Глобальні оголошення!



Коли ви почали розповідати оточуючим що вагітні?

Re: Коли ви почали розповідати оточуючим що вагітні?

Повідомлення Malavka » 09 квітня 2013, 22:53

Зі старшою спочатку сказала чоловікові (робила тест, вже як він був на роботі, то написала смс, люблю я таким способом людей шокувати))), ну і батькам вже після 5-ти тестів чи коло того, тобто десь на третій день після того, як самі дізналися. На роботі тоді була склалась ситуація, що я мусила сказати в 6 тижнів. Ну і все, з компаніями тоді не дуже тусувались, то й зашифровані ходили, ще на 3 місяці мали кілька весіль, то всі питали, типу коли вже буде поповнення, а ми казали - як буде, всім скажем. Словом, з першим разом якось ховались, при чому, більше чомусь не хотів відкривати всі секрети чоловік). Цього ж разу чомусь дуже швидко став помітним живіт, то тільки ми прийшли до друзів зустрічати новий рік (2 місяці було), мене зразу спитали коліжанки в лоб - ти шо вагітна)? Ну то вже не було де діватись)))
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Коли ви почали розповідати оточуючим що вагітні?

Повідомлення Оксанютка » 10 квітня 2013, 17:28

Я ще й сама на 100 відсотків не була впевнена, що вагітна, а на роботі мене вже розсекретили.Але ми не робили з цього таємниці,батькам і найближчим друзям сказали відразу ж.
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Коли ви почали розповідати оточуючим що вагітні?

Повідомлення Olka » 05 серпня 2013, 13:13

Я нікому не говорила.Уже почали питати коли було видно живіт
Olka Офлайн


 

Re: Коли ви почали розповідати оточуючим що вагітні?

Повідомлення divchusko » 09 серпня 2013, 09:50

Я тест робила (2 тижні), то чоловік перший побачив результат ))) Зразу братові подзвонила.

Батькам через пару днів розповіли, як тільки поїхали до них в гості.

На роботі сказала, як тільки стала на облік (12 тижнів)

Коли хто питав, то не приховували )))
divchusko Офлайн


 

Re: Вітаємо з вагітністю

Повідомлення Tajga » 29 грудня 2016, 15:54

olgakr, вітаю! Супер! Дуже рада за вашу родину! Здоров*я мамі і малечі!
цікаво, як дітки сприйняли новину і як поводяться тепер? Бо раніше всі ж були маленькі, сприймали появу нового члена сім*ї як щось природнє, а зараз старші діти вже підросли... Просто дивлюся по своїм. Якби зараз була вагітна, то старші (9 і 7 років) вже б трохи більше задавали питань ніж раніше.))
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Вітаємо з вагітністю

Повідомлення olgakr » 29 грудня 2016, 16:15

Дякую, Дівчата! Дітям ще нічого не казала, бо дійсно буде багато питань..Але як питають: мамо, а чого в тебе такий живіт великий? Може знов хтось народиться? :hi: Кажу, може й так! Менша каже, що буде дівчинка :kiss: В нас так: дівчинка, хлопчик, дівчинка, хлопчик, то і зробили висновок... :wink:
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Вітаємо з вагітністю

Повідомлення nelly » 29 грудня 2016, 17:32

а чому нe кажeтe? Мeні здається, що цe нe справeдливо по відношeнню до старших, вони ж розуміють що щось нe так як завжди, потім будуть рeвнувати..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вітаємо з вагітністю

Повідомлення olgakr » 29 грудня 2016, 20:04

Скажу, але трішки пізніше, а ревнощів у нас ,слава Богу ,ніколи не було --діти завжди з ніжністю ставляться до маленького нового члена сімї :+++: .Головне після народження дитинки дати їм зрозуміти,що мама любить їх так само сильно, і не забувати приділяти їм в цей час більше уваги.А з якою ніжністю старші завжди допомвгають купати і доглядати маля - це треба бачити.. :dreams:
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Вітаємо з вагітністю

Повідомлення nelly » 29 грудня 2016, 20:17

вам виднішe, ми своім зразу сказали як тільки взнали то відповідно вони розуміють чому міняється маминe тіло і до прикладу знають що на маму лізти нe можна :crazy: хоча в кожного свій дрсвід і історія..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вітаємо з вагітністю

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 грудня 2016, 20:38

nelly ми взагалі першій, кому розповіли про вагітність, так це Мартусі. В той самий день, коли взнали, не сказали, бо як раз так співпало, що взнали саме в її день народження, то вже її день був лише її днем, а на другий день їй сказали, а вже потім сказали своїм батькам, ну і тоді всім решта. Мені якось щиро хотілось поділитись з нею тою радістю. Ну і так як Неля каже, відразу коментували по ходу мій стан, коли токсикоз був, коли живіт почав рости, я якось не уявляю, що би казала, якби не правду. Для Марти це мабуть був довгий процес. Спочатку довго питала, коли вже живіт виросте, потім довго питала, ну коли вже сестричка народиться. Так що Марта співпереживала всю вагітність разом зі мною :love:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість