Глобальні оголошення!



Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення Melisa » 16 березня 2010, 20:54

Про те, що не завжди і не всі поступаються місцем у маршрутці можна і не писати :lol: Це у всіх трапляється.
А у мене животик був дуже малий, то не всі й помічали, що я вагітна. А так як я народжувала в січні, то під купою одягу мого Животика і видно не було. :( Але трапилось зі мною наступне:
їду і в маршрутці (8 місяць), як завжди, куча народу. Вільне місце те, що навпроти дверей. Всі сидячі. Біля мене сидить мужчина, років так 50. І тут, заходить ВАГІТНА ЖІНКА. Стає біля мене. Шкіра на обличчі робиться такою ж, як і куртка, а вона в мене кроваво-червона. Я продовжую сидіти. Той чоловік, що коло мене, ледь стримує гнів, мовляв, чого я сиджу. Потім тій жінці поступились місцем десь на заді маршрутки, вона пішла туди, а я продовжувала сидіти і думати, яка складна ситуація. :) Короче, я своїй зупинці ще ніколи так не раділа. :D
А що траплялось з Вами?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення mala-karta » 16 березня 2010, 21:22

мені запам'яталося як мій співробітник сказав мені на 7(!!!!) місяці вагітності: "Іринко, а ти що, вагітна???". Це було за тиждень до декрету. Співробітник сидів за сусіднім столом. Я вже тоді місяців 3 носила одяг для вагітних і ніколи не ходила в балахонах. Але животик теж був маленький.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення гра з вогнем » 17 березня 2010, 02:43

В мене мабуть теж найкумедніше було те, що не помічали вагітність.
Наш сусід (ми наймали помешкання на двох) помітивв мою вагітність за 2 тижні до пологів.
І то, я маю підозру, що йому підказали :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення Naya » 18 березня 2010, 12:14

Я за вагітність два рази падала.
То не кумедно, але чоловік донині прикалується: падала на рівному місці, сухому, літом, в зручних тапочках...Пообдирала коліна і порвала джинси, але, падаючи підставила ше руки, щоб животом не запороти і все обійшлося. Отака була незграба...
Щастя, що поряд був чоловік.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення Natalinda » 19 березня 2010, 21:40

Пригадала як їхала вкотре на огляд, животик вже дуже добре було видно. 30 маршрутка, половина хлопів сидить :twisted: , стою я одна. Біля шофера сидить хлопчик, років 14. Шофер довго дивився в дзеркало може хто стане і запропонує мені сісти... :evil: через зупинку підняв хлопчика і напівцензурною реплікою дав поняти тим сидячим хлопам, що вони таки хлопи, а не чоловіки.

Було і приємно і сумно водночас. :cry:

А ще одного разу мені місцем поступилася вже літня жіночка зі словами "сідай доню, тут певно ніхто з жінок не родив, і ні в кого з чоловіків вагітної жінки не було".

Я ледь втримала сльози... :cry:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення Natalinda » 22 березня 2010, 00:30

О згадала ще одну ситуацію.

Десь місяць третій вагітності. Гуляємо вечером з друзями сімями. І тут та ціла коліжанка в якої вже є дитина і яка має вищу освіту питає хто в нас буде. Я кажу, що не знаю. :unknown: Питає "а кого більше хочеш". :dash: Відповідаю "та нема в мене такого, хочу дитинку і все, а якої статі не важливо". І тут чую просто шедевр: "Ти думай кого хочеш постійно, бо на такому малому терміні ще можна надумати якої статі буде дитина. Я от дівчинки хотіла і весь час думала, і маю" :dash: :crazy: :dash:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення IREN » 14 травня 2010, 16:42

в мене була кумедна історія - але не під час вагітності- але пов'язана з нею! :lol: :lol: :lol:
Одного разу- ше я не була одружена, я їхала з роботи зі східного ( дуже втомлена, просто валилась з ніг, може й хвора була на грип, ну сил в мене вже не було, не намальована, не пам'ятаю, що в мене було на голові, ну видок в мене був ужас!!!! :D і в такій широкуватій куртці і захожу в маршрутку- і тут на 1 сидінні сидить бабуля 70-80 років і встає і каже : " сідай дитинко, певно тяжко тобі!" - я на неї витріщилась і стою :???: . " А вона сідай сідай!"- я навіть була ладна сісти, бо так мені було зле, але кажу -"не треба, дякую". Вона потім - ну нічого , ще трошки і буде все добре, будеш згадувати лиш приємне про цей час!" Я дальше не поняла. :( І тут я виходжу з маршрутки і до мене доходить :crazy: , що вона думала, що я вагітна!!!!!! Довго я сміялась з неї, з себе з ситуації. :lol: :lol: І від тоді я ніколи так страшно не виглядаю!!!! :D
парадокс- що коли я була вагітна, то мені навпаки не уступали до 7 міс, я вважала це за комплімент! Хіба сама просила, коли було важкувато , або лізли на голову в переповненій маршрутці. :)
IREN Офлайн


 

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення IREN » 14 травня 2010, 16:47

я завжди дуже швидко ходжу і коли була вагітна, то мені подружка каже коли ми гуляли " Ну, слухай, я думала ти хоть коли вагітна гуляти почнеш як всі люди, а не крос здавати- як завжди, але де там тре за тобою бігти, бо втічеш!" :D
IREN Офлайн


 

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення lore1ei » 15 травня 2010, 12:25

йшла з татом на стоянку по машину, кудись ми мали їхати.
була зима. тато мені всю дорогу читав лекції, що вагітність то серйозно, а я швидко йду і необережна. під кінець дороги він так грохнувся, що далі мовчав як риба)))
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Кумедні (і не дуже) ситуації під час Вашої вагітності

Повідомлення Natalinda » 15 травня 2010, 12:41

Ой, в мене після вагітності кумедне трапилося. Приходже недавно до своєї так би мовити дільничної. Вона каже мені, "ану почекай, там сидить жіночка з дитиною маленькою, а ти на якому в нас вже тижні???" Та я кажу вже родила...8 місяців тому... "О, а ти мені ше досі вагітна! :D "
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість