Глобальні оголошення!



ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Емоції

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення Marichka » 24 травня 2015, 00:06

і я вітаю!!! :kiss:
щоб діти були вам на щастя і радість!!! :rose: :rose: :rose:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення mari » 26 травня 2015, 00:48

ВІТАЮ, усіх мамусьок і татусів!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення олята » 26 травня 2015, 08:30

ІРЦЯ ще не знаємо. не бачать. дупкою сидить. але спокійніше за моїх двох хлопчисьок.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення Галинка 13,06 » 26 травня 2015, 21:34

Ми чекали цього моменту 4 роки, і коли в черговий раз була затримка я навіть не звернула уваги.Враховуючи що того ж місяця я вислідковувала овуляцію тестами, ні один не підтвердив що в мене вона відбулася.Я черговий раз на удачу пішла купила один дорогий а другий дешевий тест на вагітність. Прийшла додому, це була 7год ввечора, зробила тест дешевшим і він показав що вагітна, потім пішла ще й зробила дорогим, і він підтвердив. Потім кожну хвилину бігала в туалет і дивилася чи не зникли полоски, РАДОСТІ БУЛО.......А чоловікові сказала, і він був РАДИЙ,,,,,
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення Tania_Muran » 17 липня 2015, 15:26

В нас якось без особливих емоцій , від початку стосунків були налаштовані щоб мати дітей. Правда з другим можливо зашвидко між ними різниця 2,2.
Tania_Muran Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 20
З нами з: 16 липня 2015, 16:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення Евеліна » 10 серпня 2015, 15:04

Захотілось і мені поділитись своєю історією. Я не могла завагітніти 4 роки. Дуже довго причини навіть встановити не могли, все візуально добре виглядало. Аж попала до нормального лікаря, який зробив мені лапароскопію після якої я наступного місяця зразу ж завагітніла Всі симптоми були як на місячні, ал замітила, що якісь соски більші стали, та не до кінця вірила своїм очам, думала, що вже вигадую щось собі.. коли місячні почали затримуватись десь на днів 4-5, то вирішила зранку виміряти базальну температуру, щоб даром тна тест не тратитись. Я і не сподівалась, що вона в мене буде повишена - 37,2, хоча перед місячними вона має понизитись. От тут я і запідозрила вагітність. Довелось все-таки тести купувати дорогі, дешеві....щоб на вірняк. І зразу ж яскрава друга полоса появлялась. Не очікувала такої реакції, але я була в шоці. Не могла повірити, що нарешті така довгоочікувана вагітність наступила. Зараз надіємось на щасливе виношення і народження здорового малюка чого всім бажаю
Евеліна Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron