Глобальні оголошення!



Що й кому винна вагітна жінка?

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення Любов » 10 травня 2016, 15:13

Таня, якщо нема донора де взяти, то напиши відмову. Я так писала і не було жодних проблем.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення taranjka » 10 травня 2016, 16:59

Любов там відмови не потрібно, бо нема жодного офіційного папірчики де це вимагають чи рекомендують
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення westa » 10 травня 2016, 20:30

Як комусь буде конче треба донора , то звертайтеся. Я здаю часто ( ловлю від того кайф :wink: )
А взагалі , я вважаю донорство не чимось страшним і обтяжливим. За 9 місяців в колі сім"ї чи серед знайомих можна знайти людину , що зможе здати кров. Це не обов"язково має бути чоловік , жінкам теж можна.
Найімовірніше ця кров вам не знадобиться , але її використають для когось іншого. Багато крові потребують онкохворі , постраждалі при ДТП , при складних порожнинних операціях . Тоді крові потрібно багато і негайно , а потрібної групи може і не бути в достатній кількості. Тому запаси крові стараюся постійно поновлювати. Так як добровільно не йдуть , то просять кого можуть.
Вагітність - це велика радість , спробуйте розцінити донорство не як повинність ,а як маленьку нематеріальну подяку за цей дар Небес.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 травня 2016, 11:05

Як взагалі ви слухняно ходили на огляд до свого лікаря під час вагітності? А якщо не ходили? То що?
Я взагалі стараюсь ходити, як мені назначають, але і з шкіри не лізу, щоб потрапити в ЖК. Якщо обставини так складаються, що мені не виходить, то значить не виходить. Приходжу, коли зможу. Один раз була перестрочила свій візит, то через 4 дні після того, як я мала прийти, лікарка вже до мене дзвонила.
А ось на днях знову, я вже тиждень як мала прийти. А не приходила по причині, що дитина моя була хвора, і я не вважала, що маю лізти зі шкіри, шукати, на кого її залишити, щоб я могла сходити в ЖК. А потім раз навіть вибралась вже до лікарки - так черга була така, чоловік 8-10, що я не стала витрачати півдня на просиджування в темному холодному коридорі на дерев"яній лавці, та й пішла додому. То лікарка знову до мене видзвонювала, а я не брала слухавку, то вона дзвонила аж до чоловіка. Я потім прийшла на другий день. То вона серйозно казала, що вже думали йти до мене додому :hi: А цікаво, якби отак вагітна справді перестала приходити зовсім, приходили би до неї додому?
Настільки умовно все це. Я розумію, що в лікарів там свої реалії, вони мають заповнити купу паперів, їм треба, щоб в тих паперах все грало і т.д., одним словом, щоб на папері в карточці все було згідно їхніх правил та вимог. Але от як не хоче вагітна більше ходити, то ж не заставиш її, правда? Ваші лікарі як реагують на те, коли ви не ходите/не ходили?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення erinaceus » 26 травня 2016, 11:11

Гиги, так би й додому ходили. Нема їм що робити :hi:
Може вони просто зараз більш прискіпливо ставляться, бо тобі лиш декілька тижнів залишилось до пологів. Відповідно і нагляд, і контроль має бути серйозніший.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення taranjka » 26 травня 2016, 11:32

TaniaPicaSSo першу вагітність ходила чемно, другу була три рази - ставала на облік, приносила якісь аналізи і робила декрет, третій раз більше ніж три, але точно не дуже багато. Остання лікарка дзвонила нагадувала і лякала (ага, типу не зважусь і буде біда), але я казала, що не виходить. Одного разу пробували грузити, що ніби вони несуть за мене якусь відповідальність, але яку - хз, я прямо сказала, що не чула щоб лікарю колись шось зробили (ну може догана якась). Можливо писала якусь заяву, що я усвідомлюю що несу відповідальність за свої дії :hi: останній раз то до мене дзвонили десь через тиждень після народження малого - хотіли на збереження класти :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення vikilandi » 26 травня 2016, 11:45

Я стала на облік на 27 тижні щоб уникнути цих самих обовязкових відвідин. Ходила на консультації у Віасан і на УЗІ до Хміля. Коли ставала на облік, то писала на імя головного лікаря заяву з поясненням. А найжахливіше, це було спілкування з завідоючою жіночої консультації в районній поліклініці... То принеси те, то зроби те... ще й виховну співбесіду проводила про мою легковажність. Але це все було для того щоб тотягнути гроші, я так думаю. Бо коли передала їй свій паспорт щоб вона змогла звірити з копіями, там випадково між сторінками знайшла 1 грн)))))))) (здача після оплати аналізів)... так вона той паспорт разів 5!!! перегортала)
І все такі безкорисні питаннячка задавала: ким працює чоловік, чи самі живете, а будинок купували, а діти зараз з ким... і то так монотонно і нудно, що я вже аж крикнула, що мені шкода стільки часу псувати на порожні балачки. Якби не було прописки, то мабуть прямим текстом би просили "дай грошей"(((((((((
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення taranjka » 26 травня 2016, 11:52

vikilandi так, в мене прописки не було )) то я ще лекцію про фінансування прослухала
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що й кому винна вагітна жінка?

Повідомлення жаді » 26 травня 2016, 15:29

Я ставала на облік на 11-му тижні. без прописки,благодійний внесок рішає все) :impossible:
жаді Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Жіноча консультація



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron