Глобальні оголошення!



Плани ДО та реальність ПІСЛЯ

Re: Плани ДО та реальність ПІСЛЯ

Повідомлення flower » 23 листопада 2011, 20:19

ой не памятаю я шо я планувала і чи взагалі шось планувала, бо знала шо все прийдеться робити самій і зі всім справлятися. О за грудне годування планувала годувати грудьми(хоч ніхто не вірив), то так і годую, вже вон скоро пів року буде :)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Плани ДО та реальність ПІСЛЯ

Повідомлення Milichka » 24 листопада 2011, 09:24

В мене розбіжності виникли в питаннях вховання.

Вважала, що ніколи на дитину голос піднімати не буду, по попі ніколи не шльопну, все можна пояснити, розказати, переконати, але реальність інша...

Коли вже 10 раз говориш позбирай іграшки, а у відповідь не маю часу, або мама позбирає :grin: - і це в 2 роки, починаю пояснювати, переконувати, але на 20 раз уже розумію що нерви явно не залізні...
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Плани ДО та реальність ПІСЛЯ

Повідомлення Marichka » 25 листопада 2011, 01:48

І я погоджуюсь,що на практиці буває по іншому.

Не думала,що в дитини моєї будуть коліки,чи відмова від грудей.Памятаю,як на курсах Іванна Євгенівна

розказувала за коліки і що робити,то я думала,що в нас такого не буде,чого б це?!Я здорова,все

добре,позитивно настроєна-але...Попали:)))Плакала маленька щодня в одній порі до 4міс:)))

Буває...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Плани ДО та реальність ПІСЛЯ

Повідомлення Malavka » 10 квітня 2013, 11:47

Головне моє "повернення в реальність" сталось під час пологів. Я так мріяла, що все буде природно,начиталась купу книжок, надивилась відео, там пологи без страху і всяке таке... В результаті, екстрене кесарське, повний шок, плюс запорене ГВ (думаю тепер, не в останню чергу через те, що мене ТАК вибило з колії і я стала як шмата слухати всіх підряд, тільки не себе)... Зрештою, я щаслива мама і чекаю друге дитятко, але той досвід дуже мене поламав. Тепер мушу те все виправити. І мусить бути так, як я хочу. :yes:
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Плани ДО та реальність ПІСЛЯ

Повідомлення Inna » 10 квітня 2013, 15:27

З першою дитиною навіть не уявляла,що може бути ТАКЕ!!!!!! так що все для мене було нове-все мое життя перевернулося з першого ж дня народження дитинки. А про другу дитину я собі уявляла,що будуть коліки,і наперед до них готувалася-але їх,на щастя, не було;і до криків постійних готувалася-але мій хлопчик найчастіше посміхається,ніж плаче.Та і до всього спокійніше тепер ставлюся.
Inna Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron