я розумію, що це дуже потрібна і благородна справа, ну але як я не маю де взяти того донора, то що мені робити? А платити комусь чужому гроші, щоб хтось став моїм донором я принципово не буду.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей