Глобальні оголошення!



ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Емоції

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення mari » 21 лютого 2011, 21:55

І я розкажу:завагітніти мені було нелегко, але напевно тому що я дуже цього сильно чекала, а то так завжди...Коли трохи заспокоїлась,відчула що груди набрякають і ...чешуться. Зробила тест, тримала пару днів його до Нового року. Бо на Новий рік ми пішли на службу в Катедру, а після служби сказала чоловікові. Між іншим зразу відчула хто буде і знала як буде називатись- я до того молилась до св.Анни,як мені сповідник і говорив, тому і назвали Анна Марія.

А тепер я вся в роботі, то треба мені десь на безлюдний острів без телефону, форуму, пацієнтів десь дременути з чоловіком, накупатись і заспокоїти ритм життя і напевно тоді настане райська насолода.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення eney » 21 лютого 2011, 23:00

дитина! колись то було страшно)
Через шалені темпи життя ми з кохани не замітили народження нової особистості в нашій сімї).
За собою пормітила страшну роздратованість, сварливість, робота була нічна після пар, ледве витримувала зміну( опитні поварихи зразу все поняли) але нічого не казали. Перший раз чітко усвідомила шо шось не то, коли посварилась з Вадом а на завершення сказала"в мене затримка"))) в нього душа в пятки :D
До того я збирала средства пробиття пупка, коли все було готово пішла до майстра, а так як подруга вона мені, поділилась з нею своїми острахами, вона ж наказала строго настрого піти в аптеку і купити такий то такий тест, так зробила, сказала ваду. Після зміни поїхали ночувати до мене))) в 6 ранку 19 квітня я зробила тьест, було 2 полоски, чесно скажу ревіла 2 години, мол молода, стільки планів, ми ж пізніще планували, ше універ не закінчила, поспала після емоційної перевтоми, а коли встала чоловік сказав, то наше кохання, одне ціле з двох наших половинок)
зараз то одне ціле спить між нами) і копає по черзі) :)
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення TanenRom » 21 лютого 2011, 23:16

ми з чоловіком планували вагітність, я вимірювала базальну температуру, але те що вагітна зрозуміла десь на 9-10 день після овуляції - набрякли груди, але не боліли, голова постійно крутилась, слабість, і вічно хотілось спати. а як на 11 день після овуляції базальна температура замість того щоб впасти - піднялась, я впевнилась в цьому остаточно. ввечері поверталась з роботи зайшла в дитячий магазин!!!так перше зайшла в дитячий магазин, купила дві пари маленьких носочків - голубі та рожеві, а після того зайшла в аптеку і купила тест. знаю, що тест потрібно робити зранку, але я не витримала, зробила ввечері - одразу показав дві //, але друга не темна а рожева - це було 25 березня 2009 року!!! (це до речі єдиний тест який я зробила).
я носочки і тест гарно запакувала, а коли чоловік прийшов з робити - подарувала.
він був дуже радий, просто обняв мене і сказав - "Тепер нас троє!!!і все у нас буде добре"
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення Галина » 22 лютого 2011, 20:25

У всіх такі цікаві історії!
Про першу вагітність я довший час не знала. Ми тільки планували весілля, оприділились з датою, рестораном, церквою. Я вся в передвесільних клопотах, затримка вже була тиждень, а я й до голови не брала, списувала на стреси.
А коли почала крутитись голова, відчуття знесиленості я занепокоїлась. Купила зразу 3 тести, щоб знати на 100%. Вони показали 2 полоски. Я була в шоці! Ми ще навіть не одружені, ще навіть не думали про дітей. На роботі я була на випробувальному терміні. Короче, це для мене було мало не ударом.
Наступного дня я пішла до гінеколога, все підтвердилося. Гінеколог каже до мене чого ви плачете, знаєте скільки людей хочуть дітей, а мати не можуть. Після цього я усвідомила, що стану мамою, що в мене буде малесеньке ангелятко і так стало радісно на душі. Ми з чоловіком були дуже щасливі, що станемо батьками.
Зараз я не уявляю собі життя без своєї Діанульки. Такий житєрадісний промінчик світла і тепла.
А от другу вагітність ми планували, пів року старалися і щомісяця я чекала затримки, мало не плакала. А тут 2-го лютого мають бути "гості", а їх нема... Я ще 2 дні почекала і погнала в аптеку. До ранку ледь дочекалася. Зробила тест і сиджу чекаю... З"явилась одна смужка... чекаю дивлюсь що буде далі, а там і друга почала проявлятись. Радості не було меж!!! Як не дивно, зразу після тесту почався токсикоз.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення Ira » 23 лютого 2011, 00:03

Мій чоловік сміється, що для нього вагітність була планована і бажана, а для мене не планована, але бажана :D
Ми були одружені чотири місяці, я щойно закінчила університет, планувала поступати в аспірантуру... і тут затримка. Я спочатку не дуже і переживала, бо живіт нив, як на місячні. Коли місячних не було вже тиждень, чоловік купив мені тест і я зранку зробила його (точніше, я тільки виконала потрібну для цього процедуру, а все решту робив чоловік). Коли тест показав дві полоски, в мене був трохи шок, а чоловік зрадів. Наступного дня я пішла до гінеколога і вона підтвердила вагітність. Але чим більший термін був вагітності, тим більше я раділа цьому подарованому нам Богом чуду! Я дуже люблю нашу донечку і вдячна Богові, що Він нам подарував її!!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення krapk@ » 09 квітня 2011, 17:36

саме в цей день-9 квітня 2 роки тому я дізналася, що вагітна. Дві полоски на тесті, нежданно маякнули перед очима. Ввечері я ще раз купила новий тест - підтверджено!!
З мого щоденника:

Я відчуваю, що мушу сказати тобі кілька слів, поки ти ще не з'явився на цьому світі. Хочу, щоб ти знав, що ти не небажана дитина – так, можливо непланована, можливо, занадто відтягнута в часі - все таки ми прожили більше 6 років у шлюбі разом з твоїм татом, перш ніж появився ти. І твоє існування стало для мені великим сюрпризом. Коли виростеш, то зрозумієш, що сюрпризи бувають різними: від несподіванки люди часто реагують на них не так, як прийнято реагувати на ту і іншу подію. Не так, як було б правильно.
Взагалі, дорослі не завжди поводяться по-дорослому. Часто своєю поведінкою і вчинками вони нагадують розбещених дітей. Хоча я давно вже не маленька дівчинка-мені 28 років, але в душі й зараз не перестаю нею бути. Я звикла, що піклуються саме про мене, що я сама донечка для моїх батьків, але цього дня смужка лакмусового паперу поставила мене перед фактом, що дитинство закінчилося. Тепер я мушу дбати про нове життя, яке не може без мене обійтися. Це означає, що себе треба поставити на інший план, змінитися, посерйознішати, думати над своїми вчинками та діями, відмовитися від вчорашнього безтурботного дня...
"Про обмеження, які бажані під час вагітності, знають майже всі. Але про те, що на дитину можуть вплинути і наші думки, чомусь говорити не прийнято. Чи радіти, лякатися, затурбуватися, завагатися, бути щасливими? Перші думки схожі на першу зустріч. Ви довго-довго прагнули до рідних людей, пришли до їхнього будинку, стукайте в двері, вам відчиняють і... що? Раді вони або на обличчі сумніви — чи варто Вас впускати в будинок? А якщо впускають, то як — щиро або ні? Як Вам житиметься в такому будинку? Як добре, коли чекають, а якщо ні? А Вам дуже потрібно прийти..."


Яка ж я ЩАСЛИВА, що маю найкращого, найніжнішого в світі синочка
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення Саша » 09 квітня 2011, 19:02

я теж коли дізналася що знову вагітна, була в шоці, занадто швидко все сталося. А який був шок коли взнала що двійня буде. Тепер вже звиклася з цією думкою.
Саша Офлайн


 

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення TanenRom » 09 квітня 2011, 19:14

krapk@ дуже гарна розповідь - така ніжна, дихаюча теплом та любов"я.

а я дізналась, що вагітна 25 березня - уже два роки минуло, навіть не віриться.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 19:14

А я, навіть, знаю дату зачаття :lol: Дуже-дуже хотіла дитинку, але чомусь не могла протягом року завагітніти. Перед тим я протягом 6міс приймала оральні контрацептиви.Тоді один знайомий лікар-гінеколог порадив "простимулювати" яєчники: проколола "Оваріум композітум" (хеллівський препарат) 5, 10 і 15-й день циклу. Після чого я відразу побачила такі бажані дві полосочки :clapping: Чоловік дуже щасливий :roses:
Mary Awa Офлайн


 

Re: ВЗНАЛИ ЩО ВАГІТНІ? як це було, як повідомили коханому?Ем

Повідомлення Оксанка » 06 вересня 2011, 16:08

Дуже гарні історії , дівчатка!!! :clapping2: Для мене вагітність була бажаною і спланованою, а от чоловік також свідомо на це йшов, але сподівався, що з першого разу все-одно не вийде... :grin: А тут, раз і вийшло !!! Я була щаслива, але схвильована! Коли робила тест, руки трусилися, хоч цього чекала! В той момент була сама і в іншому місті, так що ту радість я повідомила чоловікові sms - кою: "Коханий! Ти станеш татком!" Шаленої радості я не відчула, але потім, коли він все усвідомив, то неаби як радів!!! Зараз плануємо друге дитятко, і тепер я із завмиранням чекаю признаків вагітності, і збільшення, а не зниження тепрератури вкінці циклу. О, то залоскотіло в грудях, то наче живіт не ниє, як перед тими днями...Одним словом, зараз ми обоє з нетерпінням чекаємо і сподіваємося на "поцілунок Бога"!!! :heart:
Оксанка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Емоції майбутньої мами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість