Глобальні оголошення!



Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення IREN » 14 травня 2010, 16:29

Відчула на 17 неділі, хоч лікарі не вірили- казали шо не можливо при 1 вагітності відчути так рано, або термін не правильно визначений. Але я була права! Дитя моє було таке перемелене в животіку, і зараз таке є! Я казала- "ти шо там футбол граєш чи що!?" :D Це було крутоооо! Я ще досі памятаю то відчуття! :heart:- Як рибка в животі собі плаває, крутисься, вертиться!
IREN Офлайн


 

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення Sawwku » 11 березня 2011, 15:11

десь в 14-15 тижнів. то було ніби якась пульсація в одну точку. через день мала то повторила, а через тиждень почалися щоденні дискотеки
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення mavpusya » 11 березня 2011, 15:46

У мене зарухалась за три дні до повних 16 тижнів. Вночі коло 5-ї години ранку, відчула легкий смик коло мочового, треба було відтоді срочно бігти в туалет. :hhh: Лікарка казала, що я не можу так рано чути дитину. Але наступного дня знову те відчуття повторилось. І так щодня по три-чотири рази. А потім то взагалі! Не дала мені лягти на спину, аж до народження! Так тлумилась, страшне діло, якщо лягала на спину...
І завжди активізувалась о п"ятій ранку, або коло того :) То я в 5-ій вже була наїджена, при марафеті. А в 9-ій знову лягала спати :D
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення Vika » 12 березня 2011, 08:11

то теперішні діточки мабуть всі скороспілки :) мій теж рано дав про себе знати . тиждень 16-17 . класика жанру лікарка не повірила ,але записала в карточку . а почула вперше як лежала в ванні . щось так легенько провело в серединці ручкою . спочатку не звернула уваги , бо трошки не так це собі уявляла . А він через кілька хвилин знов - привітик з животика :) ой такі відчуття просто незрівнянні :-|
Vika Офлайн


 

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення flower » 12 березня 2011, 08:32

я спочатку взагалі не розуміла шо то робиться, бо як таких рухів ше не відчувалося, (16-17тиждень) лише немов всі органи перевертаються таке відчуття, а чоловік слухав і чув булькання. З 18 -19 вже було зрозуміло шо цее рухи. А тепер ми явно відчуваєм не тільки рухи, а копання... :D
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення Enigma » 12 березня 2011, 10:37

Я почула рухи перші на 16 тижні, як потім виявилось, це був вже 18, бо не правильно порахувала лікарка і рівно за 18 тижнів народила. Рухи були схожі на те, як б"ється серце, ніби такі ж поштовхи.
Enigma Офлайн


 

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення krasunja » 12 березня 2011, 11:28

Цю дату гарненько пам’ятаю 15.12.2010 - в мене не повних 17 тижнів, десь 16тижнів і 5 днів. Приблизно в 3 ночі прокидаюсь від того що хочу їсти і в туалет. Встала зробила свої справи - лягла, я спати не хочеться. Кручусь, верчусь по ліжку, сама себе прошу: "Спи, завтра на роботу!!!" А сон аж ніяк до мене не хотів приходити. Лягла на плечі, руки на живіт, хоча який там в мене ще живіт, токсикоз вимучив,схудла проте горбик в низу живота вже не влазив долоні і от я десь коло 4 ночі обхопила його двома долонями і гріла - думаю хто там в мене живе, чи добре йому там... І тут!!! Мешканець того гніздечка дав про себе чути - я зразу зрозуміла, що це ВОНО!! Це відчуття було ні нащо не схоже!!! Це і не метелик і не рибка - це просто дитинка!!! Вже з того часу пройшло практично три місяці доця вже добряче дає про себе значи, інколи більше, інколи менше. А мені як тій "бабині дівці" нічим не вгодиш, коли багато крутиться переживаю - може їй щось не добре, може щось не так - чого ж вона так вередує, і коли малу чую рухів - теж думу гадаю, чого притихла, чого сумує?!? Але це все лише думки,які я відганяю - бо точно знаю, скоро стану мамою, самої гарної, самої розумної, самої щасливої дівчинки на світі!!! : )
Зображення
krasunja Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 36
З нами з: 09 березня 2011, 16:37
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 94 раз.

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 18:35

5.03.2011 (18тиж) - так легесенько,як котик лапкою :) . Хоча мені здається, що відчувала й швидше, просто не могла визначити: це дитинка чи мій кишечник булькає :lol: Але тепер такі танці кожен день, вже ні з чим не сплутаєш :dance:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення Lusik » 21 листопада 2011, 17:53

А наше сонечко заметушилося в 17,5 міс. Я тоді до 5 год. ранку вчилася -писала звіт з практики і коли лягла спати, то в один прекрасний момент почула як маленька бульбашка доторкнулася легенько так до стінки животика і аж дух захопило. я навіть не зразу зрозуміла, що це малятко нагадало про себе, але вдень знову ці ж самі відчуття!!!!!!!!!!
Це дуже зворушливі моменти :-| :family:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Коли ваш малюк почав рухатись і як ви це відчули

Повідомлення irinka » 10 грудня 2011, 16:07

Вперше відчула легкі рухи в 16 тижнів :? було таке відчуття ніби щось буркоче в животі, подумала що хочу їсти :grin: але після цього кожен день ці рухи почали повторюватись все частіше і сильніше :-| :heart: особливо ввечері починалися справжні танці :dance: :lol:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron